spadło tyle śniegu ,że aż żal ,że leży tak...

spadło tyle śniegu ,że aż żal ,że leży tak "nieproduktywnie"
Można na balkonach, na podwórkach., w ogrodach czy na skwerach ulepić każdy lub grupowo "swojego idola" polityka. Wybór ogromny- 460 plus 100 z Senatu!
Ruch na świeżym powietrzu to samo zdrowie a zabawa świetna no i liczy się osiągnięcie największego podobieństwa do oryginału.
Miłej zabawy... my już kończymy drugiego i nie jest to Tusk!
ani Kaczyński- to zbyt proste...

6 komentarzy

zbuntowany_kaloryfer

Kurde @ozon! Telepatia jakaś czy co? Moje klony ulepiły przed domem sporego bałwana. Wtedy wpadłem na pomysł aby powiększyć i wydrukować twarz Maciarewicza, którą ich produkt ozdobiłem. Dopiero teraz jest kompletny;))

3 2
ID:59593

ozon

Chciałoby się powiedzieć "sprawiedliwy wśród narodów świata..."
Poczucie humoru nie jest cechą naszych Rodaków niestety ale brylanty się trafiają "zbuntowany kaloryferze".
My mamy... profesora księdza Oko i panią Kempe!
Trochę śnieg nie dał się lepić ale poszło- same popiersia.
pozdrawiam i grunt to humor!

7 4
ID:59594

ozon

Klepnąłem z rozpędu i poszło a miałem dopisać ,że nasz profesor to ogromne śnieżne oko w koloratce z białego papieru no i dość nieregularna bryła śniegu z kępą trawy na czubku- kto domyślny ten pojmie w lot.
Ja taki zdolny nie jestem to inwencja żony ja tylko pracą fizyczną się dołożyłem.
Municypalni na tyły domu nie zajrzą... ? chyba?

3 2
ID:59595

george best

@~ozon: A ja korzystając że jesteś serdecznie dziękuję za najdroższą Matę w historii United .
I teraz zapytam a kto ulepi Trynkiewicza ?

1 2
ID:59596

Moher

@zbuntowany_kaloryfer:. Donald Tusk w internecie pochwalił się bałwanem, którego ulepił razem z wnukiem podczas świąt wielkanocnych.Większość internautów wypowiedziała się, że stworzył go na podobieństwo swoje.Byli też tacy ,którzy mówili ,że podobny jest do robakologa Stefana Niesiołowskiego. Jakie jest twoje zdanie?do diabła komu tu dać wiarę.Ja osobiście dam im Aspirynę niech się wypocą ,grunt to humor

3 4
ID:59597

wloclawek.info.pl

Szanowny internauto ozon: w odpowiedzi na Pana pytanie: nie ma przerwy, tak więc nie powinno być w tej kwestii problemu, bynajmniej nie po naszej stronie. Jeżeli jakiś wpis się nie pojawił proszę o informację na adres [email protected] i będziemy wyjaśniali wszystko. Pozdrawiam

1 0
ID:59605


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA