A tym razem coś lżejszego : otóż bulwarowa prasa na...

A tym razem coś lżejszego : otóż bulwarowa prasa na Wyspach Brytyjskich pasjonuje się Januzajem- zawodnikiem MenU. nazywając Go skąpcem! Dlaczego? ano dlatego ,że nowo poznaną dziewczynę zaprosił na kolację do zwykłej "sieciówki" i wydał....18 funtów! Mało tego- zabrakło już pieniędzy na parking i dama musiała dołożyć własne 5 funtów!
Dziewczyna jest oburzona: spodziewała się limuzyny, fajerwerków, wodotrysków a tu LIPA!
Brukowce mają temat, w internecie wrze że facet zarabiający 30 tysięcy funtów okazał się taką sknerą!! 30 tygodniowo!!
A morał z tego taki ,"że nie wszystko złoto co się świeci"
Acha! Dama ubolewa bo na randkowy makijaż z Januzajem wydała...30 funtów!

14 komentarzy

george best

To nie dama Ozon to ściera lecąca na szmal.Dobrze zrobił chłopaczyna takich jak ona za kilka lat to ze 100 mu przez łóżko przeleci.

1 1
ID:59652

zbuntowany_kaloryfer

@ozon, żeby ratować z pewnej opresji moją przyszłą panią użyłem sprzętu za prawdopodobnie wiele milionów funtów. Tyle tylko, że ten sprzęt nie należał do mnie. Skąd bym niby miał wytrzasnąć funty na taką akcję..? Pomyślałem, że mienie państwowe może się przysłużyć czasem prywatnej - a słusznej - sprawie. I tak gniło bezużytecznie, a ja udowodniłem zasadność zakupu sprzętu i maszyn. Wreszcie przydały się do czegoś, fakt, że jednorazowo;) Niestety przełożeni nie podzielili mojego optymizmu. Gdyby nie ja, musieliby często i gęsto tłumaczyć się..
Cóż mogę powiedzieć o całej akcji? Warto było;))

1 3
ID:59653

ozon

W tzw dobrej sprawie z samym diabłem można zawrzeć pakt i masz rację "zbuntowany kaloryfer" ,że cel uświęca środki!
"george best"- masz racje co to za dama....
Twoi idole zakupili Matę za niezłe pieniądze ,mówią,że "Mata z klubu- trenerowi lżej"- zobaczymy ?Od wczoraj grają, dzisiaj gra Chelsea trzymam kciuki!
Pozdrawiam obu Panów .

1 3
ID:59656

zbuntowany_kaloryfer

Nie zawarłem paktu z diabłem @ozon. Wkurzyło mnie po prostu nicnierobienie przełożonych. W sądzie zarzucono mi, że pozostaję "w związku" z panią, po którą się udałem. I czy byłbym w stanie zrobić to dla kogoś obcego. No i k***a wtedy zrozumiałem, że byłbym. A przy okazji zarobić.

1 3
ID:59659

tymi_tunie_pier

,że do reszty cię pogięło. A co to kogo obchodzi. Mało tego badziewia w naszym kraju. Może ta dama była właśnie z Włocka?

3 2
ID:59661

Moher

@~ozon: Napisz coś na temat Joanny Liszowskiej, która mieszka w Szwecji wraz z mężem Olą Serneke nie pisz mi o jakimś skąpcu , który gałę harata w MU

3 2
ID:59666

ozon

.."napisz mi"? pogięło Cię "włóczko" o sorry- poplątało raczej.
To ja decyduje o czym chce pisać a Ty nie musisz na to co napisałem reagować>

2 3
ID:59673

Moher

@~ozon:To jak się pisze" napisz mi",stary moher o sorry" włóczko" proszę Cię, czy masz dziurę ozonową? i nie napiszesz .

3 2
ID:59678

ozon

Trochę świata zwiedziłem, parę obcych języków znam ale za cholere nie wiem w jakim "narzeczu nadajesz"? "Moher"
Proponuje zmień kołowrotek lub udaj się do jakieś profesjonalnej przędzalni bo plączesz niemiłosiernie i zmiana koloru ścian już nawet nie pomoże1 pozdrawiam.

3 3
ID:59681

Moher

@~ozon: znasz języki, dwa w w swoich butach i trzeci w jamie ustnej."Poligloto".

3 2
ID:59686

ozon

proponuje okulistę- zamazany masz obraz , no i neurolog też by się przydał- coś mocno u Ciebie zasznurowany pewien ważny organ odpowiedzialny za słuch, mowę ( w ojczystym języku) i widzenie .. o reszcie już nie wspomnę.Przymiotników można przytoczyć mnóstwo z końcówką "...oto" i nie wszystkie są miłe jak ten ,którego użyłaś.... masz wenę twórczą ?pozdrawiam

2 3
ID:59702

tymi_tunie_pier

@~ozon ,że lubisz z języczkiem jak kolega Biedroń

2 2
ID:59704

ozon

A to już szczyt Twoich możliwości intelektualnych?
Widzę ,ze cały czas siedzisz na drzewie.. może trochę bananów ?
pozdrawiam.

1 3
ID:59717

fiskus

Szczyt możliwości intelektualnych naszego forum jest podobna ,
cd wpisu zniknęła .

3 1
ID:59720


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA