Wielkimi krokami zbliża się rok 2014 dziś Andrzejki...

Wielkimi krokami zbliża się rok 2014 dziś Andrzejki polałem wok i wyszło mi sam nie wiem co to.Pod kątem przypomina mi trochę Tadka z Torunia jak lekko odwrócę babkę Zosię z MOPS-u a gdy całkowicie zrobię cień od dołu młot Thor-a .

17 komentarzy

Moher

To już synu omamy wzrokowe i zapewne słuchowe też masz .Wiesz jak tego się pozbyć?Popędź do poradni od uzależnień

4 1
ID:58042

????

a może ...azorka ze Szwecji ....w zachodnioPOmorskim ...?

2 2
ID:58044

ozon

Masz Ty wyobrażnie- mucha nie siada! Ale nic w tym złego- baw się dobrze! 2014 to w sumie 7 a siódemka to podobno szczęśliwa cyfra !

1 1
ID:58047

fiskus

My lejemy wosk , a potem na dwa razy babka wróżyła .

0 0
ID:58051

Krystyna

Niesamowite!

1 0
ID:58054

zbuntowany_kaloryfer

No i zobacz Dżord, mam kolejnego pomysła aby @pytajnik się wzbogacił i narzekać przestał. Tu też będzie potrzebny optymizm. A na dodatek:
- determinacja
- odwaga
- 54 złote
54 złote potrzebne będą na plastikowy pistolet strzelający plastikowymi kulkami. Dokładnie tyle kosztuje. Wiem, bo takie kupiłem córkom żeby mnie nie molestowały o prawdziwe spluwy.
I teraz @pytajnik (kiedy już ma atrapę pistoletu) musi się zdobyć na coś. Trzeba wejść do banku - najlepiej z psem pod pachą i zakrzyknąć do którejś z kasjerek:: dawaj suko milion albo zabiję tego bezbronnego psa!!!
Ps. Czy nikt z Was nie ma pomysłów? Ja już drugi pomysł na wzbogacenie się pytajnikowi zapodałem. Bądźcie uprzejmi i dołóżcie coś od siebie.
Ps2. Pomysł z parkometrem był chyba lepszy. Przynajmniej na Portalu mieliby o czym pisać. Zamiast o tych nudnych politrukach.

2 0
ID:58055

sportowiec

George, a wok miałeś postawiony normalnie, czy dnem do góry? A może leżał na boku? Z doświadczeń ludu polskiego wynika, że wróżba najlepiej wychodzi gdy wok stoi normalnie ( na denku), w nim jest woda i na tę wodę się lej. Ale wosk George, wosk!. Widocznie znów nie doczytałeś instrukcji. Pamiętasz? Podobnie było z żelazkiem i dopiero jak przeczytałeś to zrozumiałeś, że urządzenia elektryczne włączone do prądu działają lepiej.

0 0
ID:58057

ozon

Cześć "zbuntowany kaloryferze"!Żaden inny pomysł nie umywa się do Twoich- są w miarę proste w realizacji i tym trafiłeś w punkt.Z tak prostymi środkami powinien sobie ów osobnik poradzić. Tylko czy wystarczy Mu odwagi ...?Pozdrawiam

3 1
ID:58058

????

@zbuntowany_kaloryfer: Czyżbyś ostatnio nadmiernie ,,degustował ' ...tak jak gringo i azor ...? Będąc POd wpływem...lepiej Broni nie dotykaj ... chyba dwie córki ci wystarczą ...

1 2
ID:58060

george best

@zbuntowany_kaloryfer: prezentów nie robię i nie obchodze świąt ale może jakas składka na prezencik dla pytajnika .Dmuchana lalka ?
-moher spokojnie trzeba brać życie z uśmiechem .

1 1
ID:58063

Bogdan

@zbuntowany_kaloryfer: Widzisz jednak biskup Michalik miał rację.

0 0
ID:58064

zbuntowany_kaloryfer

@ozon, właśnie chodzi o minimum środków. To jest to! Żelazny pręt i pistolet na plastikowe kulki. Krótko mówiąc: metoda na osiągnięcie finansowego sukcesu. A to, że policja może typa zastrzelić podczas realizacji tego szalonego planu to już ryzyko wkalkulowane.
Ps. Powiem Ci jedno @pytajnik. Gdybym nie ryzykował to pobierałbym najniższą krajową i użalał się na los. No i coś Ci zapodam. Plissss do portalowej Załogi, wklejajcie poprawnie linki! Nie jestem upierdliwy, nigdy nie byłem i nie chcę być. Miły ze mnie i uprzejmy człowiek. Ale macie problemy z wklejaniem linków. A to do @pytajnika:

1 1
ID:58075

????

@zbuntowany_kaloryfer: nooooo bardzo dziękuję ....tylko skąd wiedziałeś że to moja ulubiona POLSKA melodia i piosenka filmowa ? Tylko przy tak górnolotnej dedykacji co robi tu słowo ,,zaPOdam' ? Tak obco brzmi ....

0 1
ID:58090

zbuntowany_kaloryfer

@dżordż, zapytam tak z czystej ciekawości: jak w takim razie spędzacie 24, 25, 26 grudnia? Choinki też nie ubieracie? Do świąt jeszcze ponad 3 tygodnie, a moje klony już pieją: tata, kiedy jedziemy po choinkę??? Właściwie nie trzeba być wyznawcą żadnej wiary, ale choinka i wszystkie okoliczności z nią związane to miła sprawa;)
@pytajnik: wiedziałem stąd, że jestem k***a genialnym telepatą;))) A skoro to Twoja ulubiona piosnka, to czemu nie wziąłeś sobie do serca jej przesłania tylko cały czas biadolisz jak gwałcona dziwka?

1 1
ID:58096

zbuntowany_kaloryfer

@dżordż. Nadal nie doczekałem się info o spędzaniu świąt. A przecież wystarczy powiedzieć: przykro mi, to mojej rodziny prywatna sprawa.
Nie jestem obrażalski, skoro tak jest to ok i nie ma tematu.

0 0
ID:58121

tymi_tunie_pier

@zbuntowany_kaloryfer:
,że wyszedł z ciebie Leper.

0 0
ID:58127

george best

@zbuntowany_kaloryfer: Jest różnie ciężko te pare dni wytrzymać .Głównie jakies wycieczki .W tym roku to bedzie wyjazd do Jesenika w Czechach blisko polskiej granicy na 5 dni kłopot tylko że dziewczyny coraz starsze ale nie są same w szkole w klasie jest kilka dzieci co też jak my nie obchodzą świąt.W Święta przyspiesza liga angielska to zajęcie dla siebie mam .ale od 21-26 jesteśmy w Czechach później zjeżdża sie famili troszku z Polandu i troszku z Meksyku będzie wesoło.Choć przyznam że pierwszy raz bez choinki był mdziwny teraz patrzymy na to tak jakby ktos obchodził swoje urodziny szkoda tylko że trwa to kilka dni.

0 0
ID:58192


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA