Dzis w Gdańsku koncert Behemoth pewnie Pan Nowak znów...

Dzis w Gdańsku koncert Behemoth pewnie Pan Nowak znów będzie protestował .Jutro w Poznaniu o 19 w klubie Eskulap zapraszam muszę naładować baterię przed końcem roku jadę z żoną po koncercie powrót do kraju tulipanów .Przygotujmy stos i spalmy nawiedzonych.

9 komentarzy

Klecha

krytykujesz wierzących w Boga, pewnie jesteś ateistą.Mam takie pytanie do Ciebie - mógłbyś nam wszystkim wypisać największych 3 lub więcej ludobujców w historii świata lub chociażby tylko w XX w - tak konkretnie, z nazwiska! Ja wiem - to fakt, że wszyscy oni byli ATEISTAMI, to tak tylko - do czego prowadzi postawienie siebie w roli Boga i kwestionowanie a nawet wyśmiewania się z Boga Chrześcijan, który niczego innego nie proponuje i nie daje człowiekowi jak tylko MIŁOŚĆ, a że ludzie są różni to inna sprawa, wśród autorytetów moralnych w historii świata, na żadnym kontynencie nie było ateistów.

1 5
ID:57884

????

To z Gdańska do .. POznania jeździsz przez ,,kraj tulipanów ' ? Gringo czy cos ci sie nie PO....myliło ? A może zaczniesz teździć do POznania przez ...Meksyk ...

0 5
ID:57893

ozon

ojej, coś pokręciło się Tobie "Klecho" z tą oceną! Nijaki pan Adolf H ateistą nie był ba, sam papież pobłogosławił "słuszną idee walki z niewierzącymi". Albo Ty bredzisz albo dokumenty historyczne kłamią. Mam wrażenie ,że krew jest tak na rękach ateistów jak i chrześcijan- katolików tak mniej więcej "fifty- fifty" Autorytety moralne... zależy co dla kogo jest moralne no i różnie z tym w historii bywało. Nie trzeba być wierzącym ,żeby być etycznym i tyle!

2 0
ID:57911

george best

@~????: Czy udajesz czy jesteś przepraszam prostak.W Gdańsku koncert dzień wcześniej wczoraj zabawy było co niemiara zjedliśmy 3 koty .
Klecha -pokaż mi tego waszego boga bo każesz wymeniac mi 3 największych ludobujców w historii świata.To wy fantaści słuchający przez tysiące lat debili

1 0
ID:57913

zbuntowany_kaloryfer

@dżordż: koty serwowano pieczone czy na surowo..?;))
Ps. Na serio kręcą Cię takie satanistyczne klimaty??

0 0
ID:57925

????

@~george best: już latasz czy jeszcze ćwiczysz żeby głuPOta cię uniosła ?

0 3
ID:57930

Klecha

- ozon i george:Nie ma dyskusji "co jest moralne", to tylko idioci myślą, że jak zmienią nazwę jakiegoś pojęcia to te pojęcie zmieni swoje "cechy". Hitler był ateistą, w pierwszej kolejności "likwidował" wszytko i wszystkich, którzy deklarowali się jako chrześcijanie czy żydzi (wyznawcy judaizmu czyli wierzący w istnienie Boga). Skąd bierzesz te wymysły o statystykach, tylko w samym XX w. Hitler, Lenin, Stalin wymordowali więcej osób niż wszystkie wojny (w tym krucjaty i wojny "religijne" i w imię religii chrześcijan). Co do tego, że nie trzeba być wierzącym, żeby być ideałem moralnym - tu się zgadzam w całej rozciągłości. Ja wierzę, że pochodzę od Boga kogoś doskonalszego od siebie (logika następstw) a Ty george wierzysz, że stworzyła Cię ślepa materia, pochodzisz od czegoś mniej doskonalszego od siebie - gratuluję Twojej wiary, ja tak wielkiej wiary nie mam, że ja ktoś kto potrafi decydować, myśleć i kochać pochodzę od czegoś, co tego wszystkiego nie potrafi!!! Twoja wiara jest WIELKA george, zazdroszczę Ci.

0 2
ID:57937

george best

@zbuntowany_kaloryfer: kotow nie jadam ale lubię posłuchać Type o Negative,Behemoth,Cradle of Filth .
Klecha-sam dla siebie jestes Bogiem nie dla innych i tak powinien mysleć każdy z nas.Z tym Hitlerem nie przesadzaj on mordował przez 7 lat a religia chrzescijanska i inne morduja ludzi od tysiącleci.Co do mojej wiary nie wiem czy jest wielka nie chcę być w życiu kimś wielkim mam wspaniała rodzinę trójke dzieciakow i Manchester United w sercu to wystarcza.Lepiej dać cos komus niż zabierać wszystko dla siebie dlatego przeraza mnie mówienie o biedzie w afryce ze złotego tronu na którym siedział nasz rodak JP2

0 0
ID:57978

Klecha

No właśnie, george - dotknąłeś sedna sprawy. Uważasz się za Boga, rozróżniasz sam co dobre i złe, co wolno a czego nie - to najprostsza droga do tragedii, jeśli nie własnej już dziś, to nie daj B...że w przyszłości w rodzinie - uzależnienia, przestępstwa lub po prostu zmarnowane życie.....Nikomu tego nie życzę!

0 0
ID:58001


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA