Tusk przedstawił nowych ministrów. Przeciez to nic nie...

Tusk przedstawił nowych ministrów. Przeciez to nic nie zmieni. Beda tanczyc jak on kaze. Ten despota jest wrogiem spoleczenstwa polskiego. Od sprzataczki wymaga sie wiecej kompetencji anizeli od ministra. Roznica : sprzataczka utrzymuje ministra.

12 komentarzy

ozon

A możesz rozszerzyć tę "złotą myśl" "Oliwio"? Co to znaczy ,że sprzątaczka utrzymuje ministra? No i jeszcze jedno; premier nie ma czarodziejskiej różdżki ... chyba jeszcze mleczko masz pod noskiem jeśli wypisujesz takie komunały. No nic kiedyś dorośniesz ale czy zmądrzejesz....?

4 4
ID:57851

????

@~ozon: w POlskich warunkach to niestety prawda ...no chyba że sobie chłopaki na boku dorobią tak jak Nowak i ci z MSW ...

3 7
ID:57859

peso

@~ozon:

"Daremne żale, próżny trud, bezsilne złorzeczenia"
Oliwi wpisem swym nie zmusisz do mówienia.

Myślę, że proces logiczny @~Oliwii przebiegał następująco:

Sprzątaczka sprząta gabinet ministra.
Czyli:
Sprzątaczka utrzymuje w czystości gabinet ministra.
Skracając:
Sprzątaczka utrzymuje .... ministra.

2 3
ID:57863

peso

@~????:

Hmmm.

Idąc tym tokiem rozumowania to owa sprzątaczka musi chyba na boku robić spore interesy skoro stać ją na utrzymywanie ministra.

2 3
ID:57867

ozon

no tak! Ale czy dojeżdza do pracy transportem zbiorowym? O to trzeba zapytać no jak Jej tam...?

3 2
ID:57868

zbuntowany_kaloryfer

Logika wg. @Oliwii na wymyślonym przykładzie:
Idzie sobie Oliwia ulicą i spotyka znajomą wychodzącą z księgarni:
- co kupiłaś?
- książkę o logice
- a co to takiego logika..? - pyta zafrapowana Oliwia
- wytłumaczę ci!
- masz akwarium?
- tak!!!
- skoro masz akwarium, to najpewniej po to, aby hodować w nim rybki. Czy tak?
- noo... tak
- skoro hodujesz rybki to znaczy, że je kochasz, a przynajmniej lubisz!
- noo... tak
- a skoro kochasz rybki to kochasz zwierzęta, bo przecież rybki nimi są!
- noo... tak!
- a skoro kochasz zwierzęta to znaczy, że kochasz ludzi, bo przecież nasz gatunek należy do królestwa zwierząt!
- noo... tak!
- a skoro kochasz ludzi to znaczy, że kochasz też lesby. Wszak lesba też człowiek!
- ojej...! ale... tak
- rozumiesz już na czym polega logiczne rozumowanie?
- noo... tak! Wiesz co, też sobie kupię tę książkę i więcej poczytam o logice - mówi Oliwia. Jak powiedziała tak zrobiła. Minęły dwa lata, kiedy wreszcie w bólach udało jej się przebrnąć przez tom. Kończyła akurat w parku na ławce ostatni rozdział kiedy obok niej przysiadła koleżanka.
- co czytasz?
- książkę o logice... Wiesz, dwa lata zajęło mi jej zrozumienie!
- a co to własciwie jest logika, co zrozumiałaś?
- wytłumaczę ci! - mówi radośnie dumna z siebie Oliwia
- masz akwarium?
- nie...
- TO SUPER! NIE JESTEŚ LESBĄ!;)))))))))))))))))))))))))))))

4 2
ID:57872

Terefere

Wy za to dorośli jesteście, świadczy o tym ten wasz lukrowy dialog; mdło. Wprowadźcie trochę akcji, a nie ciągle to samo- jest dobrze, będzie lepiej.

2 2
ID:57873

peso

@~Terefere:

To powiedz mi jak traktować poważnie posty kogoś, kto:

- generalnie nie odpowiada, na merytoryczne polemiki,

- zaś każdy kto sobie radzi finansowo to w oczach Oliwii "jest u koryta"

- dla oliwii najlepszym rozwiązaniem problemów wszelakich jest aby wszystko było państwowe i pisze to np. w odniesieniu do pasażerskich przewozów kolejowych. Tylko, że te przewozy są w 100% państwowe.
Czy Ty wiesz jak można upaństwowić coś co jest państwowe? Bo ja nie wiem.


Spróbuj sama nawiązać z nią jakiś sensowny dialog, życzę powodzenia

1 0
ID:57890

fiskus

Czy uprawianie demagogii wobec Oliwii ma coś wspólnego z logiką i zaginięciem oryginału weksla niejednej spółki spedycyjnej w PKP ???
PKP tzw. "państwowe" to żródło zysków dla budzetu państwa ?

0 0
ID:57906

peso

@~fiskus:

To Kol @Oliwia a nie ja twierdziła, że jak PKP będzie państwowe to wtedy będzie to najlepsze rozwiązanie. Tylko, że PKP cały czas jest państwowe.

Zaś czytając Twój wpis zakładam, że nie oceniasz obecnego funkcjonowania państwowego PKP jako najlepszego.

Tak więc mogę chyba założyć, że nie podzielasz też zdania @Oliwii w tej kwestii, mylę się?

0 0
ID:57918

fiskus

@peso: Bronisz tezy , że PKP cały czas jest państwowe ? Twoje prawo .
Absurdów w prawie , a co za tym idzie w funkcjonowaniu naszego państwa nie brakuje. Wytłumacz mi więc dlaczego na dzień dzisiejszy nie moge odebrać przesyłki z US nie mając pełnomocnictwa notarialnego . Poczta Polska jak PKP tylko z nazwy itd ...

0 0
ID:57920

peso

@~fiskus:

"Bronisz tezy , że PKP cały czas jest państwowe ? Twoje prawo "

Moje prawo nie ma tu nic do rzeczy, to Skarb Państwa jest cały czas właścicielem PKP jak i Poczty Polskiej czy LOT-u.
Jesli jest inaczej to poproszę o informację, być może czegoś nie wiem.

To @Oliwia twierdzi, że upaństwowienie koleji i innych instytucji załatwi wszelkie problemy.

Ja zaś twierdze, że nie i zarówno kolej, poczta czy LOT są na to dowodem. Własnie podobnie jak Ty uważam, że te instytucje źle funcjonują (mimo, że są wpełni kontrolowane przez Państwo).

Jeśli zaś uważasz, że Poczta, PKP czy LOT nie są własnością Państwa to proszę o Twoją propozycję jak należy znacjonalizować te instytucje ?

0 0
ID:57936


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA