W związku z rozważanym wyjazdem ,,za chlebem'' za granicę...

W związku z rozważanym wyjazdem ,,za chlebem'' za granicę z uwagą rodzinnie przeczytaliśmy ,,Stategię rozwoju miasta Włocławka do 2020 roku'' autorstwa szacownego samorządowego gremium i .... woda zalała nasz komputer... Wszystkich POdobnie ciekawskich przestrzegamy - przed przeczytaniem tego ,,dokumentu'' zróbcie odpływ z komputera .... zaoszczędzicie na naprawie .

8 komentarzy

wpyskgo

I będzie'spokój' nie piszę święty, bo mi przez zęby nie przejdzie. Jedź dziś.

6 2
ID:57504

peso

@~????:
"W związku z rozważanym wyjazdem ,,za chlebem' za granicę ..."

Zakładam, że rozważałeś wyjazd poza Unię bo przecież możliwość legalnej pracy w UE masz tylko i wyłączne dzięki naszemu w niej członkostwu.

Zakładam, że wierzysz w to co piszesz (przecież dla Ciebie Unia to tylko zło) i nie jesteś hipokrytą jak Ci politycy którzy tak jak ty mocno krytykują nasze członkostwo w UE ale już dieta europosła to im nie śmierdzi.

A może się mylę i za odpowiednią kasę UE jest dla Ciebie dobra.

A swoją drogę widziałem, że na jednym z wcześniejszych wątków podałeś działanie PO jako przykład pozytywny. Ciekawe, ciekawe ...

10 2
ID:57508

????

@peso: Rozumiem że prostowanie bananów , ogórków , uczenie slimaków pływać - za miliony z naszych podatków , czy tez nabijanie kasy żydowskim bankom brukselskim idiotyzmem typu CO2 dla ciebie to ,,dobro unijne ' które przyniosła Unia ? POdobnie jak usankcjonowane przez ,,cyrk na Wiejskiej 'żebracze pensje na umowach śmieciowych nie dających zabezpieczenia emerytalnego i zdrowotnego ? Jeśli jest tak dobrze to dlaczego te 3 miliony młodych Polaków nie POzostały w kraju ,,by budować ....dobrobyt partyjnych koryciarzy' ...tylko wyjechały ,,za chlebem' ? PrzyPOmnę tylko że za komuny w sposób mniej legalny wyjechała podobna liczba Polaków z POdobnych POwodów - godna praca za godna płacę ....a krytukowali to tacy wojownicy o godne warunki pracy i płacy jak Wałęsa śp Mazowiecki , Tusk i cała reszta obecnych ,,koryciarzy' i obiecywali właśnie ,,godną płacę i godna pracę ' ...a może masz sklerozę ? Albo nie daj Boże masz w kieszeni ,,letygimancję ' ...?

3 7
ID:57512

george best

Ty dopiero rozważasz wyjazd ?Obudziłes się czy dalej bujasz w obłokach.Do Włoch nie jedź proponuję kierunek Białoruś dla takich jak Ty.Tam będziesz miał jak w domu.

6 3
ID:57516

pionier

jestem zdruzgotany tą wiadomością.Najpierw "antydziałkowiec" wybrał emgirację wewnętrzną zmieniając się w tajemniczego człowieka zagadkę czyli "????" .A teraz emigracja cielesna.A ~wpyskgo nie ciesz się za wcześnie.Pierdoły na portalach moża pisać z każdego miejsca na ziemi .

10 2
ID:57518

????

@~george best: muszę cię rozczarować ...włośnie wybrałem ,,słoneczną , utopioną w kryzysie ' Italię ...,gdzie ludzie pracują nie marudząc za 250Euro i cały czas chwalą polityków ich za obecny dobrobyt ' .....a ty dlaczego nie wracasz do kraju Tuskiem i Schetyną słynącym gdzie tuskomatolska POlityka prorodzinna doprowadziła naród do zapaści demograficznej ....?

2 7
ID:57523

george best

@~????: wiedziałem że wybierzesz Italię bo będziesz miał to samo co w Polsce .Nie zapomnij chodzić do kościoła i pacieża zmawiać wiesz ten wasz w niebie wszystko widzi .Jak jak zapewne wiesz oddałem już dowód i obywatelstwo choć nie czuję się polakiem ,holendrem po prostu obywatel świata niewierzący ateista.
Swoją drogą życzę szczęścia i nie łap wszystkich włoszek za d... bambini pytajnikos.

2 2
ID:57534

????

@~george best: si,si grande przygłupos gringos ....

1 9
ID:57538


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA