Zastanawiam się kiedy w Polsce desperaci przejrzą na oczy i...

Zastanawiam się kiedy w Polsce desperaci przejrzą na oczy i pomyślą o wygranych wyborach przez Korwina bądź Palikota.Bo to co zaserwowali nam politycy PIS oraz PO .To tylko zal tych co pozostali w tym kraju i tyrają za 1200 dukatów katolickich.Zrobią opłaty i ledwo na żarcie zostaje.Z kolei mądrole bawia się w Świątynie głaszczą kler po 4 literach i podpisują super ustawy.Lasy Państwowe to swiętośc w holandi od roku 1574 nikt nie moze tego kupic a w Polsce .Kler kupi za p-sie grosze i danielki będą chodować

4 komentarze

zbuntowany_kaloryfer

Wybacz @dżordż, ale nie dalej niż kilka miesięcy temu szumnie tu oznajmiałeś Forumowiczom, że Polska nie jest Twoim krajem, że zdajesz dowód, zrzekasz się obywatelstwa, że brzydzi Cię Polska itp. Nie masz więc moralnego prawa krytykować działań kogokolwiek w Polsce, a tym bardziej używać takich zwrotów jak "to co zaserwowali nam". Jeżeli już piszesz, to zwrot powinien brzmieć "to, co zaserwowali WAM";) Na chwilę obecną jesteś Holendrem pochodzenia polskiego... Obywatelem obcego państwa mówiącym po polsku. Jeżeli powiedziałeś A bądź konsekwentny i powiedz B. Trzymaj fason;)
Ps. Nie wszyscy "tyrają za 1200". Całe rzesze "tyrają" za większy grosz, czasem nawet bardzo przyzwoity. Czy sadzisz, że gdyby było mi w Polsce źle mieszkałbym tu jak jakiś cierpiętnik i skomlał jak zbity pies..? Oczywiście, że nie! Nie wahałbym się ani chwili z podjęciem decyzji o emigracji. Mieszkam w Polsce i we Włocławku właściwie tylko dlatego, że nie mam powodów do narzekań. Wychowałem się tu, to moje miasto i trochę z sentymentu postanowiłem osiąść na stałe. Żyję bezstresowo i bardzo wygodnie, bez żadnych zmartwień - za to mnóstwo czasu mam na liczne hobby. No a poza tym jak najbardziej serio rozważam przeniesienie się w nieco cieplejsze rejony Europy. A dokładnie na południe Hiszpanii bądź Portugalii. Tym bardziej, że drastyczny spadek cen na tamtejszych rynkach nieruchomości kusi bardzo, oj bardzo. Pożyjemy zobaczymy.

3 3
ID:60029

george best

@zbuntowany_kaloryfer: Chodzi mi o ludzi o reszte rodziny która tu została .Gdzie przyjeżdżasz w odwiedziny i slyszysz ze nie starcza.Dzieciaki chcą kończyć szkołe i wyjeżdżać.
Wujas ma pod Gdańskiem dosyc duży złom skup i jemu żyje się dobrze wszystkim co mieszkaja tam jakos nie narzekają .Najgorzej jest tutaj w kolebce Kujaw.Serce jednak boli wiesz kaloryfer jednak smutno że tak dzieje się w Polsce .Ja dziękuję żonie i jestem szczęśliwy i chciałbym aby i choc przez chwilę każdy z nas miał uśmiech na twarzy.

1 1
ID:60035

Antek

Uśmiech politowania.

3 0
ID:60040

?

Nie wiem czy ludzie przejrza na oczy. Kler dlugo jeszcze bedzie krolowal. Nalozyl sutanne na wszystkie dziedziny. Ludzie w letargii, boja sie, kacykowie na stolkach trzesa portkami zeby nie stracic cieplej posadki i graja w jedna trabke.

0 1
ID:60051


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA