@ GEORGE Bóg stworzył niebo i ziemię. Ziemia zaś była...

@ GEORGE Bóg stworzył niebo i ziemię. Ziemia zaś była bezładem i pustkowiem: ciemność była nad powierzchnią bezmiaru wód, a Duch Boży unosił się nad wodami.
http://biblijni.pl/Rdz,1,1-31

10 komentarzy

george best

Tak napewno stworzył to bóg .Raduje serce moje że jeszcze wielu ludzi wierzy w tą fantastykę .Pewnie w nastepnym wdcieleniu będę wielką kupą słonia a Ty dobrą wróżką która zamieni ta kupę w rój much.Miłej niedzieli poprawiłeś mi humor przed meczem .Alleluja pączki z masłem.

10 2
ID:57916

fiskus

A jeśli Ziemia jest płaska ? Są tacy którzy twierdzą ze mają dowody !

3 0
ID:57924

ciekawy

Pyta się Pytajnik pana Boga : Czemu stworzyłeś świat taki jaki jest ( Ja z 250 Euro, i IQ takie jakieś ) ? A Bóg na to : A bo myślałem że umiem !

11 1
ID:57931

????

A to?
http://tiny.pl/qrrp5

1 2
ID:57938

cichyobserwator

@~????: A to komentarze pod tym twoim linkiem bo pewnie nie doczytałeś !
,,higgs
Przede wszystkim to kretynizm. Religianctwo przekraczające granice zidiocenia staje się normą w naszym kraju. Sen wariata"
,,iktwazny126
Ciekawe, czy osoby niewierzące, ateiści, muzułmanie, świadkowie jehowy już zostali poproszeni o opuszczenie objętego patronatem terenu? Za czyje pieniądze zawierzał ?"
,,jarekwien
Nikt tak nie potrafi osmieszyc katolickiego zabobonu, jak katolicy"

Widać ,że jeżeli gdzieś tam jest to dobrze się ukrył po tej schrzanionej robocie .

2 2
ID:57941

george best

@~????: Coraz bardziej zaczynasz myśleć pozytywnie .Myślisz że Jezus zrobi z Goleniowa miasto ociekające złotem przepychem chciwością i wreszcie kłamstwem jak to robią księża w Polandii.
Pytajniku niech Tobie zdrowie dopisze na 100 lat mi 50 lat na tym głupim swiecie styka .A klechy niech tam się modlą o większą ilość ministrantów i ślepych ludzi co tego nie widzą .W imię oczywiście tego no jak mu tam Staśka z Pierdziszewa.

4 0
ID:57943

tymi_tunie_pier

@~cichyobserwator:
,że się Boga nie boisz. Jak tak napiszesz to ci uwierzę. No............

0 0
ID:57949

zbuntowany_kaloryfer

Dwie odpowiedzi jednocześnie, czyli wash and go;)))
@dżordż, wspominałem już kiedyś, że każda akcja powoduje reakcję. To akurat wielu nieuciekających z lekcji fizyki wie.
Coś sprawiło, że znany nam wszechświat zaistniał, a w konsekwencji po miliardach lat my. Może to tylko eksperyment, a może nie.
Przecież dla tej potęgi rozszczepienie atomu czy synteza pierwiastków lekkich może być tym, czym dla mrówki przeniesienie igliwia o 20 cm... Dla takiej potęgi to nawet nie będzie zabawne. Coś takiego umknie Jej jak dla nas zeszłoroczny śnieg. A Ty o Behemotach.
Ps. Ja też w swoim czasie zadeklarowany bywalec jarocińskich koncertów byłem. Stąd mój nick. Na satanolowe występy jednak nie chodziłem. Moje klimaty to "sedes", "defekt mózgu" itp. puncorowe kapele. Zwykła zabawa, żadnych mrocznych wizji i krwawych ofiar. Z perspektywy czasu krótki epizod jarociński postrzegam jako bunt przeciw rodzicom. Ale geny i wychowanie dały o sobie znać - nie mogłem na dłuższą metę trzymać się z typami żebrzącymi o grosze gdzieś na rogu. Potrzebowałem znajomych umiejących sobie poradzić, wyznania handlowego. Podobnych k****a niestety do mnie.

0 0
ID:57950

fiskus

@~cichyobserwator: Kretynizm i zabobon to nasza ordynacja podatkowa.
A nóż ciemny lud nie zorientuje się , że władza działa na jego korzyść.

2 2
ID:57953

darkbreaker

Taaa, stworzył... Jednak nie wszystko mu się udało. By naprawić niedoróbki zesłał nam autoryzowanych serwisantów takich jak Gil, Paetz, Rydzol, Wesołowski, Michalik, i całą armię im podobnych.

3 0
ID:57980


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA