Kolejny przykład zakłamania o błudy specjalisty od ACTA...

Kolejny przykład zakłamania o błudy specjalisty od ACTA -http://wiadomosci.onet.pl/kraj/premier-rok-rodziny-chcemy-zamienic-w-dekade-rodziny/rymtb - a gdzie unijna POlityka prorodzinna , gdzie perspektywy dla młodych Polaków , gdzie miejsca pracy dla tych 3 milionów które zostały przez NIEGO wygnane ,,za chlebem '' i wreszcie gdzie ta ,,zielona wyspa'' , z ,,cudami na które zsługujemy '' ? Bo chyba nie w ,,umowach smieciowych za 1200kuźwa na rękę , nie w antybiologicznym wieku emerytalnym i chyba nie z emeryturami PO 1200zł ? POlska w unii czy na Tuskosikorskim folwarku POd Bydgoszczą ? Ale ja wierzę że właśnie młodzież temu kłamcy odPOwiednio POdziękuje ...

5 komentarzy

fiskus

Potęga do potęgi n-tej
Zasiłek na dziecko w Niemczech wynosi w przeliczeniu ok. 700 zł na miesiąc i nie ma znaczenia ile rodzic zarabia . Wypłata zasiłku jest obligatoryjna i rodzic bez względu na dochody nie może odmówić jego przyjęcia. Komu służy ta Unia.....nie wiem .

2 2
ID:58027

zbuntowany_kaloryfer

Ten znowu o nędzy i bezrobociu. I co, nie miałem racji, że pogryzła Go radioaktywna małpa? Mam dla Ciebie @pytajnik remedium na trudną sytuację. Będziesz potrzebował:
- determinacji
- optymizmu
- konkretnego żelaznego pręta
Teraz już tylko wystarczy pojechać na plac Wolności, zaparkować przy Handlowcu, wysiąść i zacząć prętem tłuc parkometr. Nie wiem ile razy trzeba go walnąć, bo nigdy nie rozbijałem parkometru. Ale kilkanaście konkretnych trafień sprawi chyba, że pieniądze się posypią. Ostatecznie możesz posłużyć się wiertarką;)
Ps. O przechodniów się nie martw. Jak zobaczą co kombinujesz to pomyślą, że wariat i uciekną tak na wszelki wypadek;))

5 1
ID:58028

????

@~fiskus: zapomniales dodać że tam w Niemczech i nie tylko ...żłobki i przedszkola utrzymawne z podatków są BEZPŁATNE .....a rodzina nie ma prawa POD KARĄ I ODEBRANIEM DZIECI rodzicom zostawić i ch bez opieki ... POrównaj to do POlskiej platformerskiej propagandy ,,prorodzinnej ' ...

0 3
ID:58032

ozon

...oraz do całej pozostałej "plejady gwiazd" od 23 lat dostającej płasodupia od siedzenia w ławach poselskich w wolnych chwilach przemieszczającej się z partii do partii lub zmieniającej nazwę jak choćby PC obecnie PiS!

2 0
ID:58049

????

@~ozon: ...tak , albo przekształcenie żydokomuny POmagdalenkowej w ...PO ..i wejście w koalicję z ,,ZSL '...i ,,PZPR' ... i tu masz rację azorku ...

0 1
ID:58061


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA