Myślę ,że po wypowiedź radnego Bieńkowskiego zostanie...

Myślę ,że po wypowiedź radnego Bieńkowskiego zostanie przeanalizowana i wyjaśniona w audycji w Radiu przez Pana Ledwosińskiego w sprawie nadużyć w zakresie wielkości opłat za wywóz śmieci we Włocławku przez Urząd Miasta za aprobatą Rady Miasta.Tam ją przesłałem.Raz już to mętnie i pokrętnie Pan Sołtysiak z UM próbował wyjaśnić. Właściwie to nie wiadomo kto ponosi winę. Takie polskie piekiełko.Tylko dlaczego ludzie mają ciągle dopłacać do tego b....zwanego RP.

wycięty fragment wypowiedzi radnego
........Co do śmieci 10mln różnicy między pobieranymi opłatami a wynikiem przetargu powinno oznaczać, że rachunki mieszkańców będą niższe o 30%. To Twój kochany Prezydent ustawiał ten przetarg i do niego to pytanie gdzie się podziało te 10 mln różnicy. Poszło na utrzymanie nowego wydziału, poszło na zamówienia poligraficzne Moniki Budzeniusz, poszło na 12,5mln kary za naruszenie warunków umów i aneksy na "jedynce". Więc zapytaj Prezydenta gdzie te 10mln. .........
A tu link dla ułatwienia :http://www.wloclawek.info.pl/wloclawianie_pisza,comments,10894.html
Pozdrawiam
Bogdan

12 komentarzy

Bogdan

Zapomniałem podziękować radnemu co niniejszym czynię.

5 3
ID:57919

fiskus

Nadużycia naszej władzy sięgają dna , spółka Sanico przejęła odbiór śmieci w ościennych gminach np.w gminie Topólka 40 km od Włocławka .
Firmy zamiejscowe zajmujące się wywozem śmieci straciły rynek pracy.
Koszty wywozu śmieci dla ww gmin staniały !?

3 3
ID:57921

dzonny_killer

Ty się Bodziu zdecyduj komu kibicujesz... :p

7 3
ID:57922

(((((

Polityczna propaganda i podziękowania na forum ?

4 3
ID:57926

????

@~fiskus: nie stanialy bo nie miały stanieć ... obowiązuje od kilku lat zasada POtajtanej koalicji ,,WYSSAĆ PODATNIKA ' ... dlatego pejsaty bez polskiego dowodu został ministrem finansów ...

8 2
ID:57928

Bogdan

@dzonny_killer:
Ja nikomu nie kibicuję. Dla mnie jest ważne żeby porządek był i żeby moim kosztem i innych ludzi jeden z drugim swołocz się nie bogacił. I tyle.

6 1
ID:57932

dzonny_killer

@~Bogdan: teraz mądrze gadasz i szacun dla Ciebie, ale przed referendum...? :p

0 0
ID:57951

Bogdan

@dzonny_killer: Zawsze twierdziłem,że nie chcę zamieniać siekierki na kijek jak powiedział twój stryjek.Pamiętasz?

0 0
ID:57960

dzonny_killer

@~Bogdan: nie ma stryja :( z tego, co pamiętam, to nie było mowy o jakimkolwiek kandydacie, więc kogo miałeś na myśli?

0 0
ID:57969

chytrus

Saniko nieustannie się chwaliło, że opłata marszałkowska należy do najniższych. Tymczasem stawki za wywóz śmieci są astronomiczne - wystarczy porównać je województwem łódzkim na przykład. Słusznie kiedyś ktoś z radnych powiedział do prezydenta "najdroższy"

0 0
ID:57992

tymi_tunie_pier

@~chytrus: ,że najdroższy ma uśmiech.Hahaha

0 0
ID:57996

Bogdan

@dzonny_killer:
Nie mogę pisać nazwiskami ale doskonale znam to towarzystwo.W życiu bym nie pomyślał ,że można być tak oślizłym. A wszystko to ,dla dobra Włocławka. Powiem tak lułbym w te gęby.

0 0
ID:57997


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA