GENDER, czyli stwórz się sam! Warto porozmawiać ale...

GENDER, czyli stwórz się sam! Warto porozmawiać ale najpierw trochę poczytać z czym się to je.

http://adonai.pl/rozwazania/?id=13

10 komentarzy

cichyobserwator

Najwazniejsze, że do poczytania znalazłeś ,,najlepszych fachowców " w tym temacie . Oni w tych tematach (sex , życie rodzinne , tożsamość płciowa ) są obryci jak mało kto .
Tych ,, głupszych " może też poczytaj :
http://pl.wikipedia.org/wiki/Gender
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,15196791,_Nie_istnieje_ideologia_gender__to_wymysl_Kosciola_.html

4 6
ID:58847

gosc

GENDER-to zaslona dymna ktora kosciol katolicki i jego hierarchowie chca zaslonic problem pedofilii w swoich szeregach ;-))

4 1
ID:58850

zbuntowany_kaloryfer

Znowu gender. Słowo - wytrych. Niech jeszcze raz ktoś poruszy parszywy temat "gender" to przetnę mu tętnicę. Nie chcę słuchać o cholernym gender! Wielu z rodzimych, tłustych biskupów wystarczająco temat mi obrzydziło. Wolę powspominać fantastyczne pierogi zrobione przez Panią Kaloryferową na Święta. Ale się przeżarłem. Wygląda na to, że śmierć z przejedzenia jest całkiem prawdopodobnym zjawiskiem. Omal tego nie udowodniłem. A wszystko przez pierogi, bo mam zajoba na ich punkcie i nic na to nie poradzę. A do tego jeszcze karp i panga. I groch z kapustą. I kutia. I 4 wigilie - w tym dwie nadprogramowe. A przecież nie uchodzi nie zjeść na wigilii. Bo obrażą się, że zaprosili a ty gardzisz. Więc wcinasz na siłę. No a poza tym jak ci podają zupę borowikową to jak odmówić. Ale tak czy inaczej te pierogi.... @ozon kiedyś powiedział, że jego żona nie gotuje. Najwyraźniej Szwedki tak mają. No to mi pasuje moja Słowianka. Idealna do łóżka i kuchni. No i te pierogi zajefajne. Pierogi szczególnie.
Zapomniałem jeszcze wspomnieć o karpiu w galarecie z warzywami. I o grochu z kapustą - też fantastyczna.
Ps. A że kutia....wybranka serca mego ma troszkę wschodni rodowód. Nikt nie jest doskonały. Znaczy ja jestem.

6 1
ID:58853

LALA20

@ cjchyobserwator

Jesteś The Best.
Mam wiele szacunku dla Twej wiedzy.
Pozdrawiam.

4 3
ID:58857

tymi_tunie_pier

@zbuntowany_kaloryfer ,że leszcz zjadł karpia. Jesteś kanibalem.

2 3
ID:58864

tymi_tunie_pier

@~LALA20: Co z butami?

2 2
ID:58868

LALA20

@ tymi tunie pier
Jesteś bólu nudny.
Bliska ci osoba, popełniła straszliwy błąd - powinieneś " polecieć w trawę ".

2 2
ID:58876

tymi_tunie_pier

Gender studies nauka społeczna, której obszarem dociekań jest gender społeczno-kulturowa tożsamość płciowa
... a nie lubią (hierarchia kościelna) bo burzy ich piękny, patriarchalny świat, gdzie tylko mężczyzna się liczy nawet ... gdy chodzi w sukience!
W którym to świecie, kobieta jest - jak to mawiali Niemcy: Kinder-Küche-und-Kirch...

2 1
ID:58884

LALA20

W świecie zachodnim, kobieta nie jest niższą kategorią.
Tak więc słowa - dzieci, kuchnia i Kościół, są od dawna nieaktualne.

3 1
ID:58887

george best

Bogus co na to siostra modlitwa .Dalej wierzysz w te bajeczki o tym jak to dobrze być katolikiem i pójśc później do nieba.Niech najpierw ci co tak duzo mówią zaczną płacić zus i wypłacać odszkodowania dla molestowanych ministrantów.Hej

3 0
ID:58912


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA