Dzięki Unii Europejskiej wymieramy!!! Jest nas coraz to...

Dzięki Unii Europejskiej wymieramy!!!
Jest nas coraz to mniej!
Niestety ale takie są fakty.

http://niezalezna.pl/49636-szokujacy-raport-po-wejsciu-do-unii-rozpadaja-sie-rodziny-polska-wymiera

19 komentarzy

????

Zaraz odPOwie ci dwóch przyd....ów PO że to kłamstwo ...starzenie się sPOleczeństw to rzecz normalna POdobnie jak umowy śmieciowe , cena jednego metra kwadratowego mieszkania w stosunku do 1200zł najniższego zarobku i POdobnie jak półroczne kolejki do specjalistów w ramach ustawowej eutanazji no i wygnanie za chlebem 3 milionów Polaków ...ale ci propagandziarze POwtarzają co im tuskowaty kłamca POleca ...widocznie sa na jego garnuszku -korytku ...

5 14
ID:58566

zbuntowany_kaloryfer

Są pewne regiony skazane na demograficzną i społeczną degradację. Przykładami niech będą np. Detroit albo opustoszałe niemal w całości liczne miasta w b. NRD. Zresztą dinozaury też wymarły, taka kolej rzeczy;) Ludzie, którzy zostaliby w Polsce w takich wyjątkowo pechowych i wrednych miejscach byliby także skazani na degradację. A nawet na degenerację. Unia dała im szansę i to dobrą. Więc skorzystali z niej, co jest zrozumiałe samo przez się. Poza tym migracja zarobkowa jest rzeczą tak OCZYWISTĄ w cywilizowanym świecie.
Ale Was komuna przyzwyczaiła do statycznego, "meldunkowego" trybu życia panowie... Taki @pytajnik będzie rok po roku pluł jadem i marudził, zamiast ruszyć swoje 4 litery i poszukać szczęścia. Ale nie! On się nie ruszy stąd. Osiadł niczym cholerny głaz na pustkowiu i czeka aż wokół niego zaczną powstawać przedsiębiorstwa, a następnie walczyć o Pytajnika Świątobliwą Osobę;) Brat wyjechał do Włoch i radzi sobie facet. I potrafił i super!. Wy chyba z innych ojców jesteście. Przy czym ojcem Twojego brata na pewno nie był Ferdynand Kiepski;))

13 8
ID:58570

ozon

Społeczeństwa starzeją się także we Włoszech, Grecji, Szwecji z tym ,że w tej ostatniej osobom starym ,żyje się najlepiej na całym świecie i dlatego gdy już zestarzeję się tak mocniej to wracam na "stare śmieci" ... przezorny zawsze ubezpieczony !

7 2
ID:58574

????

@zbuntowany_kaloryfer: POrównujesz wyginiecie dinozaurów do planowej ustawowej eutanazji Polaków ? Coś masz chyba z głową albo raczej z żeberkiem ...a moze zapisales sie do PeŁo ?

6 12
ID:58576

fiskus

@~ozon: Podobnie myślą polskie pielęgniarki ...przezornie uczą się języka niemieckiego , aby tamtym osobom starszym żyło się lepiej .

4 2
ID:58579

Radio_Moskwa

@zbuntowany_kaloryfer: A więc ucieknijmy wszyscy! Wszak, co może nas tu trzymać? starzy rodzice? Po co? Do eutanazji! Po co płacić mamy na nasz kraj lepiej uciekać! Tyle tylko, że za granicą wcale nie jest tak różano jak się potocznie mówi! Tu jest kraj naszych przodków i tu winniśmy zrobić wszystko, aby nasz kraj się rozwijał i aby tu żyło się lepiej! Dyrdymały opowiadane, że jak się nie podoba to trzeba uciekać są wykrętami! Zwykłymi wykrętami ludzi bezmyślnych i cynicznych, którzy dorwali się do władzy i nie można ich na razie od niej oderwać! Za chwilę zawali się system Emerytalny pewnie może i faktycznie lepiej uciec! Ale czy tak robią ludzie, którzy myślą o wspólnocie czy widzą tylko i wyłącznie czubek swojego nosa?:)

1 6
ID:58581

tymi_tunie_pier

,że tobie @ radio cały magnetyzm wydalił się została tylko rdza.

1 0
ID:58585

????

@~ozon: jakby co to POdaj adres tej Szwecji w ....zachodnioPOmorskim ...

2 4
ID:58591

gumol-wylogowany

@radio - ale wytlumacz mi niby dlaczego mam nie patrzec tylko na czubek wlasnego nosa???
w polsce pracodawca mnie oszukiwal,
nfz oszukiwal (placilem skladki od zaraz a lekarz za 3 lata)
samorzad ma mnie gdzies,
rzad (niewazne jaki bo wszyscy zlodzieje od lewa do prawa) tez tylko chce a nie pomaga
to co ja mam moze im wszystkim dalej dobrze robic a onie nadal beda mnie wszyscy olewac???
zadbalem o swoje wlasne 4 litery. nie jestem sentymentalny i nie bede sie tu opieral o przodkow i inne jakies dyrdymaly. sentymentalni ludzie maja tytuly profesora i jezdza mpk bo nie maja pieniedzy.

kazdy inteligentny i rozgarniety czlowiek powinien wziac zycie w swoje rece i nie patrzec za siebie tylko wykorzystac to co ma najlepsze - czyli sprawne rece i wziac sie do roboty tam gdzie za to zaplaca uczciwe pieniadze

5 0
ID:58593

george best

@~????: Człowieku wiadomo że każdy chce żyć może nie w bogactwie ale stabilnie.Nikt nikogo nie wyganiał .Twoje marudzenie na wszystko i wszystkich sprawi że pewnie nerwica zacznie coraz bardziej być aktywna i wiesz co potem.

5 3
ID:58594

Radio_Moskwa

@~gumol-wylogowany:
Oczywiście masz tu rację! Haracz w postaci 1100zł, co miesiąc oraz rozpasana coraz to głupsza władza nas niszczy! Zgadzam się z tym! Dlatego trzeba to wszystko zmienić! Dlaczego mamy być wypychani ze swojej ziemi? Jeżeli jesteś za granicą to dobrze wiesz, że na polaczków nikt aż tak przyjaźnie nie patrzy i wystarczy mała zmiana polityczna i ci "przyjezdni" są od razu obarczani wszystkimi złymi cechami! Nie ma, co się łudzić jak jest, kogo "bić" to np. w takiej Anglii nikt nie mówi, że to homofobia czy coś innego! Za wszystko, co złe odpowiedzialni są obecnie cyganie i Polacy!
Na Koniec czubek własnego nosa czasami może się skończyć we własnym tyłku!
Zobacz, co robią Niemcy teoretycznie dają pieniądze, które wracają ponownie do nich, bo Polaczki kupują od nich maszyny a jest to tak fajnie pomyślane, że dają nie wszystko tylko tyle by Polaczek się jeszcze zadłużył w ich bankach i tak to się kręci oni mają pracę my mamy kredyty do spłacenia. Jedynie Niemiecka gospodarka w kryzysie zyskuje, dlaczego? Bo tam się myśli nie tylko o własnym nosie, ale o całym niemieckim gospodarstwie.

2 3
ID:58597

fiskus

@~gumol-wylogowany: Samorząd ma gdzieś ,11 listopada 1913 moja mama kombatant w randze por. stała obok Grządziela - w przestrzeni publicznej zdjęcia zaginęły , na szczęście mamy prywatne....

1 0
ID:58599

fiskus

@~george best: wazelina w mowie potocznej

1 1
ID:58601

????

....gringo ty sie martw o swoja senioritę i pamietaj pisz prawdę a nie to co wiesz (a wiesz niewiele) chciaż z okazji Świat ktore w Meksyku obchodzą bardzo tradycyjnie ...

1 3
ID:58602

peso

@~Radio_Moskwa :

Hmmmm ....

Właściwie to dzietność polskich rodzin na emigracji np. w Wielkiej Brytanii jest większa niż w Polsce.

Można by więc raczej wysnuć odwrotny wniosek, że właśnie dzięki Unii jest, nas Polaków więcej.

Ale oczywiście w dalszym ciągu za mało, za mało ....

3 0
ID:58605

Bogdan

@~george best: bój się Boga człowieku co ty wypisujesz na tym forum. Nawet nazwę ojczyzny zmieniasz.opanuj się. Mam przeczucie ,że najwyższy czas żebyś pogodził się z Najwyższym przed tym wyjazdem.

1 3
ID:58608

george best

@~????: dobrze że Ty szczekasz jak ten bezdomny kundel i wiesz co powiem tylko Tobie że będziesz narzekał dalej bo nikt pod nos forsy ci nie przyniesie.Jedx na pielgrzymkę może kiecol da ci serka topionego.

5 1
ID:58629

george best

@~Bogdan: Najwyższy to jest Mount Everest .Ojczyzna ja w Polsce się tylko urodziłem nie jestem patriotą .Zresztą Polska to teraz Unia Europejska.Boguś życzę ci żeby ten Twój najwyższy przyjechał na osiołku do Ciebie i nie zapomnij dac mu koperty.

5 0
ID:58630

????

@~george best: ....,,kiezol ' ...bo ,,kieza ' ...a nie kieca ...

1 4
ID:58633


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA