Rolnicy blokowali Koszalin. Protestują przeciw sprzedaży...

Rolnicy blokowali Koszalin. Protestują przeciw sprzedaży gruntów. Hasla, ktore podzielam : "Polska ziemia w polskich rękach! Polskie lasy w polskich rękach! Sprzedajecie ziemię cudzoziemcom!" Akcja zostanie powtórzona. Rolnicy wystepuja przeciw mafijnej Agencji Nieruchomości Rolnych, ktora powoduje niekontrolowany przepływ ziemii w ręce cudzoziemców. Od lat trwa bezmyślna i szkodliwa dla Polski wyprzedaż polskiej ziemi spółkom z obcym kapitałem i słupom - ludziom, którzy wykupują ziemię w imieniu cudzoziemców. Minister Rolnictwa, daje zielone światło na ten skandaliczny handel. Tereny rolnicze betonowane, niszczone, rolnicy nasi nie moga wyzywic siebie i ludnosci. Bezmyslna polityka unijna niszczy wszystko co sie da. Sprowadzamy zywnosc z antybiotykami, niejadalna, rosliny genetycznie modyfikowane. Powinnysmy wycofac sie z tej Unii.

10 komentarzy

ozon

"Ada" to polityczka wszechstronna aż dziw ,ze nie startuje w wyborach, nie zakłada własnej partii... taki polityczny omnibus aż żal ,ze się marnuje!, W telewizji miałabyś większą siłę przebicia, słuchałyby Twoich wywodów miliony - pomyśl o tym i zacznij od programu "Mam talent"!

4 6
ID:60187

zbuntowany_kaloryfer

Ja kocham Adę. To fantastyczna jest kobieta. Pomyślałeś zacny Ozonie, że dzięki Adzie mamy wiele?

2 3
ID:60188

ozon

No może i tak tylko to marna jakość "zbuntowany kaloryferze" ale w sumie za niewielkie pieniądze ...

2 4
ID:60189

Ada

@~ozon: no wlasnie, odpowiednie komentarze zbijajace omawianie aktualnej rzeczywistosci. "ORMO" czuwa, prawda ?

5 3
ID:60190

george best

Ado też mozesz kupić sobie ziemię w Holandii,Niemczech czy Rumunii .W myśl przysłowia ziemia to podstawa .Nie można żyć tylko z wypłat .A rolnicy w Polsce raczej nie biedują chyba że im mało tych wszystkich dotacji.

2 5
ID:60194

witto

czekam niecierpliwie kto pogoni ty chłopów i zrobi porządek, brak ZUS-u, brak składki na NFZ, brak podatków, dopłaty z UE i ciągle mało, mało, mało

3 3
ID:60195

ozon

"Ado"- ludzie dzielą się na takich którzy widzą szklankę do połowy pełną i takich ,którzy twierdzą ,że jest od połowy pusta.
Z jednej strony psioczysz na bezrobocie z drugiej masz za złe ,że obcy kapitał wkracza do Polski?
Polacy też mogą kupować ziemię w całej Unii i robią to choćby w Anglii.
Napisałaś ,że "rolnicy nie mogą wyżywić siebie i ludności..."- żartownisia z Ciebie.
Ta Twoja "rzeczywistość" jest mocno zamglona i pachnie.. bolszewizmem przy którym "ORMO" to mały pikuś.
..."..pomaluj swój świat na żółto i na niebiesko..."- jak śpiewała Ela z "Dwa plus jeden".

3 4
ID:60196

ozon

... a tak przy okazji "Ado" wiesz ,ze na stadionie Maracana będą zamontowane krzesełka polskiej firmy "Nowy Styl" z Krosna.
Jak widzisz Polacy "też zabierają chleb"( wg Twojego rozumowania) Brazylijczykom.. skandal! Brazylijski stadion nie dla polskiej firmy....Ręce precz od Brazylii!

3 3
ID:60199

zbuntowany_kaloryfer

Witaj zacny Ozonie. Troszkę mnie nie było, ale nic w przyrodzie nie ginie. Musiałem przetransportować pewną panią z punktu A do punktu B. Na miejscu tej pani byłbym cholernie wdzięczny. Dzięki mnie prawdopodobnie uniknęła gwałtu i zabicia. Albo odwrotnie;)
Tak swoją drogą trzeba mieć mocno namieszane pod kopułą żeby zabijać, a następnie gwałcić. Posuwać trupa... To trzeba być zdeterminowanym. Normalny człowiek najpierw by zgwałcił, o ile gwałciciel normalny jest...

0 0
ID:60236

zbuntowany_kaloryfer

Teraz muszę dodać coś. Zona mi powiedziała, że gwałciciel normalny nie jest i że powinno mu się uciąć coś i wsadzić do mordy. Powiedziała to zdecydowanie bardziej dosadnie, ale i tak byłbym ocenzurowany chcąc to napisać. Więc postanowiłem sam się ocenzurować, tak na wszelki wypadek. A szkoda. Bo takich zwyrodnialców trzeba by było wieszać za jaja. Jeszcze bym napisał, ale nie mogę.

0 0
ID:60244


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA