Z Bydgoszczy do Torunia 120 km/h pojazdem z PESY...odcinek 50...

Z Bydgoszczy do Torunia 120 km/h pojazdem z PESY...odcinek 50 km. Do Wloclawka juz nie jedzie. À le wyczyn ! W innych krajach jezdza 200 i 300 km na godzine, przejezdza sie kraj wzdluz i wszerz w wiekszosci bez przesiade, sa juz polaczenioa miedzynarodowe,a tu tyle krzyku. Dojedzie sie do Torunia i wynocha z bagazami z pociagu bo dalej nie jedzie i to inna spolka. Wiocha. "Pierwszy pociąg będzie gotowy w pierwszej połowie 2014 roku". À le ta Polska jest nowoczesna, szkoda gadac. Tak to jest, jak niedouczeni dorobkowicze dorwa sie do stolka.

6 komentarzy

ozon

Matko kochana! nie wiedziałem ,ze parę stopni mrozu może powodować takie spustoszenie w szarych komórkach.... tory unowocześnią, autostrad przybędzie no ale w wypadku "Krystyny" nic się nie zmieni- mózg jest jeszcze wielką, niezbadaną tajemnicą.. i ani stołek ani kanapa czy inny tron tu niestety nie pomogą ani nie zaszkodzą...Ten typ tak ma!

6 3
ID:59538

witto

Krystyna no krzyżówka Macierewicza z Pawłowicz

3 2
ID:59540

Kfrystyna

@~ozon: byla mowa o Tobie ? Rozumiem bronisz systemu.

2 6
ID:59544

ozon

a ja nie wpadłem jak nieproszony gość z prywatną wizytą do Ciebie tylko na forum - pora to odróżnić bo internet jest już pare lat w Polsce ...
no i system jak to nazywasz też już zadomowił się i to raczej Ty bardziej się dostosuj - powodzenia.

4 1
ID:59545

tymi_tunie_pier

@śmierdzący ozonek,krysia ma rację.Ciekawe jak tam kolekcja zegarków u waszego kolesia. Hahaha

1 4
ID:59547

ozon

Król Szwecji nie nosi zegarków bo bardzo tego nie lubi - nie wiedziałeś/ no to już wiesz "przebierańcu"

4 1
ID:59555


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA