Biedni ludzie pobieraja dary z MOPS-u no normalnie szok...

Biedni ludzie pobieraja dary z MOPS-u no normalnie szok .Zobaczcie ten urywek filmu.

6 komentarzy

Radio_Moskwa

Może sam zrobisz filmik jak to wygląda we Włocławku? Następnie porównasz biedę naszą z innymi miastami:)

0 1
ID:59879

zbuntowany_kaloryfer

@dżordż: jakiś 10 czy 12letni szrot to nie jest żaden luksus. Zakładam, że uboga rodzina z zasiłków może na niego uskładać. No a kto miał stać właściwie pod tym MOPSem? Brudni kloszardzi dzierżący w rękach "fioletową damę"?

2 1
ID:59885

witto

auto już dawno przestało być synonimem bogactwa, tak jak telewizor, pralka automatyczna i kibel w mieszkaniu. Równie dobrze gościu mógł pokazać jak ludzie biorą dary z MOPSu a kąpią się w wannie. Autor pewnie myślał, że jak ma Golfa II to jest finansową elytą

2 0
ID:59886

george best

@~Radio_Moskwa: a we Włoclawku tez podjeżdżają samochodami .Jak tak to Ty zrób co ja kamerzysta na zawołanie.Ja mogę nagrac Tobie film z Cofe Shop jak ludzie tam odpoczywają przy kawce i dymku.

0 1
ID:59893

george best

Skoro maja kasiore na wachę to niech nie udaja przygłupów .Ale polak nauczony od młodego nie kazdy tylko cos ukraść dostać lub zrobić jakis przekret.
.

0 0
ID:59898

witto

@~george best: popieram Twoje poglądy prawie zawsze - teraz jest ten wyjątek/. Najpierw trzeba wyeliminować z pomocy tych co chlają, ćpają i palą. Jestem pewien, że było ich więcej niż tych zmotoryzowanych.

0 0
ID:59909


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA