Drogie Panie drodzy Panowie po co mamy się denerwować na...

Drogie Panie drodzy Panowie po co mamy się denerwować na polityków lepiej pospacerowac sobie na świeżym powietrzu,isc do kina ,pobiegać ,obejrzeć mecz .
A gdy przyjdą wybory dać szansę tym co jeszcze ich nie wygrali .Pamiętajmy że to co mamy i mówimy ile to oni nie zarabiaja do piachu tego nie wezmą.
Pozdrawiam i spadam na lampeczkę .

11 komentarzy

peso

I tak trzymać,

Pozdrawiam z nad lampeczki
:)

0 0
ID:59403

ozon

"na całej połaci śnieg..."- pięknie wyglądają drzewa przyprószone śniegiem..
za oknem biało ,w kominku ogień tańczy.. żyć nie umierać! lampka pachnie miłym aromatem jest OK.

1 0
ID:59407

zbuntowany_kaloryfer

Co racja, to racja @dżordż. Zapowiadają ochłodzenie. Mam nadzieję, że konkretne i że pod lodem będę mógł rybki połowić, rozpoczynając tym samym sezon wędkarski 2014;)

0 0
ID:59411

george best

Panowie radość we mnie znów moja żona wracając wczoraj od ginekologa przyniosła mi badania i powiedziała że spodziewa się dziecka.Powoli czuję że rodzina rozrasta się w trybie expresu.Co za kraj na rozmnażanie .Ademus Papa czwarte w drodze.Wam tez życzę samej radości i zdrowia

0 0
ID:59414

tymi_tunie_pier

@zbuntowany_kaloryfer: ,że naprawdę jesteś trzeźwy i wiesz co piszesz. Hahaha

0 0
ID:59419

tymi_tunie_pier

@zbuntowany_kaloryfer ,że ie interesuje cię męski odbyt,to jesteś homofobem
"The Duck Dynasty" to amerykańskie reality -show, o którym w Europie zaczęło być głośno kilka dni temu w zawiązku z kontrowersyjną wypowiedzią jednego z uczestników. Phil Robertson w wywiadzie dla magazynu GQ powiedział, że "wydaje mu się, że dla mężczyzny bardziej atrakcyjna jest kobieca wagina niż męski odbyt", a w kolejnej wypowiedzi stwierdził, że "zoofilia, spanie z różnymi kobietami i mężczyznami nie jest dobre". Zaatakowały go za to amerykańskie środowiska LGBT.

0 0
ID:59421

ozon

No to gratulacje "george" a w swoim czasie daj znać czy to ONA czy ON ? wszystkiego dobrego!

0 0
ID:59427

tymi_tunie_pier

@~george best,że taki ogier z ciebie. Duży szacun!!!

0 0
ID:59431

fiskus

@~george best: Gaudeaus - radujmy się więc .

0 0
ID:59434

fiskus

@tymi_tunie_pier: Z tego co wiem to nawet w Brukseli majątek rozmnaża się sztucznie , albo po kądzieli, ale nie po odbycie - STOP !!!!!

0 0
ID:59436

george best

@~ozon: Jak to mówi mój kuzyn ze ide droga ciapatego czym więcej dzieci tym wyższy zasiłek Dziekuje za gratulacje ale będzie Meksyk juz jest totalna rozpierducha a jeszcze jak dojdzie następne.Aż sąsiad zapytał mnie wczoraj czy wiem że są środki aby nie mieć dzieci.

0 0
ID:59438


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA