Pytanie do Pytajnika tak psioczesz na żydów a nie wstyd...

Pytanie do Pytajnika tak psioczesz na żydów a nie wstyd Tobie jako Polakowi za Jedwabne?Właśnie obejrzałem z rodziną film Pokłosie i powiem Tobie że jedni mówią że ruskie były złe drudzy że niemcy .Ale polaczki czyli nasi przodkowie też byli ł..... i jeszcze jedno to co należy się Tobie mi iksińskiemu czy obywatelowi Izraela powinno być mu zwrócone.Słowo Bóg Honor Ojczyzna to hasło chyba nas nie dotyczy .

33 komentarze

Oliwia

Zydom trzeba bez przerwy placic, zwracac, oddawac... A kiedy wyniosa sie z Palestyny? Wyrzucili ludzi z ich domow, przywlaszczyli sobie ich ziemie, zrobili z Palestyny zaklad koncentracyjny gdzie torturuja nawet dzieci. Ostatnio zajela sie tym komisja do spraw dziecka Wszystko im wolno i wszystko jest ich.

5 10
ID:57711

zbuntowany_kaloryfer

Kawał mi się przypomniał (znaczy właściwie dwa), a z powodu jakiegoś kawału nie będę otwierał nowego tematu, Więc napiszę tu.
1. Działka faceta graniczyła ze szpitalem psychiatrycznym. Facet uprawiał truskawki na działce. Pewnego dnia do płotu podchodzi wariat.
- co pan robi?
- no nawożę truskawki.
Drugiego dnia wariat znowu podchodzi do płotu.
- co pan robi?
- no mówiłem - nawożę truskawki
Na trzeci dzień wariat znów podchodzi do płotu.
- co pan robi?
- k***a gówno rozlewam na te j****e truskawki!!!
- a wie pan, my w szpitalu to posypujemy cukrem;)))

2. Zatonął statek i uratowały się 4 osoby - 3 facetów i extra dziewczyna. Ale w pobliżu katastrofy były 2 wyspy. Faceci wylądowali na jednej wyspie, a dziewczyna na drugiej.
Mówi pierwszy, lat 19:
- ale fajna d***a, płyniemy do niej!
Drugi, lat 38:
- młody, spokojnie. Popatrz, tu pełno rekinów. Zbudujemy tratwę i dopiero popłyniemy. A d***a i tak nam nie ucieknie, bo niby dokąd?
Trzeci, lat 95:
- a nie lepiej posiedzieć i popatrzyć?
;)))

3 3
ID:57712

Radio_Moskwa

Pokłosie to tylko film! A każdy film można zrobić tak jak się chce! Jednak jak było naprawdę w tamtych czasach dowiesz się od pradziadków o ile jeszcze żyją. Polaków wymordowano około 6 min!!! Tylko na naszych terenach za przechowanie żyda groziła kara śmierci dla całej rodziny czy nawet wioski! W innych okupowanych krajach tego nie było! Moja babcia trafiła do Oświęcimia tylko dla tego, że była podobna do żydówki! Bo była chuda! Do dziś pamiętam jej tatuaż!

7 12
ID:57713

tymi_tunie_pier

@~Oliwia przecież oni są narodem wybranym przez Boga . Bóg w samej istocie jest dobry więc Żydzi też są dobrzy. Bóg może wszystko .Żydzi prawie ale są dopiero po Bogu.Zapytaj np@mohera?

3 3
ID:57716

ozon

Tak to jest "george" ,ze ciemnych kart naszej historii nie chcemy pamiętać... no zdecydowana mniejszość nie chce. Historii nie zmienią ,nie zafałszują- co najwyżej MOGĄ interpretować na swój sposób. To dokładnie tak samo jak z przyjęciem przez Mieszka I chrztu... żadnych pobudek duchowych, żadnych. - czysta polityka no i wzmocnienie tworzącego się państwa od strony militarnej. Dąbrówka nie pozwoliła wejść do swojego łoża Mieszkowi bez mała przez rok dopóki nie zdecyduje się przyjąć wiary a Mieszko to facet z temperamentem więc zwyciężył seks i tak oto Polska stała się chrześcijańska. Żeby było zabawniej to Czechy są teraz państwem laickim...

8 3
ID:57721

george best

@~Oliwia: mi chodzi tylko że dziadki gadali mi o niemcach a ruskie to jeszcze gorsze zapomnieli jakie mendy są z nas polaków.Także ja czuję się źle że musiałem urodzić się w tak zakłamanym kraju.

5 2
ID:57722

Moher

@tymi_tunie_pier: Mnie nie pyta @oliwia,ale jeśli ten temat sen z powiek Ci spędza, to poinformować mi miło ciebie ,abyś z tym pytaniem zwrócił się do Barbary Engel King - Boni ( żona ministra administracji i cyfryzacji Michała Boniego)
Albo Tomasza Grosa ,oni są osobami kompetentnymi i od nich uzyskasz wyczerpującą odpowiedź na nurtujące Cię pytanie.Próbuję po 4 podać link na YouTubę ale admin mi nie puszcza , założyli cenzurę?
Wpisz sobie w wyszukiwarkę JEDWABNE GESZEFTY może będziesz miał większy zasób wiadomości, w tym temacie. Polecam to szczególnie @george best .ten temat wywołał.
Ja osobiście nie życzę sobie aby za podatnika pieniądze Tomasz Gros i pani Engel King -Boni która jest na wysokim stanowisku w PAN szkalowała Polaków

3 10
ID:57729

Bogdan

@~george best:Ty nie narzekaj. Masz szczęście. Jakby gdzie indziej ,to by cię wyskrobali i byś się w ogóle nie urodził.

3 2
ID:57731

Johan

@~george best: Załóż szal modlitewny i wylewaj swoje żale pod ścianą płaczu.
Ściana Płaczu jest podzielona na 48-metrową część dla mężczyzn i 12-metrową dla kobiet. Ponadto kobietom nie wolno na głos odmawiać modlitw, śpiewać, czytać Torę oraz zakładać rytualnego szalu modlitewnego. Czynności te mogą wykonywać tylko mężczyźni. Żydówkom, które złamią powyższe przepisy grozi, nawet obecnie, areszt ze strony policji i atak haredim - ultraortodoksyjnych żydów
Będę wspierał Cię w tych trudnych chwilach ,trzymaj się chłopie.

7 4
ID:57733

george best

@~Bogdan: ja nie narzekam a czasem zastanawiam się po co się urodziłem.Może masz rację że matka nie dała się wyskrobać albo nie utopiła mnie w zgłowiączce.Możesz się jednak pomodlić aby mnie szlak trafił jak Tobie tak przeszkadzam.

3 1
ID:57734

poliszynell

~george best powiem Ci tak: mendy są wszędzie tak jak wyżej pisałeś: wśród Niemców, Rosjan i Polaków. Dziwnym jest jedynie to, że pomija się fakt istnienia bydlaków wśród Żydów, przykład - organizacja Żagiew - kolaboranci żydowscy powołani do infiltrowania żydowskich i polskich organizacji podziemnych. Ta organizacja zbrojna /posiadała wydane przez gestapo pozwolenie na broń/ łapała swych współbraci i likwidowała tych, którzy organizowali opór.
nie bądź taki wybiórczy:)

8 2
ID:57736

Moher

@~george best: To dla Ciebie ten link "patrioto"-

2 10
ID:57744

george best

@~Johan: jak mogę założyć coś gdy jestem nie wierzący.Chodzi mi tylko że moja babka i inne babki dziadki sąsiadki kłamały .My polacy jakoś trudno nam przyznać się i pochylic głowy przed morderstwami których dokonaliśmy.Trzeba spuścić głowę a nie mówić że rusek to taki niemiec to taki a jacy my jestesmy ?
poliszynell- masz rację ta organizacja to tylko aby ratowac swoje życie względem czyjegoś.

3 2
ID:57750

????

@~poliszynell: i to jest odPOwiedź którą omijał dużym łukiem Szewak Wais udając że ,,nmie roumnie zapitanja ' , na tym POlega zakłamanie tej ,,wibrannej rasy' która nagina rzeczywistść do swoich POtrzeb . Ale Isladnia sobie z nimi poradziła ...POdobno brakowało miejsc w samolotach , tak spieprzali kiedy wydano za pejsatymi oszustami listy gończe ...ale ,,niezależne ' polskie (?) media milczą o tym jak ...,, Trybuna ludu ' o strajkach ...

3 8
ID:57752

Bogdan

@~george best: Wręcz przeciwnie . Lubię cię przecież. Fakt ,że nie tak pokochałem jak @dzonnego_nawiedzonego ale zawsze. Zastanawiam się nad @????? czy jest normalne z jego strony jeść tyle buzdyganku.

1 0
ID:57761

Moher

@~george best:Poczytaj sobie "patrioto na uchodźstwie" http://www.jerzyrobertnowak.com/artykuly/Nasza_Polska/Przemilczane_Zbrodnie_4.htmDostałeś temat do przemyślenia i innym też polecam.Pozdrawiam

3 6
ID:57764

ciekawy

@~Moher: Ten Jerzy Robert Nowak to ten sam o którym Wprost pisało ?
,,Według informacji podanych przez publicystkę Dorotę Kanię na łamach czasopisma Wprost powołując się na dokumenty zarchiwizowane w IPN w latach 70., Jerzy Nowak został pozyskany jako kontakt operacyjny o pseudonimie Tadeusz, który współpracował z SB, informując ją m.in. o sytuacji w Ministerstwie Spraw Zagranicznych[10]."
Temat do przemyślenia , tobie też polecam.

6 1
ID:57767

Moher

@~ciekawy: Konsekwentna obrona polskości prowadzona przez prof. J.R. Nowaka naraziła go za to na różne ataki i szkalowanie w kraju (na łamach Gazety Wyborczej", Wprost", Tygodnika Powszechnego", Midrasz", etc.). Ciągle próbuje się blokować dotarcie do jego książek na terenie całego kraju. W 2002 r. doszło do wystąpienia przeciwko 3 książkom prof. J.R. Nowaka ze strony prokuratury w Tychach. Sprawa zakończyła się fiaskiem po wielkiej serii wystąpień w obronie książek prof. J.R. Nowaka ze strony o. Tadeusza Rydzyka, prezesa KPA Edwarda Moskala i licznych innych działaczy polonijnych, kilku interpelacji poselskich, kilkudziesięciu profesorów i in. Niepowodzeniem zakończyła się również podjęta w 2003 r. próba zaskarżenia broniącej prawdy o Polsce książki 100 kłamstw J.T. Grossa" w prokuraturze warszawskiej. Teksty Profesora J.R.Nowaka bezpośrednio ukazują prawdę o pseudo elitach politycznych, próbach fałszowania polskiej historii przez pseudo historyków, manipulacjach i cenzurze w mediach, antypolonimie, aferach. Profesor Jerzy Robert Nowak jest mistrzem polemiki, swoje teorie podpiera faktami, potrafi bezpośrednio i odważnie demaskować obłudę i kłamstwa, co najczęściej kończy się ucieczką przeciwników od dyskusji.

1 6
ID:57772

????

@~Moher: Nie wiem czy zauważyliście ale od jakiegośc czasu ,,Gazeta Wyborcza ' POwinna zmiennić nazwę na ...,,Nowości Żydowskie ' , POniewaz wiekszość artykułów POrusza tematy ,,przebrzydłego antysemnitizmu' w ...i tu uwaga ,,wolnej Polsce ' ...zupelnie POmijając fakt że Polska (POdobno wolna) to kraj Polaków a nie żydów ... tylko czekać jak red naczelny zacznie walczyć o prawa żydów w ,,Israelu'na łamach swojej gazety ...trochę to niesmaczne , no ale skoro pił brudzia z Urbanem w stanie wojennym ...

1 7
ID:57779

cichyobserwator

@~Moher: Jedno pytanie ? Dlaczego ludzi , którzy nie mają tytułów profesorskich jak Nowak czy Kaczyński nazywacie profesorami a na innych szczekacie zajadle za takie ich tytułowanie ?
Cytujesz Wikipedię a jak byś to zrobił dokładnie to byś doczytał ,że p. Nowak jest doktorem habilitowanym a tytuł profesora to określenia ( nadzwyczajny i profesor zwyczajny) , są określeniem stanowiska pracy. Taki więc z niego profesor jak moi nauczyciele w liceum a ty w tej swojej hipokryzji ( jednych tytułujemy a innych szkalujemy ) jesteś żałosny . Ale w tak wspaniałych ( nieomylnych ) mediach jak: Telewizji Trwam, Radia Maryja, Naszego Dziennika, Naszej Polski, Tygodnika Głos, Niedzieli to profesor a te media przecież nie kłamią. Macierewicz się po niego jeszcze nie zgłosił ? Udowodniłby że Putin to żyd a w Smoleńsku wrzucił do silnika swoją kieszonkową wersję Tory i to główna przyczyna katastrofy. Nikt z tym nawet nie będzie dyskutował bo wszyscy uciekną.

4 4
ID:57781

ozon

Bełkot niemiłosierny tych od "prawd wszelakich"Prawo własności jest święte dla wszystkich i Żyd czy inny ma PRAWO ubiegać się o SWOJE- czy to się Wam podoba czy nie. Ani "Moher" ani inny "pytajnik" nie zmienicie tego i możecie piać jak koguty w kurniku nic z tego nie wyjdzie. Masz majątek - rozdaj go komukolwiek chcesz ale nie rozporządzaj cudzym tylko dlatego że jesteś Polak_ katolik!Amen

6 2
ID:57787

fiskus

@~george best: W mojej skromnej ocenie , plujesz na własne gniazdo.

1 1
ID:57793

fiskus

Co do prawd wszelakich, to dlaczego święte prawo własności Polaków jest zabezpieczane nagminnie na rzecz Skarbu Państwa ? Jakiego państwa skoro mamy Unię nie rozumiem..

0 0
ID:57797

tymi_tunie_pier

,że to znowu podróba!!!

0 0
ID:57801

george best

@~Moher: co Ty mi za materiał dajęsz ?Ja patriota nigdy nie byłem i nie będę .A takie materiały śmierdzą mi na odległośc szowinizmem i pewną rozgłośnią katolicką .Tam co dzień mówią że wszystko to wina żydów i masonów.A polacy niektórzy jak są zacofani tak i będą .Krzyż i zazdrość to płynie w krwi.

3 0
ID:57802

george best

@~ozon: i tu się z kolegą zgadzam .Nawet popłynoł bym za daleko chciałbym taką Polskę jak za Kazia Wielkiego i stykło by.
~fiskus -lepsza prawda niż zakłamany fałsz .Może pluję ale zawsze polacy narzekali ojejku a niemce nas napadli ,ojejku a ruskie nas okradli i co mam mówić ?ojejku bo my naród spokojny i prawy my nic nikomy nie zrobiliśmy.
Po cholerę jęździmy na misję Irak ,Afganistan pachołki tak można powiedzieć o naszym narodzie.
Heja wieczorem mecz

3 0
ID:57804

fiskus

@~george best: Kurka wodna piszesz z perspektywy o ile pamiętam Holandii i piszesz o polskich pachołkach wyjeżdzajacych na misję do Iraku czy Afganistanu.
Ojejku, piszesz tak bo tęsknisz .....do tych swojskich polskich tematów.

0 1
ID:57810

george best

@~fiskus: może troszkę tęsknię a kto nie tęskni za ziemniakiem z ogniska za kiełbasą swojską .Ale wojna w Afganistanie talibowie Al-kaida to nie dotyczy polaków a wiadomo ile leci kasy na jednego żołnierza .
Jak np.w polsce jakas armia by wylądowała i kazała robić tak msrak czy siak to nie zabiłbyś drania ?Dlatego jestem zdania że gdzie mieszkasz wyjeżdżasz nie zmieniaj narodu który żyje sobie w świecie fantazji od lat.Polska nie daje człowiekowi oddychać same zakazy Holandia to kraj w którym żyjesz jak człowiek nie chodzi tu o kasę tylko o to że ludzie są dla ludzi.

0 1
ID:57821

ozon

Myliszpojęcia "fiskus" a myślałem,że lotniejsza jesteś! Co kto zabezpiecza? Unia to inaczej stowarzyszenie na jakiś zasadach a nie państwo? Masz hymn, masz godło, masz flagę masz Konstytucje... no nie ośmieszaj się!

2 0
ID:57826

fiskus

Możemy sobie pogadać albo lepiej popisać ale to nie zmienia faktu ze człowiek w Polsce traktowany jest jak " zaraza lub szarańcza " . Omijając temat "misja " i naszych żołnierzy - Polacy masowo wyjeżdżają do Szwajcarii , po to żeby zmieniać naród który żyje w fantazji , czy zarobić mając 180/ zł na godz ?
Pozdrawiam.

0 1
ID:57829

????

@~ozon: ale nie masz niezależnego kompetentnego rządu ....bo tą zgraję skorumPOwanych kanciarzy działajacą na zlecenie RWPG-bis raczej trudno nazwać polskim rządem ...

0 3
ID:57834

fiskus

@~ozon: Dzięki że doczytałeś i napisałeś .
Pozdrawiam.

0 1
ID:57837


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA