Na wstępie dodam, że nie jestem mieszkanką...

Na wstępie dodam, że nie jestem mieszkanką Włocławka.Kilka razy do roku pokonuję trasę z Gdańska do Łodzi, służbowym autem przez to miasto. Ostatnio, 14 stycznia 2014 r., nieco zmienioną trasą z racji oddanej do użytkowania autostrady A1. Na rondzie Falbanka pech. Auto odmawia posłuszeństwa. Niesamowity ruch, stres, bezradność i.. miłe zaskoczenie. Młody nieznajomy mieszkaniec Włocławka (albo okolicznych miejscowości), zupełnie bezinteresownie przychodzi z pomocą.
Uruchamia auto, opuszczam rondo i ratuje mnie z opresji. Niby tak niewiele a jednocześnie dla mnie tak dużo. Włocawianie jesteście wspaniali i jeszcze wspanialszą macie młodzież. Z tego miejsca raz jeszcze dziękuję serdecznie i pozdrawiam. B. Tuz

7 komentarzy

ozon

To miłe pani Barbaro ale zapewniam,że na Kujawach to NORMA! Życzliwość, dobre słowo, pogodny uśmiech to cechy wyróżniające Włocławian- szerokiej drogi

14 1
ID:59408

zbuntowany_kaloryfer

@ozon. Ty na serio z tą życzliwością, dobrym słowem i pogodnym uśmiechem..? Czy jaja sobie robisz? Bo wg mnie 8 z 10 mijanych na ulicy osób ma miny jakby na egzekucję je prowadzono, a p. Basia miała fart, że trafiła na jednego z dwóch pozytywnych;)
Jestem Włocławianinem z dziada, pradziada i jeszcze prapraprapra... ale gdy słyszę/czytam słowa "Kujawy", "Kujawiacy" zawsze przypomina mi się ta piosenka i nic na to nie poradzę;))


8 13
ID:59413

$$$$

@zbuntowany_kaloryfer: Wypuścili Cię na przepustkę z psychiatryka? Nie pluj we własne gniazdo gnido sakramencka!!!!

5 3
ID:59415

ozon

"zbuntowany kaloryfer".... odpowiem tak: jedna jaskółka nie czyni wiosny ale daje nadzieję ,że ona tuż, tuż! i tego się trzymam! Pozdrawiam

6 1
ID:59418

Oliwia

Pozdrawia mlodziana, ktory pomogl tej pani. Sa ludzie jeszcze ludzie bezinteresowni, zeby takich bylo wiecej i zeby bylo mniej ludzi bezdusznych, egoistycznych nie reagujacych na dziejaca sie krzywde.

10 0
ID:59422

Barbara Tuz

@~ozon:Po tym co mnie spotkało zgadzam sie w 100%. Dodam jeszcze, że mam koleżankę, która pochodzi z Wocławka i jest wspaniałą, wrażliwą, inteligentna kobietą. Na Wybrzeżu też nie jest źle. Zapraszam, życzę dużo miłych wrażeń i pozdrawiam.

8 0
ID:59429

tymi_tunie_pier

@zbuntowany_kaloryfer, że dalej nic nie kumasz.A pisałem nie bierz ziół.Hahaha

1 0
ID:59430


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA