Dedykuję ten film wszystkim tym którzy jadąc na zachód...

Dedykuję ten film wszystkim tym którzy jadąc na zachód nie znają języka.Filmik z Holandii wspaniałe auto wspaniali ludzie przez takich ludzi odbierają Polaków jak odbierają.

5 komentarzy

Oczytany

No taa, rozumiem że przyjechali po ogórki? No i co ...nie było? czy jak?:)

2 1
ID:59270

george best

@~Oczytany: nie wiem po co oni czy inni przyjechali ale takim szrotewm i tak dobrym angielskim to sądząc po ich wypowiedziach Panowie przywieźli kolejny towar do pukania w barach.Jest taka 3 poziomowa dyskoteka w Roterdamie gdzie urodziwe lub mniej urodziwe polki za 10 euro pociągają za sznurki.

2 3
ID:59273

Adam

Biedni ludzie. Faktycznie powinni starac uczyc sie jezyka skoro decyduja sie wyjezdzac. le czy czasem gdyby wszystko jak sie nalezy w Polsce decydowaliby sie na wyjazd ? Ta obiecana Europa.

2 2
ID:59280

george best

@~Adam: ten program jest co tydzień.Uwierz mi że głównymi bohaterami są Polacy i Rumuni.Nie mnie to oceniać ale klient nie w BMW jest mniej awanturujący się .Tak na poważnie nie mam nic do ludzi wyjeżdżających na zachód ale nie takich jak na tym filmie.

2 1
ID:59285

zxxc

@~Adam: do wyjazdu to się trzeba przygotować - i nie mowie tu o spakowaniu miotły pod maskę jak państwo z załączonego filmiku ;) Absolutne minimum to nie tylko auto które dojedzie - ale i wróci, wypadało by się tez choć podstawowych zwrotów nauczyć :)

Smutna prawda jest niestety taka, że nasz naród do najinteligentniejszych nie należy (niezbity dowód? popatrzcie na naszych wybrańców w sejmie). I ci mniej inteligentni (których jest większość) robią nam taka renomę za granica, oraz meksyk w kraju głosując na tych samych ludzi którzy od lat tak samo obiecują i kłamią.

3 0
ID:59296


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA