Nazywane są potocznie Świetami.Ale co rok w Polandzie...

Nazywane są potocznie Świetami.Ale co rok w Polandzie widać wzmożony ruch .Postaw się a zastaw się .Kredyt tu kredyt tam .Rywalizacja i zazdro·ść .
Najważniejsze żeby było zdrowo a zdrowo to eko Nie zapomnijcie na pasterce wlać im na gołą dupę rózgą wiecie komu tym nierobą czyli batmanom.

10 komentarzy

fiskus

Promocje włocławskie , albo wazelina rodzaj smaru...krem , kredyt .
Najważniejsze ,żeby były zdrowo dla eko....

2 0
ID:58595

tymi_tunie_pier

@george best ,że jesteś Polakiem tylko marnym robakiem .Nawet ptaszek nie sra do swojego gniazda. Jak ty o swoim kraju piszesz. Co to jest Polandia?

4 5
ID:58607

Maspol

Marek Wojtkowski - poseł na Sejm RP
Andrzej Person- senator RP

0 0
ID:58612

tymi_tunie_pier

@~Maspol: ,że się sami wybrali .szczególnie ten cwany Person.

0 0
ID:58616

Bogdan

Szanowny @george zapewne pamiętasz też to ,że juz następna niedziela za pasem. Co na wszelki przypadek przypominam.

1 1
ID:58621

Tata


~george best - idą Święta, możesz raz przemówić ludzkim głosem.

4 3
ID:58622

zbuntowany_kaloryfer

Cyt.: Nasze swojskie "zastaw się, a postaw się".

- To przysłowie ma się świetnie nie tylko w Polsce. Powiem więcej - my Polacy, jako naród, i tak narzucamy sobie spory reżim finansowy. Amerykanie mają po trzy karty kredytowe, a po świętach - tysiące dolarów do spłaty. U nas skala zadłużania się na przedświąteczną konsumpcję nie jest aż tak duża.

Cały tekst:
http://bydgoszcz.gazeta.pl/bydgoszcz/1,35590,15167299,Psycholog_radzi__nie_rob_zakupow_z_pustym_zoladkiem.html#LokKrajTxt

2 3
ID:58623

george best

@tymi_tunie_pier: wybacz ale z orłem i flagą mi nie do twarzy.Polandia ,Poluny no ja myslę że jestesmy w tej samej grupie co ciapate.

2 2
ID:58625

????

@~george best: Matolstwo jest w tym przypadku nieuleczalne ...POdobnie jak euromatolstwo ...

1 8
ID:58631

george best

@~????: dla Ciebie rząd w Polsce przygotował extra Praise biedę gdzie niedługo zastanawiał się będziesz czy kupić Wigry 3 i jeździc rowerkiem czy wlać 5 litrów gazu do Tico.Marudź sobie do woli.Podejżewam że sam chciałes Uni Europejskiej tylko wybacz i tak Polska dostała za dużo od niej.Jestem przeciwnikiem dawania przez bogatsze kraje darowiz dla Rumunów ,Bułgarów czy Polaków.Zobacz jak jest na Słowacji czy w Czechach i bierz przykład.

3 2
ID:58669


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA