Uwaga !!!!!!! ,,rzund sie rekunstruje ''...

Uwaga !!!!!!! ,,rzund sie rekunstruje '' -http://wiadomosci.onet.pl/kraj/cba-zatrzymalo-kolejne-osoby-podejrzewane-o-korupcje-m-in-w-b-mswia/grnn9 - kto by POmyślał że na tym POlega ,,rekunstrukcja rzundu'' , POdobno najuczciwsi dostaną wysokie odprawy pieniężne ....POzostaje pytanie : Które straty są większe ? czy te z 11 listopaba po 100 tysiącach ,,bandytów''których POkazywały niezależne media , czy PO kolesiach- w garniturach których nie wolno POkazywać ?

12 komentarzy

fiskus

To tylko kolejna karuzela stanowisk - rzad sam się wyżywi .

5 1
ID:57833

ozon

... i opozycja także!

4 2
ID:57853

fiskus

@~ozon: Szwed nie Szwed nabiera wody w usta ?
To chyba nie przypadek , że zniszczenia i grabież majątku polskiego podczas potopu szwedzkiego porównywalne są do zniszczeń z okresu II wojny światowej ?
Odpowiedzialność polityczna kiedyś i dzisiaj żadna !

1 0
ID:57857

peso

@~fiskus:

No cóż, kiedyś był też taki dowcip, wypowiedzmy Szwecji wojnę po czym od razu się poddajmy i niech się Szwedzi martwią co dalej.

0 0
ID:57864

peso

@~fiskus:

"To tylko kolejna karuzela stanowisk - rzad sam się wyżywi ."

Tu się zgodzę, trafiłeś w sedno.

Tylko dowcip w tym, że warto umieć "wyżywić" siebie i rodzinę samemu, bez względu na to jaki jest rząd, czerwony, czarny czy w ciapki.

Natomiast jest ewidentne, że nasz kol@~???? dalej żyje nadzieją, że kiedyś doczeka się rządu który zrobi z niego szczęśliwego człowieka.
Nooooo, powodzenia życzę.

Ja zaś od bardzo dawna nauczyłem się,że muszę liczyć tylko na siebie i jakoś nie narzekam.

A kol @~???? ciągle sfrustrowany, ciekawe czemu ? Może Ty znasz odpowiedź?

0 1
ID:57865

peso

@~????:

Chciałbym Cię zainteresować tematem o którym praktycznie milczą polskie media.
To sprawa Indian Mapuche który są rugowani ze swojej ziemi, zamykani w więzieniach, pacyfikowani przez policję i generalnie mają w plecy.
A media milczą ....

2 0
ID:57866

ozon

Uśmiałem się ! To jeszcze o potop pretensje? . Kobieto - puchu marny opamiętaj się .Nie ma nic gorszego niż dorabianie ideologii do zwykłej, pospolitej zazdrości- to takie bardzo polskie! Widać te miliony rodaków nie obrazily się na Anglię za czasy z 39 i 45 roku... no i inne sprawy jak choćby enigma.., na Niemców także nie- dupeczki podcierają tym ...oprawcom.Gdyby tak myśleć jak Ty to Polska z całym światem ma na "pieńku" i rachunek krzywd cały czas nie wyrównany ... ej i śmieszno i straszno! No tak Szwecja bogata bo Polskę ograbiła - poziom przedszkolaka... Dobrej nocy życzę!

2 1
ID:57869

????

@peso: Bo ten temat czeka na swoją kolej jako temat zastępczy gdy korupcje odkryją w kancelarii specjalisty od ACTA ... na razie odwracają uwagę trzody wyborczej posłem ,,Biezdroniem' i katastrofą klimatyczną z ....pejsami ...

1 4
ID:57877

ozon

Najważniejsze ,że "baczne oko świniopasa" ma kontrolę i zawsze na czas wrzuci do koryta swojej trzody odpowiednie kąski. Tucz, tucz swoją trzódkę jak nic więcej nie potrafisz mister chrum, chrum!

2 1
ID:57880

fiskus

@~ozon: Ha, ha ...Twoja ideologia : " ja to mam szczęście, byłem tak zdolny i wyjechałem do Szwecji " nie robi na mnie najmniejszego wrażenia .
Z potopu szwedzkiego na Polskę 350 lat temu - wyciągnąłeś słuszne wnioski .
Pozdrawiam.

0 2
ID:57882

ozon

A jednak obchodzi jak widać- cytat nie dokładny ale w pamięci siedzi. Tak czy siak odszkodowania nie wypłacę- przykro mi! Na dyskusję jałową nie mam ani ochoty ani czasu- pracy mnóstwo a same zdolności tego nie zrobią.. Rozchmurz się dziewczyno - wiem ,że deprecha zimowa dopada wielu i rozumiem to. Już niedługo dnia zacznie przybywać....Będzie śnieg, mrozek- zrobi się przyjemniej czego Tobie i innym z okazji kończącego się już Dnia Życzliwości życzę- całkiem serio.

1 0
ID:57888

????

@~fiskus: azor wyjechał do Szwecji ? Chyba do tej - Szwecja (województwo zachodniopomorskie)- i szpanuje chińskimi gumkami w majtkach ...jako TW PO ...

0 2
ID:57894


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA