"HAŃBA" Czy zobaczymy kiedyś taki szpaler u nas! Szczerze...

"HAŃBA" Czy zobaczymy kiedyś taki szpaler u nas! Szczerze wykrzykiwane proste słowo HAŃBA i szpaler ludzi oraz spuszczone głowy poddających się oprawców! Nie zlinczowali ich, choć tylu ludzi zginęło jednak te słowo HAŃBA miało ogromną moc. A u nas, co? Ponad 20% bezrobocie w mieście, władza szarpie się z dziennikarzami na imprezach, pieniądze unijne roztrwonione na nikomu niepotrzebne bzdety, umieralnia zwana szpitalem, samobójstwa, morderstwa napady a ostatnio nawet skorumpowani policjanci! I co? Ludzie cicho ze spuszczonymi głowami chodzą po ulicach snując się jak zombie. A przecież zhańbiono nas i okradziono a my, co na to?

5 komentarzy

george best

No ja trzymam kciuki aby wreszcie ludzie zrobili co z niekturymi porządek.
I jak ma byc w Polse dobrze jak znów słychac że przoduje PIS wraz z kościołem i wujkiem Tadkiem oraz PO.

6 6
ID:60070

tymi_tunie_pier

tylko zap....laj do Solidarności się zapisać. Hahaha

7 6
ID:60071

zbuntowany_kaloryfer

Może Ty i ludzie z Twojego otoczenia "snujecie się jak zombie", może Was "okradziono i zhańbiono". Mów za siebie i za tych, których znasz. Nie wiem jak inni forumowicze, ale mnie nie mieszaj do swoich mrocznych wyobrażeń o świecie. Zachowujecie się jak jak sieroty, płaczki i ofiary w ludziach - Wasza sprawa i macie do tego święte prawo. Tylko powtarzam: ręce precz ode mnie. Nie podzielam Twoich czy Waszych apokaliptycznych wizji tudzież gorzkich żali i zdecydowanie nie chcę mieć z nimi nic wspólnego.

7 7
ID:60074

Radio_Moskwa

@zbuntowany_kaloryfer: Spójrz na ulicę! Być może w twoim otoczeniu wszyscy się śmieją:) Być może tak jest:), Ale jeżeli słyszę, że w mieście w centrum Polski kilkadziesiąt tysięcy ludzi korzysta z MOPR-u!!!!! To proszę nie wyzywaj ich od sierot i płaczków! Ja nie korzystam! Ale im więcej ludzi będzie korzystać to w końcu dotknie to i mnie! Dlaczego? Bo to wszystko jest połączone:) Im więcej biednych ludzi tym bardziej zmniejsza się rynek usług i zbytu! Nawet urzędników, nauczycieli i lekarzy to na końcu dopadnie! Nie będą potrzebni w mieście, w którym nie ma ludzi prócz dogorywających starców:) I kilku tandetnych rozlatujących się dzieł za unijne pieniądze i pod obligacyjny zastaw:)

6 7
ID:60075

Paweł Uszalski

@zbuntowany_kaloryfer:
Witam. Moja narzeczona ciężko pracuje 6 dni w tygodniu po studiach , ja biorę dodatkowe zlecenia nawet w sobotę po południu i ledwo da się przezyc a luksusów nmie oczekujemy. Włocławek jest szary, pusty, po prostu biedny a ludzie smutni i zamyśleni. Nie kazdy ma rodziców po których odziedziczy firmę i będzie leżał z nogami na biurku liczac kase, nie każdy biega w garniturku z teczką! Tacy jak Ty nigdy nie zrozumieją obawy o jutrzejszy dzień i o rodzinę! A ani ja ani moja rodzina nigdy nie czekała żeby ktos nam coś dawał. Wszyscy uczciwie pracowali...no może bez legitymacji partyjnej i w tym problem!!!!!!!!!

2 2
ID:60101


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA