Koncern Fiata i Chryslera połączył się i tak po 115...

Koncern Fiata i Chryslera połączył się i tak po 115 latach siedzibą fiata nie będzie już Turyn tylko W.Brytania bo... będą tam płacić mniejsze podatki.
Zmienia się też logo: FCA.
Łza się w oku kręci... ach te fiaty 125p...wielu Polaków śpiewało sobie pod nosem piosenkę ..."nie dla mnie sznur samochodów- niech dalej jadą wprost przed siebie..."
Tak czy siak szkoda ,że na Wyspach a nie u nas!

6 komentarzy

tymi_tunie_pier

ozn zmienia historie polskiej piosenki.Hahaha

1 1
ID:59669

zbuntowany_kaloryfer

@ozon, końcówka stycznia okazała się dla mnie fartowna!!! Aż muszę się pochwalić. Właśnie kupiłem okazyjnie trzy quady za 4 tysia! W tym jeden o poj. 300. Pozostałe będą dla coor, które już zdążyły się pobić. O kolory maszyn im poszło, bo niczym oprócz kolorów nie różnią się te cholery niczym.
Do tego dostałem rower w idealnym stanie, wiertarkę Bosch z całym oprzyrządowaniem, poziomicę laserową, wkrętarkę i cały worek narzędzi.
Fartowny styczeń!

0 1
ID:59682

ozon

No i tak trzymać.
A co do kolorów no to wiesz- kobietki przywiązują do tego wage bez względu na wiek.
Pamiętaj o kaskach dla dziewczyn
Ja też mogę styczeń pochwalić: szefowie zmienili mi kurs- będe zaglądał teraz do Chorwacji ... zmiana klimatu bardzo fajna. Pierwsza podróż już 5 lutego- trzeba zacząć nowy projekt.
Acha! ostrożnie z wiertarką...Pozdrawiam

1 1
ID:59687

witto

@zbuntowany_kaloryfer: mam nadzieje, że nie dołączysz z coorkami do idiotów rozjeżdżających quadami okoliczne lasy. Jak do lasu tu już lepiej na tym rowerku w idealnym stanie, coorki zabierz na ramę i bagażnik

0 0
ID:59692

zbuntowany_kaloryfer

@witto, pojadę raptem raz czy drugi i znudzi mi się. Klonom też się znudzi. Ale na grzyby ruszyć to idealna sprawa.

0 1
ID:59703

george best

Ozon a niech tam i przenosza się do Afryki .Badziewia a nie samochody.Dla Moherów .

0 1
ID:59729


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA