,,Aby POlska rosła w siłę a ludziom się żyło dostatniej...

,,Aby POlska rosła w siłę a ludziom się żyło dostatniej '' -http://wiadomosci.onet.pl/warszawa/pis-za-rzadow-gronkiewicz-waltz-w-warszawie-zatrudniono-3870-urzednikow/40yyv - POdobnie POstęPOwała nieomylna PZPR ..a POtem było tylko ...sztandar wyprowadzić ...i długi spałacone dopiero w latach 90-tych ...

11 komentarzy

Oczytany

~???? Czy to źle, że rośnie zatrudnienie??? Masz kompleksy, to widać, i słychać i czuć. Weź się do roboty. Potrzeba do łopaty i szczoty sfrustrowanych obiboków. No ale to i tak nie rozwiąże twoich problemów.

12 3
ID:57957

????

@~Oczytany: Papier toaletowy nie służy do czytania ....powinieneś o tym wiedzieć ...

4 14
ID:57958

cichyobserwator

@~????: Czy ty przypadkiem nie miałeś bliskich kontaktów z panem Jarosławem ? Bo objawy pasują jak ulał. On tez sadzi takie androny jak ty : ,, To, co dzieje się w naszej ojczyźnie, można określić jako wielka bieda " a wszelakie informacje do niego nie docierają a to objaw dokładnie jak u ciebie - ,,bo ja wiem lepiej".
Poirytowany dziennikarz postanowił to sprawdzić i okazało się zupełnie na odwrót.
Sporządził tabelkę - i jak to określił - ,,szybka odpowiedź na brednie niektórych polityków" w której widać że jest coraz lepiej a nie gorzej chociaż droga do ,,dobrze " jeszcze daleka.
Obejrzyj sobie tabelkę i wskaż nam w której pozycji jest gorzej niz było w 2007 r. (pomijając dzietność bo to juz wiemy jak wygląda)
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,15011700,Kaczynski___Wielka_bieda_w_Polsce___A_dziennikarz.html

Do ciebie to pewnie i tak nie dotrze ( wszak ty wiesz wszystko lepiej ) ale daruj sobie wstawianie kitu innym bo dla nich jesteś tylko lokalną ciekawostką jak przysłowiowy ,, wioskowy g.... ".

5 5
ID:57961

Tomasz1

Chyba czytasz to co nie potrzeba. Weź sobie podręcznik do ekonomii, i dowiedz sie co przynosi dochód.

5 2
ID:57963

tymi_tunie_pier

@~????:
tylko w końcu napisz wreszcie ,czy chodzisz do kościółka czy nie. Napisz też czy wierzysz w Boga jedynego itd. Znalazłem to twoje nagranie. Całkiem ładne kawałki. np ten mi się podoba :
http://www.biblijni.pl/

5 0
ID:57973

????

@~cichyobserwator: nie ...natomiast ciągle mam ,,kontakty' ze skutkami bezmyslności Donalda ....jak i POzostali Polacy ...doświadczajacy ,,cudów............... 'a ostatnio złodziejstw ze strony POlitycznej zarazy .

2 9
ID:57975

Oliwia

Jak moze byc dobrze jezeli ekonomia oparta jest na gieldzie, papierach bez pokrycia a nie na ekonomii realnej. Przeciez juz nie ma zadnego zakladu. Tak dlugo jak rynkiem bedzie rzadil bank i akcjonariusz nie bedzie zadnej poprawy.

2 8
ID:57979

peso

@~Oliwia:

akcjonariusz = właściciel

Rozumiem, że wg Ciebie właściciel nie powinien zarządzać swoja własnością.

Czyli Lenin wiecznie żywy .....

4 2
ID:57982

cichyobserwator

@~Oliwia: Moja droga , nie chciałbym Cie urazić ale mój wnuczek mógłby wyjaśnić ci podstawy ekonomi bo to co wypisujesz to zwykłe brednie. Daruj sobie teksty w tych tematach to ośmieszania będzie mniej a zaoszczędzony czas wykorzystaj na lekturę w tematach w których zabierasz głos bez żadnej wiedzy.

5 5
ID:57983

????

@~cichyobserwator: czy wnuczek należy już do młodzieżówki ...PO ? ... bo to by wiele tłumaczyło ...

2 6
ID:57986

KOBRA

Dzień bez ???? to dzień stracony. Przypadek kliniczny

10 1
ID:57988


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA