Nasi szaleja z pomoca dla Ukrainy. Jakies Stowarzyszenie...

Nasi szaleja z pomoca dla Ukrainy. Jakies Stowarzyszenie "Pokolenie" w Katowicach ruszyło ze zbiórką odzieży i śpiworów dla demonstrantów z Majdanu. Tamci ludzie maja jeszcze gdzie mieszkac i spiwory sa im niepotrzebne. Demonstruja z wlasnej woli. Kto tym dyrygyje ? Kosciol ? Polska ludnosc potrzebuje opieki. Jeszcze domagaja sie datkow na ta niepotrzebna i niebezpieczna histerie podajac konto bankowe. Dawac lekarstwa i zywniosc a glodujace i chore polskie dzieci ? Kto im pomoze ? NSZZ Solidarność, prowadzi zbiórkę w zakładach pracy. Zapomnieli do jakiego stanu doprowadzili Polske ?

4 komentarze

zbuntowany_kaloryfer

@Krysia! Ty też do uwy nędzy masz gdzie mieszkać kobieto!!! Jeżeli nie masz to miejsce mogę zaofiarować w szopie.
Zaproponowałbym Ci jeden z pokoi. Stoją właściwie cztery puste. Mogłabyś zamieszkać w jednym z nich. Ale to odpada. Żona by zajechała mnie, że k***** sprowadziłem pod dach, a wystarczająco dużo mam kłopotów..A ja ich nie szukam..

2 3
ID:59728

george best

Krysia daj im szpiwór bo niedługo to co dzieje sie na Ukrainie będzie i w Polsce.Nie chcesz to nie dawaj nikt Ciebie nie zmusza do tego .Chore polskie dzieci no właśnie zapytaj o nie księdza Janusza co wozi się Toyot-ą 4x4

1 1
ID:59730

Mk

@Krystyna, nie znasz z historii wścibstwa Polaków wobec innych narodów , konsekwencje tego były okrutne. W Polsce NFZ odmawia chorym ludziom leków czy rozmaitych terapii, a lekarze wiedzą jak pomóc ale sami mają "związane ręce" poprzez rozmaite procedury.

1 1
ID:59731

Krystyna

@zbuntowany_kaloryfer: Twoja reakcja byla do przewidzenia.

4 1
ID:59733


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA