No, panowie! Nareszcie jakieś miłe wybory mamy. Dziś...

No, panowie! Nareszcie jakieś miłe wybory mamy. Dziś wybieramy Miss Igrzysk w Soczi:
http://www.sport.pl/soczi2014/56,130061,15508933,Wybierz_miss_igrzysk_w_Soczi__ZDJECIA_.html

7 komentarzy

george best

Stawiam na Panią Gut jej nazwisko przypomina mi wycieczkę za zelazną bramę w Hamburgu .Tam tez jedna krzyczała Gut Gut Waita.
A tak na marginesie to i tak najładniejsze to Meksykanki i Wenezuelki.

1 1
ID:60106

zbuntowany_kaloryfer

A ja @dżordż nie mogę się jeszcze zdecydować na którą z poniższych czterech...
1. Lara Gut
2. Therese Johaug
3. Tina Maze
4. Alena Zavarzina
Inna sprawa, że wybór mógłby być inny kiedy byłaby możliwość spędzenia choć kilku godzin lub nawet jednej z daną kandydatką. Bo liczą się przecież także mimika, gesty, głos, zainteresowania i sposób prowadzenia rozmowy i in.
Ps. Ostatnio coś często strzelają do wenezuelskich miss, zauważyłeś?

0 0
ID:60109

tymi_tunie_pier

,że zapomniałeś ile masz lat. Weź lepiej różaniec. Kobieta pewno się nudzi i może ci łopaty zrobiła.

1 1
ID:60113

tymi_tunie_pier


Aula. Wykłady prowadzi już starszy wiekiem profesor.
W pewnym momencie zwraca się do studentów:
- Za moich czasów nieobecność na zajęciach usprawiedliwiona była w dwóch przypadkach: po pierwsze - kiedy umarł ktoś bliski z rodziny, po drugie - choroba udokumentowana zwolnieniem lekarskim.
Z końca sali dobiega komentarz:
- Panie profesorze, a jeżeli ktoś jest skrajnie wyczerpany seksem?
Cała sala wybucha śmiechem, a profesor po krótkim zastanowieniu odpowiada:
- W twoim wypadku - możesz po prostu pisać drugą ręką.

1 0
ID:60128

zbuntowany_kaloryfer

;)) Nie znałem;)
Też mi się kawał przypomniał.
Przychodzi baba do lekarza z nietypowym problemem. D**a z twarzą zamieniły jej się w nocy miejscami. Gdy stanęła przed osłupiałym lekarzem ten zaczął się głośno śmiać. A baba na to:
- niech się pan nie śmieje, bo mogę pana obsikać;)

Ps. A co do trudności ze zdecydowaniem się na jedną konkretną panienkę... Cóż, z pięknymi kobietami jest podobnie jak z kośćmi RAM - nigdy ich za wiele;))

0 0
ID:60133

george best

@zbuntowany_kaloryfer: ale tam ich jest jak piasku na plazy w Jelitkowie.One mają coś w sobie dlatego mam czwórkę dzieciaków no czwarte w drodze .Poszedłem sladem ciapatych na zachodzie wiesz każdy grosz się liczy

0 0
ID:60137

zbuntowany_kaloryfer

Gratuluję @dżordż konkretnego przychówku. Mi wystarczą dwa klony, znaczy te dwie... Są trochę niestandardowe, znaczy bardzo niestandardowe, choć wg mnie wszystko jest ok. Jak najbardziej ok. (pewnego dnia wrócę do ichnich "niestandardowych" zachowań). Chodzi o to, że klony mają wygrywać i dać sobie radę w każdej sytuacji i nie zatracić się. Mieć na uwadze potrzeby innych, współczuć, pomagać, a jednocześnie wyjść na swoje rzecz jasna.. I żeby nigdy nie znaleźć się w grupie przegranych i biadolących: "zarabiamy najniższą krajową! Rząd daj!" Cóż, właściwie to marzenie każdego rodzica. Pozostaje mi wierzyć, że doskonale dadzą sobie radę. Geny - mam nadzieję - zrobią swoje.

0 0
ID:60141


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA