Ciekawe czy Niemcy ( a precyzyjniej Bawaria) zdecydują sie...

Ciekawe czy Niemcy ( a precyzyjniej Bawaria) zdecydują sie na wznowienie publikacji "Mein Kampf"?? Bawaria jako jedyny land ma prawa autorskie.....
czemu ma to służyć? traktować to jak "białego kruka" czy "literaturę" dydaktyczną? ciarki chodzą po plecach- ale może panikuje???

16 komentarzy

Oliwia

Wiadomo, ze moc skrajnej prawicy i neonazistow jest w kryzysie gospodarczym, bezrobociu. W Europie wznawia sie fanatyzm w naszym kraju tez.

2 1
ID:59370

Moher

@ozon- Jakie są efekty oświecenia "gender" w Szwecji.Możesz odpowiedzieć?

5 4
ID:59380

Radio_Moskwa

Czytałeś to? Czy tylko się boisz książki, bo tak ci wszyscy o tej książeczce źle opowiadali? Książka to książka a twój rozum to twój rozum i twe wnioskowanie:)
Niektórzy mordowali, bo przeczytali czerwonego kapturka:)

5 3
ID:59381

Mk

Niemcy nie są niczemu winni tylko naziści i to oni rozpętali piekło II wojny światowej.Nie wiem złapał ktoś aluzję?

2 1
ID:59382

ozon

"Moher"- w Szwecji o gender mówiło się tak dawno ,ze najstarsi Wikingowie już o tym nawet nie pamiętają..
Nad Wisłą to nowum i trzeba do tego dojrzeć... przyjdzie wiosna ,,słoneczko - dojrzejesz .
"Radio Moskwa" są też bajki o znajdowaniu dzieci w kapuście no i nie ma co dziwić się ,że tyle głąbów spaceruje po tym łez padole. Pozdrawiam
Ciekawe ?. przejdzie wpis czy utknie w sicie ...?Pozdrawiam Redakcje .

4 4
ID:59384

tymi_tunie_pier

@~Mk: ,ŻE SAM WIESZ O CO CHODZI.

0 1
ID:59385

george best

Mein Kampf ,Biblia ,Cuda siostry Magdaleny to białe kruki dla ułomnycxh.

0 3
ID:59387

tymi_tunie_pier

@ozon weź no i skontaktuj się z LALA20 niech ci pomoże . O mój Boże.

5 4
ID:59389

Moher

@~ozon: Masz lalunio link poczytaj sobie -http://niepoprawni.pl/blog/7287/efekty-oswiecenia-gender-w-szwecji

2 4
ID:59398

peso

@~ozon:

Nie wiem jakie plany ma land ale posiadanie praw autorskich pozwala sprawować formalny nadzór tą książką tak aby gdzie indziej jej nie wydrukowano.

@~Moher

A widziałeś Szwedzkie kryminały?

Kierując się nimi Szwecja, to chyba najniebezpieczniejsze miejsce na świecie, z nieskuteczną policją. Oczywiście zaraz po Sandomierzu.

3 2
ID:59401

ozon

Jeśli taka lektura jest dla Ciebie żródłem inspiracji no to powodzenia życzę.
Żaden naród nie jest idealny i dla mnie to oczywiste. Solą w oku dla Ciebie i innych jest fakt ,że mam dwa paszporty, że nienasiąknięty jestem tą "bezinteresowną zawiścią", zazdrością,że nie narzekam ,ze jestem zadowolony z życia ,ze mam żonę Szwedkę itp itd. Leczycie w niewybredny sposób te swoje kompleksy bo nie możecie znieść ,że ktoś ma lepiej ,więcej,że jest po prosty szczęśliwy?
Co chcesz udowodnić w ten sposób "Moherze"?
Mnie rozśmieszają te "dywanowe ataki" na mnie no ale jeśli w ten sposób spełniasz się Ty czy inny internauta to proszę bardzo spełniajcie się ! pozdrawiam
.

3 2
ID:59404

fiskus

@~ozon: Głąb w kapuście i to ze Szwecji... i tyle głąbów wychodzi na ulice tu i tam .

3 2
ID:59405

fiskus

Sprawa poufna : ADOLF HITLER- bergrunder Israels

2 1
ID:59406

darkbreaker

W przedwojennej Polsce można było spokojnie kupić to "dzieło" w księgarniach, zaczytywali sie w tym narodowcy ze swoim przywódcą Dmowskim. przypomnę że jest on i obecnie idolem "naszej" prawicy...

1 1
ID:59442

Moher

@~ozon: cudze chwalisz, a swego nie znasz,"światowcu".

2 0
ID:59449

Moher

Jeśli wiesz obserwujesz u siebie lub kogoś bliskiego większość z następujących zachowań, wygląda na to, że warto zwrócić się po profesjonalną pomoc:
Burzliwe reakcje (gniew lub upokorzenie) na każdą formę krytyki.
Wykorzystywanie innych do osiągnięcia swoich celów.
Wyolbrzymianie swoje znaczenia.
Pobudzanie nierealistycznych fantazji na temat swoich osiągnięć, urody, inteligencji czy miłosnych podbojów.
Bezzasadne oczekiwanie lepszego traktowania zawsze i wszędzie.
Potrzeba nieustannego bycia w centrum uwagi i pozytywnych ocen ze strony innych.
Częste i łatwe popadanie w zazdrość.Na szczęście, psychoterapia okazuje się bardzo skutecznym narzędziem łagodzenia symptomów narcystycznych zaburzeń osobowości, tak, aby uczynić współżycie pacjenta z otoczeniem łatwiejszym. Lekarz zwykle wykorzystuje wyolbrzymione ego do wdrożenia zmian w stosunku do innych osób narcyzowi jest stosunkowo łatwo uwierzyć, że może stać się jeszcze lepszym. Praca obejmuje również minimalizowanie problemu nadwrażliwości oraz barku empatii wobec ludzi.
Warto zdawać sobie sprawę, że nawet w przypadku sukcesów w terapii, osoba narcystyczna wymaga długotrwałej opieki psychologicznej i wsparcia w uczeniu się normalnych zachowań. Zaburzenia psychologiczne to nie grypa, z której można łatwo wyjść to wyzwanie często na całe życie i dla całej rodziny choreg



2 0
ID:59459


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA