Fajnie mają w Toruniu, kilka sieci kablowych. Zapoznajcie...

Fajnie mają w Toruniu, kilka sieci kablowych. Zapoznajcie się z jedną z ofert http://www.petrus.pl/telewizja/starthd/ i porównajcie z tym co daje S.F. Telewizja najtańszy pakiet 1/3 ceny, a kanałow 114;)

7 komentarzy

abcde

Sprawy SF ciag dalszy, ale jak problemy byly tak sa. Szkoda ze kadra kierownicza tej pseudofirmy nie czyta m.in takich stron i wpisow na forum. Oni twierdza ze problemu nie ma. A jak sie komus nie podoba to won.

4 0
ID:59820

Mk

@abcd, SF na swojej stronie powinien utworzyć zakładkę pt. Opinie , gdzie z dumą by prezentowali subskrybowane wpisy internautów.

3 0
ID:59821

george best

Zapoznaj się najpierw z Tv Trwam pamiętaj też że jak chcesz mieć dobry obraz w HD to nie z kablówki i tych smiesznych skrzynek.
Z tego co wiem w Toruniu są Multi media i Petrus

1 4
ID:59822

zbuntowany_kaloryfer

Moglibyśmy @dżordż zawrzeć układ. Układ nie oznacza przyjaźni ale możliwość osiągnięcia celu, który leży we wspólnym interesie. Qfa, zaczynam gadać jak polityk;) A czym jest zresztą polityka? To tylko wiedza kiedy pociągnąć za spust.
Wracając do potencjalnego układu: ja nie będę bronił za wszelką cenę doktryny KK, a Ty nie opowiadaj o Behemotach i innych diabłach, zresztą sam powiedziałeś że nie wierzysz w diabła.
Możemy pomówić o projektach do zrealizowania. Wspominałem, że moja piwnica to prywatna "strefa 51". Na ogólnym w wiadomościach powiedziałem o zbudowaniu reaktora. Wiesz może coś o budowie reaktorów? Mam komplet opon zimowych, wąż ogrodowy i niedziałającą piłę. Jak doniesiesz spawarkę to zbudujemy reaktor. A nawet jak się da to statek kosmiczny;)))

1 1
ID:59825

george best

@zbuntowany_kaloryfer: Pierwszy będę jak będą LIKWIDOWAC KOŚCIOŁY W Polsce .W Licheniu otworzył bym największy burdelik w Polsce same kolumbijki i meksykanki .O reaktorze narazie nie mysle ale może piorun trafi złodzieja rent z Torunia.Pozdrawiam trzym sie pozytywnie zakręcony wariacie trzeba się śmiać i mieć dobry humor bo życie to nie kościól i smutne gęby

2 3
ID:59828

ktosssss

Właśnie przed chwilą dzwoniłem do SF w związku z dzisiejszą awarią. Chciałem rozmawiać z dyrektorem biura obsługi klienta na co konsultant mi odpowiedzał, że...nie może udzielać informacji nt. kontaktu z dyrektorem. Co ciekawe firma ta w trakcie awarii wyłącza swój telefon lub jakaś osoba z BOA siedzi i rozłącza połączenia. Bardzo ciekawa firma, jest dyrektor BOA ale abonent nie może z nim rozmawiać. Żal.

6 0
ID:59831

Włocławiak

do MK: Co do oferty Torunia to najpierw zapoznaj się dokładnie z ofertą programową danego pakietu i cennikiem tych pakietów. Ten o którym piszesz to gorszy chłam niż u nas. A korzystając z internetu trzeba dodatkowo co miesiąc płacić z modem, to samo za dekoder telewizji cyfrowej. pozdro.

1 0
ID:59850


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA