Dobry wieczór! Mam nadzieję,że "Ksawery" nie dokuczył...

Dobry wieczór! Mam nadzieję,że "Ksawery" nie dokuczył zbyt bardzo - chociaż jak przeczytałem parę wpisów to mam wrażenie ,że tu i tam z lekka spustoszenia dokonał...... Na Ukrainie zimno ale nie wiało tak bardzo. Kijów wygląda jakby była wojna - te barykady robią niesamowite wrażenie. Na ulicach mnóstwo wojska. milicji i innych dziwnych formacji które jakby okrążały plac na którym są demonstrujący. Ukraińcy bardzo pilnują żeby nie było żadnych burd chociaż jest to trudne bo "sportowcy" - oni tak nazywają "dresiarzy" próbują wedrzeć się w tłum demonstrujących a milicja tylko na to czeka. Nie jest bezpiecznie. W rozmowach zwykli Ukraińcy mówią,że oni wiedzą iż wejście do Unii nie sprawi ,że będą dostatnio żyć ale chcą za wszelką cenę przestać być "tymi ze wschodniej, dzikiej części byłego ZSRR"- tak mówią. Są bardzo zdeterminowani i widać,że nie odpuszczą. I młodzi i starsi widzą w wejściu do Unii szansę dla następnych pokoleń. Bracia Kliczko są dla nich autorytetami i bardzo , bardzo im ufają! Myślę ,że dadzą rade! No to tyle w tej sprawie. a teraz słówko o nowej partii Gowina: pan Gowin jak biblijna Ewa kusi jabłkiem- oby z tego jakiś grzech nie wyszedł....Pozdrawiam

22 komentarze

fiskus

Niesamowite nowa odsłona ozona jak ze spalonego teatru . Pozdrawiam .

1 5
ID:58211

????

,, I młodzi i starsi widzą w wejściu do Unii szansę dla następnych pokoleń '.....? -masz na myśli tą garestkę mieświadomych naiwnych która dała się zmanipulować politycznym kanciarzom czującym interes tak jak ,,nasi jewrodupetowani ' ...?

3 8
ID:58212

peso

@~fiskus:

To już Kijów spalilii ?????

1 2
ID:58217

zbuntowany_kaloryfer

Dobry wieczór (a może dzień dobry;)) zacny Ozonie. 3.15 a ja już na nogach. Czas iść biegać i potrenować. Ten napad na mnie sprzed kilkunastu tygodni tylko mi na dobre wyszedł. Bo znowu się wziąłem w garść i dość mordercze treningi zacząłem. Wcześniej przyznaję byłem nieco rozleniwiony - cóż mieszkanie w cieplarni powoduje, że człowiek nabiera cieplarnianych nawyków i rozpłaszcza się. Skoro facet idzie po 10 piwach i w klapkach to aż się prosi by stać się ofiarą napadu. Sam sobie jestem winien. Ale co cię nie zabije to cię wzmocni. Gnoje wyprostowani konkretnie, a ja zacząłem znowu na serio trenować. I nawet trochę mniej palę!
Ps. @ozon, jak cyknąłeś jakieś fotki na Ukrainie to wrzuć do galerii internautów. Co Ci szkodzi?

1 2
ID:58219

Zofia

Ksawery bujal wiezowcami w Warszawie, w niektorych oknach wypadly szyby. Co do Kijowa to tlumem bardzo latwo manipulowac tym bardziej jak da sie pare groszy i obieca, ze bedzie w telewizji. To samo bylo podczas powstania u nas Solidarnosci. Kto na tym zyskal? Na pewno nie motloch tylko Walesa i spolka. Tak bedzie w Ukrainie. Piekna blondynka wzywajaca do zamieszania nie moze zniesc, ze chca ja karac za ogromna korupcje. Pewnie tez wyladuje w Brukseli.

3 3
ID:58224

fiskus

@peso: Kijowa jeszcze nie spalili , a my nadal jak w 1939...1945 ....2013 śnieg po pas a my żytem , ha ha ha

2 1
ID:58239

sportowiec

@pytajnik: Ukraina jest doskonałym przykładem dyskusji o unii. W 1989 ekonomicznie byliśmy w tym samym miejscu. Dzisiaj nie. Przez to ,że wstąpiliśmy do unii, jesteśmy ... no właśnie gdzie jesteśmy w stosunku do Ukrainy?

6 2
ID:58243

Wpyskgo

~sportowiec, noo jesteśmy w czarnej dup...e

2 2
ID:58246

ozon

"zbuntowany kaloryfer"- dbaj o formę bo w zdrowym ciele zdrowy duch! Co do fotek to Szanowny Kolego nie można było "cykać" tych oddziałów stojących na "straży porządku" to raz a dwa od 7. 30 co 23 ciej a czasem dłużej harowaliśmy jak woły!Jadąc do hotelu po parę razy byliśmy zatrzymywani- taka ichnia prewencja i demokracja. W sobotę na krótko udaliśmy się w samo "oko cyklonu" no i jest parę fotek... wybacz ale jest tam mój wizerunek . Celebrytą nie jestem i nie zależy mi na popularności.Atmosfery grozy żadna fotka nie przekaże . Słyszę dzisiaj niepokojące wieści stamtąd..oby te "kałmuckie łby" nie skorzystały z narzędzi w jakie są wyposażeni bo tłum jest bezbronny. "Zofio" nie da się zapłacić tysiącom ludzi- i bardzo krzywdzisz ich taką oceną no ale cóż każdy sądzi wg siebie!"sportowiec" ma racje i pomyśl ,że gdyby nie ta "spółka" to nie miałabyś pojęcia o czymś takim jak internet- doceń to. A tak przy okazji to wczoraj była rocznica upadku ZSRR - powstała WPN... tylko czy na pewno niepodległych?

4 2
ID:58256

????

@~ozon: hahahaha....no i du......a ,,bohaterskiego azora w .....budzie ... a nam będzie POrad udzielał ...,,weźcie sprawy w swoje ręce, bądźcie odważni ...' ... ....światowiec z gumką chińską w majtkach ... i duszą na ramieniu ...

0 4
ID:58258

ozon

Najważniejsze ,że Ty dumnie pierś prężysz przed komputerem - troglodyto.

3 1
ID:58260

????

@~ozon: rozumiem że tam na miejscu ,,tyły' miałeś zabezpieczone ....?

1 3
ID:58267

????

@~sportowiec: bardzo dobre pytanie ,, w którym niejscu jesteśmy ? ' .....z 20% bezrobociem , 3 milionami młodzieży za granicą , sprzedanym przemysłem i żydowskimi bankami ,rozkradzionymi emeryturami ....no i jeszcze z autorskim programem eutanazji firmowanym przez kopiąca na metr i kameleonem Arłukowiczem ....o czymś zaPOmniałem ?Aaaaa średia wieku ,,samochodów' w POlsce to ...15 lat ...czy w tych tematach też zajmiesz POstawę cichegoagentaPO ?

3 3
ID:58268

ozon

O! Widać ,ze masz jakieś homoseksualne ciągoty....?Spoko! Jestem tolerancyjny !

3 3
ID:58275

????

,,Tolerancyjny '? to tchórzostwo nazywasz ,,tolerancją ' ? POjechałeś tam żeby zrobić sobie ,,bohaterskie 'fotki i szpanować na forum i przed rodzinką z du....ą w budzie ? A może to jest fotomontaż ....?

1 3
ID:58287

ozon

Tolerancja dotyczy orientacji seksualnych- czytaj ze zrozumieniem albo przemyj oczy od tej żółci .która Cię zalewa. W politykę się nie bawię i szpanować jak Kaczor nie muszę, ani zabiegać o głosy.... Oj chłopie ,chłopie kiedy wyrośniesz z krótkich spodenek ?

3 1
ID:58293

????

@~ozon: To ty tylko o takiej....tolerancji myślisz ?

0 4
ID:58301

ozon

To co ja na Twój temat myślę to nie zostanie przepuszczone przez sito portalowe a zapewniam ,że nie sa to wulgaryzmy. Stukaj sobie w klawiaturkę do upojenia, głoś te "koszałki - opałki" i mocno pręż muskuły bo kora mózgowa jak alabaster nic się już z nią nie da zrobić.Miłego dnia!

3 2
ID:58304

????

@~ozon: to co ty na mój temat ....to mi zwisa i POwiewa ...bo ...azorki szczekaja ...karawana idzie dalej ...a kropla drąży skały ...

1 3
ID:58359

ozon

Jaki Ty jesteś rozchwiany emocjonalnie- "pytajnik"! Zdecyduj się: jeśli pytasz no to widocznie oczekujesz odpowiedzi zwłaszcza jeśli pytanie adresujesz.. oj andropauza daje Ci się we znaki!Współczuje bliskim.

3 1
ID:58365

????

@~ozon: pytam POnieważ to jedyny sPOsób by odsłonić twoje prawdziwe oblicze ...azorka demokraty z chińską gumką w majtkach ...

1 2
ID:58390

ozon

Zmień płytę bo trzeszczy... wysil się trochę na coś nowszego... a sory.... komórki już zużyte doszczętnie? Widzisz- tych nie da sie naładować ale kto wie? ludzi myślących na tym łez padole trochę jest- może coś wymyślą? Tylko abyś doczekał bo jak ta "lewarowana gospodarka " runie to odłamki i na Ciebie spaść mogą- gumka to za mało do obrony!

2 1
ID:58400


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA