Proszę o odpowiedż na moje pytanie. Dlaczego nasze miasto ...

Proszę o odpowiedż na moje pytanie. Dlaczego nasze miasto jest tak brudne? Kiedyś słyszałam że,, wystarczy ścierka i szczotka,, i co chyba tego nie zabrakło. Czekamy na śnieg , który ma przykryć te śmieci.Włodarze miasta ,Kowal jest tak blizko może pojedziecie zapytać się jak należy utrzymywać porzadek w mieście.

8 komentarzy

zbuntowany_kaloryfer

Udaj się np. do Wałbrzycha - dopiero zobaczysz co to znaczy brudne miasto. Przejeżdżam czasem przez to ohydne miasto, więc wiem co piszę.

3 4
ID:58615

emerytka

dokładnie tak samo myślę. Walające się śmieci na każdej ulicy, liście, które już dawno winny być uprzątnięte. Przy burtnikach ziemia, z której już wyrastają chwasty itd .... ... Przechodząc ulicami marzy mi się by spotkać Prezydenta i pokazać mu to wszystko

4 2
ID:58619

Bogdan

Też się zastanawiam. Miasto od swoich mieszkańców czytaj JELENI dostało za pośrednictwem naradzonych Gamoni 10 mil zł. Pieniądze te władowano nie wiadomo w co(hehehe) i teraz cały syf tłumaczy się brakiem opłat ze strony JELENI czytaj mieszkańców Wieśławka.

http://voila.pl/index.php?f=1774450.mp3

2 2
ID:58620

george best

Miasto jest brudne najbardzij na sródmieściu.Dopóki elity nie wysiedlą do lasu .

5 2
ID:58628

????

@~george best: to z Holandii widać włocławskie brudy ? Oj gringo chyba ty tak jestes w ,,Holandii ' jak azor w ,,Szwecji' - w zachodnioPOmorskim ...a Meksyk pewnie widziałeś na ,,Boso przez świat ' Cejrowskiego ....

1 6
ID:58632

Stacha

Miasto było i jest brudne. Nikomu nie chce się sprzątać- SM nie widzi brudu np. przy cukierni na Chopina/Starodębskiej,przy krawężnikach walają się liście,piach.Prezydent przechodzi codziennie od Cichej do ratusza i nie widzi tego?czy nie chce widzieć.

4 0
ID:58638

fiskus

@~???? Tak samo jak z wiarygodnością rządu i najlepszeGO ambasadora USA w Polsce .

1 4
ID:58650

george best

@~????: Wiesz czasem przyjeżdżam do rodziny to widzę jak Włocławek pięknieje.Co innego Twoja osoba marudząca pieniążków mało ten to taki ten to owaki.Kumpli też masz pewnie marudy życiowe a na wakacje jeździsz na Czarne na 2 godzinki z browarkiem z Lidla w ręku.Co do Cejra to nie dla mnie jego prawicowe i koscielne tematy.

3 2
ID:58668


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA