Uwaga toksyczny szczaw i mirabelki lepsze od ziół...

Uwaga toksyczny szczaw i mirabelki lepsze od ziół Palikota!

http://niezalezna.pl/51593-odjazd-niesiolowskiego-mowi-ze-jego-przodek-negocjowal-pod-grunwaldem

20 komentarzy

george best

Kurczę nie wiedziałem że mirabelki i szczaw tak czesze.Choć jadłem wielokrotnie zupę szczawiową ale odchyłów od normy nie miałem.Może to te mirabelki.

1 3
ID:59860

Johan

Następny światowy reżyser wciskał kłamstwo,że jego ojciec zginął w Katyniu.
Ojciec Pana Andrzeja nie zginął w Katyniu, o czym Pan Andrzej dobrze wiedział.
Ojciec Pana Andrzeja zginął podczas wojny to fakt. Osoba, do której Pan Andrzej się przyznaje, a która zginęła w Katyniu, nawet nie należała do rodziny Pana Andrzeja, o czym Pan Andrzej dobrze wiedział.

Po co więc głosić nieprawdę? Żeby czuć się lepszym? Bardziej doświadczonym przez los?

Po co szargał dla swej pychy kolejną świętość Polaków?

Faktem zamykającym wszystkie niedomówienia co do osoby zamordowanej w Katyniu była publikacja życiorysów ofiar w Wojskowym Przeglądzie Historycznym (lista ta była drukowana w latach 1989-1994). Według historyków, wspomniany już w 1943 r. zamordowany kapitan Karol Wajda to rzeczywiście Karol Konrad Erazm Wajda, kapitan, syn Stanisława i Marii z Königów.

Nie miał on nigdy nic wspólnego z Jakubem Wajda, synem Kazimierza (czyli ojcem Pana Andrzeja).

Sprawa tak niezwykle ważna dla większości ludzi na świecie, jak to, od kogo się wywodzą, ich rodowód, przodkowie, nieraz odlegli, o których pamięć pielęgnowana jest nie tylko przez szlachtę, ale przez mieszczaństwo, a także chłopów przez reżysera została podeptana, czym poniżył nie tylko siebie, ale i pamięć swojego rzeczywistego rodzica, w tyle lat po jego zgonie, wybierając sobie innego ojca dla autoreklamy.

3 2
ID:59863

Johan

Stefan Myszkiewicz Niesiołowski ponoć miał wysadzić pomnik Lenina w Poroninie.
Serdecznie radzę ABW, aby sprawdziło mieszkanie Niesiołowskiego czy tam zostaly jakieś resztki trotylu?
Coś nie mam do niego zaufania,On świruje-ciągle

3 2
ID:59864

?

To sa politycy godni pozalowania.

3 0
ID:59866

darkbreaker

Jasne, ale najzdrowsze klesie kadzidło !!!

2 3
ID:59867

Johan

@~george best: POdobno bimber z mirabelek tak zadziałał na Niesiołowskim.

3 1
ID:59870

Bogdan

Jak om się nazywał przed zmiana sądową nazwiska?

0 0
ID:59871

darkbreaker

@~Johan: No to może teraz, świetnie zorientowany Johan napisze coś o tatusiu Jarosława Polskęzbawa, który jako AKowiec i powstaniec warszawski otrzymał od stalinowców willę, paszport i ciepłą posadkę, a mamusia- dzielna sanitariuszka pracę w wydawnictwie. Jako cenzorka... Niestety, "cudowne bliżniaki" nic nie wysadziły w powietrze (bo to przeciez niebezpieczne) i dlatego nigdy nie spędziły nawet godziny w areszcie za swą działalność konspiracyjną. Jak ukradli Księżyc też im uszło płazem...

4 3
ID:59872

tak to się robi !

3 1
ID:59878

Johan

@~darkbreaker: Przecież temat jest o Stefanie Myszkiewiczu Niesiołowskim

1 1
ID:59883

Johan

@~tak to się robi !: Ja jeszcze inne słowa słyszałem w śpiewanym hymnie polskim, przez Kaczyńskiego: z ziemi włoskiej do wolskiej ,też nie mogłem "zajarzyć",ale po głębokim zastanowieniu się nad tymi słowami, z" ziemi włoskiej do wolskiej"? zerknąłem do netu i wpisałem sobie w wyszukiwarkę TW, Wolski
Teraz rozumiem dlaczego tak śpiewał.

4 1
ID:59884

Johan

@~tak to się robi !: To jest całe PEŁO

3 2
ID:59887

zbuntowany_kaloryfer

Jak patrzę na tego cherubinka i jak słyszę jego głos, to nóż w kieszeni mi się otwiera... Cholerny stary kawaler ! I do władzy się rwie, podczas gdy nad swoim życiem nie potrafi zapanować. I do niczego w tym życiu nie doszedł. Nawet koledzy partyjni na adwokatów dziada robią składki, bo nie stać go na ich opłacanie. Ciekawe czy partyjni koledzy zrobili też zrzutkę na buty dla dziada?;) Za przeproszeniem "gołod*****, który w jednych cerowanych portkach chodzi";) Sio dziadu!!

2 2
ID:59889

darkbreaker

@~Johan: temat o Niesiole a rozpisujesz się o ojcu Wajdy ????

1 1
ID:59899

Johan

@~darkbreaker : To dotyczy Wajdy ,jak wybrał sobie innego ojca , po prostu wyrzekł się jego, dla auto reklamy Wajda jest z PO czy nie ?
Powiem krótko ,brak mu odruchów ludzkich.
Dziwię się że nie odniosłeś się do komentarza @ zbuntowanego kaloryfera.

3 2
ID:59908

darkbreaker

@~Johan: Widzisz Johan bo ja kościelnego lizusa Niesioła i fuhrerka Kaczysława do jednego kubła wrzucam... Do "mokrych".

1 2
ID:59910

fiskus

@~darkbreaker: Do jednego kubła wrzucam płk Ryszarda Kuklińskiego obrońcy ówczesnej Polski .

1 0
ID:59914

Johan

@~darkbreaker: Tuska dziadek 2 sierpnia 1944 Józef Tusk został powołany i wcielony do Wehrmachtu i według relacji Eleonory Gurkowskiej, najstarszej córki Józefa Tuska oraz zgodnie z niemieckimi dokumentami[4] służył III Rzeszy w 328. Grenadier-Ersatz-und Ausbilldungsbatallion (328 zapasowy batalion szkolny grenadierów).Nazwanie fuhrerka Kaczysława, pasuje jak świni siodło @darkbreaker

2 1
ID:59916

darkbreaker

@~Johan: No widzisz a wrócił do Polski jako oficer generała Maczka, przymusowe powołanie mu to umożliwiło... Wili od Bieruta jednak nie dostał... Zresztą przecież w szeregach Hitlera służył tez sam ojciec święty Benedykt 16 , przyjaciel "naszego największego Polaka",

1 2
ID:59921

Johan

@~darkbreaker: Masz racje willy nie dostał od Bieruta .Dostał willę Paweł Graś od Niemca Paula Roglera.

2 1
ID:59933


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA