Tak patrzę i nie moge oczu oderwać czy Polska jest aż tak...

Tak patrzę i nie moge oczu oderwać czy Polska jest aż tak bogata ze pomaga Ukrainie .W Holandii o jakiekolwiek pomocy nie ma mowy.
Druga sprawa to zblizajace się wybory ludzie jak w Polsce ma byc dobrze kiedy u steru na zmianę PIS,PO LUB Komuchy?
Nawołuję wybierzcie Korwina lub Palikota uwolnijcie się z głupich zakazów wspieranych przez kościół.In Vitro to podstawa dla tych ludzi co nie moga miec dzieci no chyba ze Bóg da wam wszystko począwszy od Twierdzy w Warszawie skończywszy na Twierdzy w Toruniu.

20 komentarzy

$$$$

Zobacz kto za Palikotem we Włocławku stoi to się mocno porzygasz....

8 0
ID:60138

Moher

@ george best -Olympiakos Pireus pokonał na własnym boisku Manchester United 2:0 w spotkaniu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Faworyzowani mistrzowie Anglii spisali się we wtorkowy wieczór bardzo słabo, przegrali zasłużenie i są o krok od wypadnięcia za burtę obecnej edycji Champions League.
Ty oddany całym sercem wierny kibic MU chcesz rozsypać swoje proch na stadionie MU.?

3 0
ID:60142

zbuntowany_kaloryfer

Nie siej defetyzmu @dżordż. Palikot nie ma właściwie żadnego programu. Skoncentrował się na walce z Kościołem i to wszystko. Poprzyjmował do partii kryminalistów, pedałów i facetów dość nieudolnie przerobionych na kobiety i chce żeby ta swołocz coś miała do powiedzenia... A Korwin? Mi osobiście nie zaszkodzi, bo nie ma jak. Tylko powiedz prosto w oczy całym rzeszom ludzi, tym nieborakom korzystającym z pomocy społecznej, z wszystkich zasiłków i dopłat, że takowa pomoc zostanie CAŁKOWICIE zlikwidowana jak chce p. Mikke;)

8 2
ID:60148

zxxc

@zbuntowany_kaloryfer: nie jak chce tylko jak powinno byc od poczatku.... Jesli daje sie ludziom pieniadze za to zeby nie pracowali to jaka maja motywacje zeby cokolwiek robic? Lepiej dostac, ukrasc reszte i siedziec z dupa calymi dniami...

2 1
ID:60149

sportowiec

@zbuntowany: Tak w 100%! Propozycja dzordża to mniej więcej takie coś: albo sraczka albo zatwardzenie. Przecież pomysły Palikota i Korwina to zupełnie krańcowo różniące się propozycje! Jedno co ich łączy to absolutna nierealność.

3 0
ID:60151

george best

@~sportowiec: To płacz i zyj w państwie kościelnym i zacofanym w syfie i podatkowym raju.

0 6
ID:60153

george best

@zbuntowany_kaloryfer: Co do Palikota to nie wiem co przeszkadzaja Tobie pedały lesby itp.Kościół powinien płacić podatek 23 procent i utrzymywać się sam
Co do Korwina w Polsce za dużo osób kradnie i kręci a żeby to się zmieniło trzeba zaostrzyć kary pozwalniać urzędników zlikwidować zus jest tego sporo ale nie chcecie tego a szkoda

1 6
ID:60154

george best

@~Moher: całym sercem do końca Diabeł musi leżec w diabelskiej ziemi .Niechaj me prochy o godzinie 6-66 tam spoczną.Ha Ha

0 1
ID:60155

sportowiec

@george..: po pierwsze nie płaczę; po drugie kościół mi nie przeszkadza, nie muszę słuchać Rydzyka i jemu podobnych; po trzecie - nie wiem czemu twierdzisz, że Polska jest zacofanym państwem. Syf? Nie wiem co przez to rozumiesz, a podatki płacisz pewnie bardziej zbójeckie. PS Pedały i lesby też mi nie przeszkadzają, podobnie jak świadomość, że przestrzeganie 10-ciu przykazań jeszcze nikomu nie zaszkodziło.

4 1
ID:60158

george best

Ja tylko wam piszę abyscie mieli dobrze żyć wiecznie nie będę jak dożyję do 50-tki to będzie luz.Ale tak na poważnie chciałbym widziec uśmiechnięte twarze polaków że po odbiorze wypłaty zostaje coś w portfelu.
Chciałbym aby w polsce rządzili politycy dla ludzi a nie kłamczuchy.
Zdrowia wam wszystkim życzę i błogosławię

0 1
ID:60159

Moher

@~george best: Pobłogosław swój MU ,może twoje błogosławieństwo sprawi że idole twoi nie będą dawać ciała.Dzisiaj w Rydzykowie na mszy pomodlimy się za MU . Alleluja i do przodu @ george best

2 0
ID:60160

zbuntowany_kaloryfer

@zxxc: pisząc wcześniej miałem na myśli tych, którzy na pracę szans nie mają. Brak wykształcenia i jakichkolwiek przydatnych umiejętności na współczesnym rynku pracy. Do tego postawa "ofiary w ludziach" i skrajny pesymizm jak u Marudy ze Smurfów. Nie rozwiążą problemu kilkutygodniowe kursy organizowane przez UP. Problemu rzeszy ludzi nijak mających się do realiów i cholernie trudno adaptujących się do nowych, szybko zmieniających się warunków. Ale przecież to nasi rodacy... Gdyby nie zasiłki i dopłaty to chyba musieliby budować koczowiska-slumsy pod miastem. Oczywiście "ofiary" wymrą. Tyle że model funkcjonowania (czyli wegetacji) przekażą następnemu pokoleniu. No i tak to się będzie ciągnęło. Nie zmienimy tego.
K***a, jak to dobrze, że nie ja muszę głowić się nad rozwiązaniem tej zagwozdki. Przecież cokolwiek bym zrobił albo nie zrobił i tak zwyzywaliby mnie od najgorszych;((

4 1
ID:60161

george best

@~Moher: dzięki pomódlcie się i intencji Zdzisława z Bądkowa który jako pierwszy odleciał pod Remizą.

0 1
ID:60166

george best

@zbuntowany_kaloryfer: a w sumie masz rację niech się dzieje co chce.Wiosna idzie trzeba pospacerować i poodychać świeżym powietrzem .Mieszkasz na Michelinie to do lasu masz blisko szkoda ze nie stoja tam autostopowiczki wtedy masz przyjemne z pozytecznym miłego dnia

0 0
ID:60167

george best

@~sportowiec: no to ok ale z tymi przekazaniami to despotyzm .Nie ma żadnych zakazów i nakazów.Tyle krwi i wojen to ten na górze niech przestrzega a my mamy przestrzegać

0 1
ID:60168

zbuntowany_kaloryfer

@dżordż:
1. Nic nie mam do pedałów. Tylko niech się nie burzą i nie prowokują. Prowokowanie kończy się podobnie jak w przypadku ich sejmowego guru, który co rusz dostaje po ryju wszędzie, gdzie się pojawi.
2. Nie mieszkam na Michelinie, ale do lasu też mam blisko. Szkoda tylko, że w pobliskich lasach właściwie w ogóle nie rosną grzyby. A takie prawuski czy sójki mogłyby się obrodzić tuż za płotem. Ale po złości nie.
3. Dzień faktycznie zaczął się miło - zawiozłem kota do weteryniarza. Na oko wyglądał normalnie, tylko wył straszliwie, charczał i nie mógł się ruszyć. Weteryniarz stwierdził, że to wylew wewnętrzny i trzeba było kota uśpić. Nawet imienia nie miał kocina, choć klony wołały na niego "Czarny"...

1 2
ID:60171

george best

@zbuntowany_kaloryfer: Szkoda troszke tego kociambra .My mamy owczarka niemieskiego długowłosy ma dopiero 2 lata Devi .Wiesz u nas w domu wszystko kręci się wokół Manchester-u United nawet córki ciesza się jak jest mecz ze na wszystko pozwalam

0 1
ID:60175

zbuntowany_kaloryfer

Ładnie nawet to ująłeś... Kociamber. Spodobało mi się, zakodowałem. Dżordż, ten owczarek to taki jak Komisarz Alex?

0 1
ID:60184

george best

@zbuntowany_kaloryfer: Tak jest ma może mordkę bardziej czarną i trzy plamki na języku.W Belgii go kupilismy takze następny obywatell Świata w naszej rodzinie.W Kwietniu będziemy w Poznaniu i chcemy wziąśc jakiegos kundelka ale ze schroniska aby miał kompana.Zamiast samochodu kupilismy dom 178metrów także spoko jest miejsca ma do biegania.

0 1
ID:60191

zbuntowany_kaloryfer

A wiesz @dżordż, że serialowy Komisarz Alex to właściwie 3 psy? 3 cholernie podobne do siebie psy. No sam nie wierzyłem. Gdzieś przeczytałem przypadkiem.

0 1
ID:60200


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA