Tysiąc złoty dla każdego...

Tysiąc złoty dla każdego Polaka.
http://finanse.wp.pl/kat,1033823,title,tysiac-zlotych-dla-kazdego-polaka,wid,16336351,wiadomosc.html

5 komentarzy

poliszynell

Ja pamiętam takiego jednego co obiecał 100 milionów dla każdego Polaka:)

2 0
ID:59526

Johan

@~poliszynell: Ja pamiętam referendum o powszechnym uwłaszczeniu obywateli (referendum "uwłaszczeniowe"), zarządzone przez Prezydenta RP (za zgodą Senatu),i co pokazali Polacy ?poszło 33% do urn i wyszła" dojrzałość "społeczeństwa,do demokracji trzeba dorosnąć !

2 0
ID:59528

ozon

I tu zgadzam się z każdym kto tak myśli...
Postawa roszczeniowa to znak rozpoznawczy większości Polaków no i taki "hymn" Im towarzyszy :..." daj ,daj , daj - nie odmawiaj daj"

3 3
ID:59536

poliszynell

@~Johan zgadza się ja również pamietam.
A dlaczego była tak niska frekfencja? Ano dlatego, że zrobiono DWA referenda W JEDNYM - uwłaszczeniowe i prywatyzacyjne. Do pytania o to czy jesteś za powszechnym uwłaszczeniem dodano jeszcze cztery pytania - to spowodowało dezinformację i niechęć do głosowania. Ludzie nie rozumieli tych pytań a media robiły wszystko by taki stan utrzymać. Eksperci w TV plątali pojecia a do tego jeszcze ciągle zmieniano kolejność pytań.
Widocznie władzy zależało na tym by ludzie nie poszli głosować bo przecież już przyjęto /pod koniec 1995r/ dokument "Kierunki prywatyzacji na 1996r"

pzdr

0 0
ID:59553


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA