Wyemitowano "reportażyk" jak ktos z TV WC48 chciał na...

Wyemitowano "reportażyk" jak ktos z TV WC48 chciał na "krzywy ryj", bez opłaty i zaproszenia wejść na PRYWATNĄ imprezę - nieproszony gratis się nażreć, potańczyć i napić - i do tego jak skrytocham chciał sfilmować z ukrytej kamery w prywatnym czasie osoby, które się spotykają jak normalni znajomi. Miał szczęście ten szczur, że go tak łagodnie tam wyproszono, bo gdyby na moją imprezę takie "zero" chciało bez zaproszenia i zapłaty wejść z zamiarem szpiegowania ludzi to pewnie znalazłyby się jakieś osoby co by mu w gębę co najmniej napluły!!!! To właśnie jest szambo!!!

15 komentarzy

Radio_Moskwa

Pytanie prezio bił dziennikarza czy nie? Bo jeżeli tak to znaczy, że stracił kontakt z rzeczywistością i należy go odesłać do oddziału zamkniętego!

24 7
ID:59301

m

kolejna prowokacja telewizji , jaką oni pałają nienawiścią. Z reportażu, nagrania nie wynika zupełnie nic.......

8 19
ID:59304

Malibu

Nie wiem o jakiej imprezie mowa bo to może być jedynie sfera domysłu po tym wpisie KARALUCHA, ale jeśli by szczur był bity to na pewno by to nagrał, a tak widocznie jak szczeniak krzyczał "na zapas", bo narobił w portki pewnie, hehehe - wiedział co mu się należy za "podglądanie" innych bez ich zgody i za darmowe wpychanbie się na kulturalną imprezę bez zaproszenia, gdzie byli ludzie na poziomie - nie tak jak szczur!!!

8 16
ID:59305

świnka Pepa

Cokolwiek by nie mówić o zachowaniu dziennikarza (którego reportaże faktycznie są kiepściutkie i irytujące), nie da się nie zauważyć, że niejaki "pan Andrzej" pokazał się od bardzo złej strony. Od wypraszania/nie wpuszczania gości jest ochrona. Jak dla mnie, na tym nagraniu w rolach głównych wystąpiły dwa buraki. Różni ich tylko miesięczny dochód. Oglądałam i byłam głęboko zażenowana zachowaniem obydwu panów.

8 13
ID:59307

jolka

Może i bym się z tym wpisem zgodziła,ale nazywaniem czerwonych rozkradaczy tego miasta ludzmi na poziomie to już przesada.

18 3
ID:59310

zxxc

Ja bym to ujął jeszcze inaczej - jakie miasto taki Clark Kent :)

10 1
ID:59313

Oko

Jaki ustrój takie wszystko.

7 1
ID:59321

fiskus

Ustalmy najpierw czy prezio to mafia czy nie mafia .

7 0
ID:59324

Dżina

Ładnie władza baluje a bezrobocie 20%. Panie dziennikarzu uważaj pan na ulicach, wie co się za ich ulubionego ustroju robiło z "niewygodnymi"? Mi się reportaż podobał i powiem jedno masz facet jaja!

7 2
ID:59326

Nikita

Władza baluje? To jak radni np. PiSu czy PO lub Posłowie pójdą na bal karnawałowy to też napiszesz: "ale oni balują"? Puknij się w głowę i to mocno! Życzę wszystkim, którzy popierają filmowanie osób w ich prywatnym czasie na prywatnych imprezach, żeby ich także dopadł "szczur" i publicznie próbował zdyskredytować: że awanturnicy, pijacy, hulacy i jeszcze bawią się nie wiadomo za czyje pieniądze! Takie zachowanie jak szczura to zwykłe szambo, zresztą jaka telewizja taki szczur!!!

2 4
ID:59328

Oko

@~Dżina: masz na uwadze palenie na stosach ,czy mordy na Hindusach, Afrykanach czy Indianach itd

1 0
ID:59332

nowy heh

Widze ze pracownicy urzedu miasta zorganizowali sobie spotkanie na forum.:D
Drodzy siedzacy przy korycie.
Jak to ten szczur kiedyś powiedzial.
Zegar tyka...
Juz niedlugo kazdy z was bedzie zmuszony wyjecac z tego miasta.
Cala ta elita ktora na tej imprezie sie bawila!
Z an###e##m na czele!
TIK TAK TAIK TAK TIK TAK CZERWONI CHCIWCY!!

4 1
ID:59342

tymi_tunie_pier

@~nowy heh: ,że heh stracił dech. Weź się i ogarnij. Nie zauważyłeś ,że czarne jest białe.

0 0
ID:59357

fiskus

Treść niedozwolona : nagrywanie urzedasów w ich prywatnym czasie

2 0
ID:59366

Kapusta

@nowy hehe: Jak narazie to przeciwnicy Pałuckiego odnotowują same porażki, w 2006 porażka, powtórka sukcesu Pałuckiego a porażka "maruderów" i szczura w 2010 i nie dawno bo w październiu 2013 znów porażka "malkontentów", więc wychodzi na to, że MIESZKAŃCY WŁOCŁAWKA w ZDECYDOWANEJ WIĘKSZOŚCI SĄ ZADOWOLENI z tego jak rządzi Pałucki a zawsze znajdzie się mniejszość niezadowolonych!!!!

1 1
ID:59379


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA