to komuchy miały takie wielkie przywileje. ,,Nie możemy...

to komuchy miały takie wielkie przywileje.
,,Nie możemy sobie dawać nagród, gdy nie możemy dać ludziom podwyżek’’ - Donald Tusk, który między 2002 a 2005 rokiem, gdy piastował stanowisko wicemarszałka Sejmu, przyjął w sumie 180 tys. złotych nagród. Hahaha

16 komentarzy

Krystyna

Gdyby ostatnie rzady ograniczyly sie tylko do "przywilejow" jakie mialy niby komuchy to byc moze mielibysmy jeszcze zaklady pracy, sluzbe zdrowia, koleje, kulture, sport...Teraz ? Nie ma komuchow, nie ma nic, jest bieda.

11 7
ID:58954

LALA20

@ Krystyna

No, Krysiu, jestem z Ciebie dumny, tylko .................................... nie drap .

3 3
ID:58962

wyborca


Dodam tylko, do wypowiedzi @Krystyny, że byśmy mieli jeszcze tylko ocet na półkach ! O tym należy też pamiętać ....

3 7
ID:58964

sportowiec

Uwaga Krystyna Kononowicz nadaje!

4 6
ID:58965

ozon.

..." nie ma komuchów, nie ma nic, jest bieda"- no i internet "Krystynko" jeszcze jest z którego ochoczo ( ale niezbyt mądrze) korzystasz! z octu na półkach tak by się nie dało- nie sądzisz??

5 5
ID:58973

tymi_tunie_pier

@~ozon.: ,że całkiem cie pogięło. 20lat kradną i mamy za to internet na którego w najtańszej wersji połowy Polaków nie stać. A co np w Białorusi nie mają ? Hahaha

3 3
ID:59002

ozon

Internet mają a i owszem ale wolności zero i to powiedziałem bystrzaku"tymi-tunie..." "szujo"??

4 3
ID:59007

Selin

@~Krystyna: Chyba nie wiesz co to bieda, że takie bzdury wypisujesz! Rozejrzyj się wokół siebie, a się przekonasz jak jest rzeczywiście. Nauczyłaś się marudzić, i cokolwiek teraz będziesz posiadała, to i tak cię nie zadowoli, ot, taka natura Polaka.

5 2
ID:59020

LALA20

@ Krystyna
Powtórzę jeszcze raz to, co napisałem kiedyś.
Tobie potrzebny jest dobry macho - potężny orgazm, dotlenia mózg.

4 2
ID:59022

fiskus

@~LALA20: Powtórzę szanowny ~ozonie- widać że , twój potężny orgazm nie zaspokoiła imć Szwedka, skoro odpowiadasz na kazdy wpis pani Krysi w uzdrowisku - Młynarski .

0 4
ID:59031

LALA20

@ fiskus

Doprawdy, nie rozumiem Cię. Wybacz.

3 0
ID:59032

LALA20

@ fiskus

W Twoim wpisie jest totalny bezsens. Wczytaj się w to, dojrzała kobieto.

3 0
ID:59042

fiskus

@~LALA20: Coś słabo z umem.

0 3
ID:59045

ozon

Znowu zawieruszył się mój wpis? Powtórzę więc: "fiskusie" wiele rzeczy można zobaczyć ale orgazm jedynie w chorej ,spragnionej wyobrażni a takowa dotyka erotomanów- erotomanki! Tak czy siak z Twojej oferty nie skorzystam bo "do tanga trzeba dwojga" .
Jeśli nie masz innych zajęć no to prowadż statystykę moich wpisów no i ... nie bądż zazdrosna- na Twoje też czasami odpowiadam....

4 0
ID:59052

fiskus

Szkoda czasu @~ozon:

0 3
ID:59085

LALA20

@ fiskus

Kobieto, nie zmuszaj mnie do tego, abym mógł wyobrazić sobie Ciebie,
o poranku, w szlafroku, w papilotach i z papierosem w ustach,

3 0
ID:59090


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA