Nasz PUP uniewaznia wlasnie przetargi dotyczace kursow....

Nasz PUP uniewaznia wlasnie przetargi dotyczace kursow. Powodem uniewaznienia sa zaniedbania dotyczace informowania uczestnikow stajacych do przetargu. Takie sytuacje wlasnie pokazuja kompetencje pracownikow tej instytucji. Mam nadzieje ze ktos wezmie za to odpowiedzialnosc. Przez ta pseudoinstytucje bezrobotni beda musieli czekac kolejny miesiac na rozpoczecie kursu.

4 komentarze

george best

To jest właśnie Urząd Pracy pamiętam jak tam chodziłem po podpis co miesiąc w OHP szybciej człowiek dostanie prace niż tam.A tam kawusia ciasteczka a bezrobotny co tam bezrobotny

7 0
ID:59840

?

Ci urzednicy to wszystko robia, zeby utrudnic zycie bezrobotnym. W dobie internetu chca zedy dokumenty przysylac poczta. Dokument przeskanowany i przeslany meilem jest dla nich niewazny. Trzeba bylo ten sam dokument wyslac poczta w kopercie.

5 0
ID:59849

Tomasz1

O urzendnikach(podstawówkę kończyłem 50 lat temu więc mogłem źle napisać)). Mam działkę. Dostałem wczoraj list z gminy okreslający wysokość podatku na sumę 0,00 zł. Czy mam zrobić przelew na 0,00 zł.Bo obawiam się, żę naślą mi komornika i dopiero będę miał kłopoty.

5 0
ID:59851

ktosssss

@~Tomasz1: Radzę zrobić przelew. Opłaty egzekucyjne mogą Cię sprowadzić na samo dno.

5 0
ID:59853


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA