Chciałem się zapytać czy klienci S-F odczuwają podobnie...

Chciałem się zapytać czy klienci S-F odczuwają podobnie jak ja w ostatnim czasie przerwy w dostawach internetu? Chodzi mi o częste przerywanie połączenia w ciągu dnia oraz całkowity brak połączenia w weekendy.

8 komentarzy

ja

to się zdarza nagminnie szczególnie w weekendy

10 0
ID:59705

wyborca

Szczególnie denerwujące jest "tzw." kostowanie " obrazu tv. Ciekawy jestem czy sz Państwo też tak mają ?

8 0
ID:59711

maryśka

już mnie to zaczęło poważnie wkurzać. Chyba trzeba będzie zmienić operatora. Tylko doradzcie na co, bo nie mam rozeznania

7 0
ID:59716

Stacha

Często w niedzielę są problemy z łącznością - nie ma dostępu do internetu i nie działa telefon.Aby dodzwonić się do SF w niedzielę to tez problem.

5 0
ID:59719

negocjator..

u mnie ciągle jest brak danych o kanale ... ciągle znikają ... albo obraz znika lub napis brak dostępu ! ciągły brak fonii na tvn ! internet jest za drogi i ciągle sie przerywa ! wieje nudą ! firma obrosła w piórka ! brak konkurencji brak motywacji ze strony firmy !

5 0
ID:59721

Ada

W tym naszym kraju do czego nie dotkna sie to jest nieudaczne - pseudofachowcy. Normalne, ludzie zdolni wypedzani sa "za chlebem".

3 1
ID:59724

abonent

@~maryśka: Z tego co widze to F-N oferuje za ta sama kase dwa razy szybsze lacze. I beda modernizowac siec na terenie miasta wiec mozna spodziewac sie jeszcze lepszych transferow.

1 0
ID:59734

tymi_tunie_pier

@~negocjator sorry,że u ciebie stale coś a u mnie oki.Jak jest cos nie zgodnie z umową ,to żądaj technika, naprawy ,regulacji itd a nie biadolisz i biadolisz.Może ty nie masz kanału tylko rynsztok jeszcze. Przenieś się do Kowala i dopy nie zawracaj.

1 3
ID:59743


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA