90% POlaków zarabia na POziomie najniższej krajowej .Kogo...

90% POlaków zarabia na POziomie najniższej krajowej .Kogo stać na takie leczenie ustawowo przyjęte przez rząd -http://biznes.onet.pl/pokaz-lekarzu,18490,5591881,1,prasa-detal - a do specjalistów na NF(POdobno)Z zapisują we Włocławku na ....kwiecień 2014 roku ....a pani kopiąca na metr razem z panem ,,dochtorem'' |(?)Arłukowiczem mają to w d....e i oPOwiadają w sejmie pierdoły od POprawie dostępności do specjalistów !!!!! Jak długo jeszcze będziemy i okłamywani i okradani przez POlityczna zarazę ?

11 komentarzy

tymi_tunie_pier

,że jak? Ja mam swoje dane. Lekarz rodzinny ma dziennie 40 pacjentów. 40 pacjentów pomnożyć przez 20 dni to równa się 800 pacjentów. 800 pacjentów x śred 35 zł = 28000 zł -19%podatku =23 tys zł. Zaznaczam ,że mówimy tylko o 4 godz pracy dziennie w Przychodni.

2 3
ID:58149

????????

W przychodni na pacjenta lekarz dostaje 7 zł miesięcznie( a np morfologia kosztuje 5 zł). Lekarz, kierownik ZOZu musi z tego opłacić prąd, wodę personel , materiały itp, co zostanie to jest jego, takie są realia. 4 godziny pracy?? Informacje posiadasz chyba z Wyborczej lub z innych mediów, które od lat piorą głowy Polakom i prowadzą nagonkę na niektóre grupy społeczne - tylko ciekawe czemu nagonki te nie dotyczą prawników?prokuratorów?sędziów? i w końcu samych dziennikarzy, którzy drukują rzeczywistość a zarabiają niektórzy kilkakrotnie więcej niż standardowa pensja lekarza.....

0 6
ID:58150

george best

Pytajniku skoro tak Tobie mało tych pieniędzy to nie czekaj aż ktoś da Tobie na tacy tylko sam pomyśl co zrobiłeś źle i dlaczego masz zamontowany gaz w samochodzie.Musisz gdzieś wyjechać pociupciać może pogadasz z jakimś księdzem to da Tobie namiary proponuję złapać kontakt na pielgrzymce.A jak były wybory to na kogo głosowałeś?Kup lepiej co jakiś czas dobre winko usiądź z kobitką jakieś bara bara i spuść z kija bo takiego marudy jak Ty dawno nie spotkałem .Jak to mówi Twój ziomek z Torunia alleluja i do przodu .

6 5
ID:58152

fiskus

Następna elita darmozjadów , która nie płaci ZUS , a że tam brakuje pieniędzy nie jest tajemnicą . Profesor medycyny to co innego on za dwie lub trzy minuty bierze 300 zł . O kasach fiskalnych dla mecenasów i innych profesorów nasz ustawodawca zapomniał , albo uważa że to oni tworzą PKB i nasz dobrobyt . Od razu przypomina się radio Wolna Europa .

3 1
ID:58153

Bogdan

@~fiskus:
Dodaj kler

1 0
ID:58159

Bogdan

@KALORYFER
Napisz choć raz prawdę ile Twoja żona zarabia miesięcznie.

1 2
ID:58160

peso

@~????

Dlatego nie licz na polityków a na siebie, lepiej na tym wyjdziesz.

3 0
ID:58167

????

@peso: ..tak jak POzostali POlacy .płacę POdatki z których ta POlityczna zaraza czerpie pełnymi garściami uwłaszczając się naszym kosztem więc o swoje pieniadze mam prawo tak jak i wy pytać ....chyba że wy robicie to w ramach ,,czynów sPOłecznych ' ?

0 6
ID:58202

peso

@~????:

To walcz, kto Ci broni, bo póki co tylko biadolisz i lamentujesz na forum.

Na watku założonym przez kol @Johana napisałem, że jak rząd ruszy moje składki to pójdę w tej sprawie do sądy.

A Ty co zrobisz, ano będziesz dalej lamentował na forum jaki to jesteś biedny a politycy cię okradli i oszukali.

5 1
ID:58215

fiskus

@peso: Tylko jak obalisz tezę - nieostrość pojęć sprzyja porządku prawnemu . Pojęcia niedookreślone są powszechne i mają zalety dla systemu prawa . Tak orzekają sądy i Trybunał .
@peso: Co do pytajnika internet jest narzędziem do wyrazania swoich opinii i nie ma związku ze statusem majątkowym . Dla celów politycznych - internauci zweryfikują swoje poglądy albo wyjdą na ulice co ma miejsce na Ukrainie choć nie sprzyja im hiszpańska pogoda .

1 2
ID:58241

peso

@~fiskus:

"Tylko jak obalisz tezę - nieostrość pojęć sprzyja porządku prawnemu"

Hmmm, ale co niby miałoby się stać jak to niby"obalę" ową tezę, bo nie łąpię ?

Ponadto tezy mają raczej to do siebie, że co do zasady wymagają raczej udowodnienia a nie obalenia.
Polecam:
http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=62236

"Co do pytajnika internet jest narzędziem do wyrazania swoich opinii i nie ma związku ze statusem majątkowym "

Hmmm, a czy ja twierdzę, że jest inaczej.

O swoim statusie materialnym pisze sam kol @~????? a ja co najwyżej wyrażam swoją opinię na temat tego co On pisze, więc ?

Za to co do zasady ja Go namawiam aby jeśli jest niezadowolony to aby zrobił coś więcej niż tylko pisał na forach.
Myślisz, że to źle i On powinien poprzestać tylko na pisaniu?

2 0
ID:58321


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA