Takie rzeczy moga zdarzyc sie rowniez. "Kobieta potrąciła...

Takie rzeczy moga zdarzyc sie rowniez. "Kobieta potrąciła samochód". W gminie Nowa Wieś Lęborska, na drodze krajowej pijana kobieta szła po jezdni. Kierowca golfa próbował ominąć ja. Kobieta jednak nie zamierzała się usunąć i została uderzona lusterkiem bocznym. Patrol policji i obsluga karetki ze zdumieniem stwierdzili, ze kobieta nie odniosła żadnych obrażeń, uszkodzony zostal samochod. Sprawczyni "kolizji" ukarana zostala mandatem w wysokości 250 zł.

4 komentarze

Cycu

No i co ?? A państwo chińskie nie cierpi na brak legitymizacji.

1 0
ID:59785

pionier

a czemu Krystyna dziwi?a może to kobieta wykonywała na drodze jakieś dziwne niekotrolowane ruchy. To w końcu ona miała 1 promil w wydychanym powietrzu a nie kierowca.Fakt że kierowca zauważył ją zbyt póżno ale była 22.20 i być może jakaś nie oświet ona "metropolia".

2 0
ID:59790

Krystyna

@~pionier: pijanstwo jest choroba spoleczenstwa polskiego. Dobrze, ze kierowca nie jechal z duza szybkoscia.

0 0
ID:59795

zbuntowany_kaloryfer

Skoro są kobiety filigranowe to muszą być i pancerne. W ekosystemie nie ma pustki;)) Jak są opancerzone samochody to i opancerzone kobiety muszą być. Logiczne;))) Przypomniał mi się artykuł zamieszczony tu, na naszym Portalu a mówiący o tym, że auto zabiło łosia ważącego z dobre 300 kg. A tej damie nic się nie stało... No i znowu pomyślałem o niezłym kawale dziczyzny i co się z nią stało. Chyba nie spalili, aż żal by było.

0 0
ID:59805


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA