Sejm bez Palikota i Biedronia - NOWY SONDAŻ! Oczywiście to...

Sejm bez Palikota i Biedronia - NOWY SONDAŻ!
Oczywiście to tylko wróżby i zawsze można je zmanipulować:), Choć ja osobiście zgadzam się z takim scenariuszem a wy?

http://niezalezna.pl/51848-pis-powieksza-przewage-nad-platforma-sejm-bez-palikota-i-biedronia-nowy-sondaz

7 komentarzy

tymi_tunie_pier

,że wolisz tych z PO,PiS ?

2 1
ID:59979

Oczytany

Twój Ruch i Palikot !!!! Precz z PiS dzielcami i PO paprańcami !!! Tylko Palikot i jego partia, może doprowadzić ten upodlony przez kler Naród do Powstania !!!.

2 6
ID:59981

Radio_Moskwa

Napisałem że zgadzam się z tym scenariuszem:) co nie znaczy że to mi się podoba:)

2 1
ID:59982

george best

@~Radio_Moskwa: Lepszy Palikot i Korwin oby się dostał dla Polaków .Niż ta ekipa co teraz albo co była .No i chyba najlepszy prezydent Prywatyzacja lasów a co trzeba sprzedac wszystko co jeszcze zostało.

3 6
ID:59983

tymi_tunie_pier

@ dżor,że mamy żydo-komuno-kapitalizm ?

1 0
ID:59986

darkbreaker

Tylko Twój Ruch ma odwagę piętnować zachłanność i bezkarność tego państwa w państwie. Mamy XXI wiek i cągle tuczymy tego pasożyta, więc wciąż tkwimy w ogonie Europy. Dotychczasowe rządy to podnóżki kleru. Czas na "Twój Ruch" !!!

1 2
ID:59991

george best

@tymi_tunie_pier: Chyba lepszi byli by Korwin i Palikot niz to co rządzi od paru lat a kiecoli się tak boją jak ognia.Zamki i ziemię im rozdają aby daniele chodowali.6 baniek zamiast dac na dzieciaki co głodne chodza to dali na stodołę.

0 2
ID:60005


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA