Zastanawiam się dlaczego Pan bogaty nie inwestuje we...

Zastanawiam się dlaczego Pan bogaty nie inwestuje we Włocławku .Kulczyk i jego była żona dali Poznaniowi wiele .Odbudowa Starego Browaru Malta a we Włocławku ?Obskurny dworzec gdzie mozna było by otworzyć galerię knajpy ale chyba naszego bogacza to nie interesuje.

9 komentarzy

ozon

Inwestować można tam gdzie miejscowe władze są na poziomie ...
Włocławek to dość specyficzne miasto a włodarze raczej nie bardzo myślą o rozwoju miasta takim rzeczywistym bo na papierze można dużo napisać.
Mało efektywna jest władza we Włocławku co widać na każdym kroku
Niemoc i jeszcze raz niemoc ....poczekajmy może coś drgnie przy następnych wyborach? Intuicja mówi mi ,że owszem ,inwestycje będa ale... w pomniki Lecha K.

4 3
ID:60198

Ponury Żniwiarz

A ja się naszemu zacnemu obywatelowi nie dziwię. Dla kogo kolejna galeria, dla kogo knajpy? Robić inwestycje, aby utopić pieniądze? Sam byś nie dał złamanego funta na Moyesa w MU.

2 1
ID:60202

Zofia

Mozemy dlugo czekac na bogatych panow zeby inwestowali. Po co maja miec klopoty. Nie lepiej umiescic na kontach za granica ? Tak dlugo jak panstwo nie bedzie inwestowac, bedzie wzrastac bezrobocie. Nie czekajmy na bogatych panow.

2 4
ID:60203

Bogdan

To nie wina władz Włocławka tylko porąbanego ustroju. Taki Całbecki ,ma nas w dopie. Po cholerę te Urzędy Marszałkowskie. Albo zlikwidować Urzędy Wojewódzkie. Liczy się tylko Bydgoszcz i Toruń.

5 2
ID:60204

george best

@~Ponury Żniwiarz: A tu sie mylisz bo zbieram koszulki United i powiem Tobie że sporo juz na nie wydałem .Wiec wspomagam klub jak tylko mogę .

2 2
ID:60205

tymi_tunie_pier

o koszulkach, ja zbieram złom i nieźle na tym wychodzę. Szczególny okres to spadek cen złota.

0 1
ID:60211

Gruby Rychu

@~Zofia:

Słusznie prawisz, nie czekajmy na innych. Załóż firmę i daj pracę choćby tylko jednej osobie, zrób sama to o do czego namawiasz.

3 0
ID:60215

george best

@~Gruby Rychu: załóż firme w Polsce .Nawet jak byc przywiózł 20 Ukrainek czy Taiek i załozył Agencję to maski systemu zabrały by Ci 75%dochodu

2 2
ID:60218

Ponury Żniwiarz

@~george best
Pełna zgoda, też mam oryginalną koszulkę i klubowe spodnie, więc w ten sposób również wsparłem klub. Miałem okazję gościć na Old Trafford, gdzie odwiedziłem m.in. klubową restaurację, szatnię zawodników, itp. Pytałem jednak o coś innego. Postawiłbyś kasę na Moyesa? Ja nie, bo nie widzę dla niego przyszłości w MU.

2 1
ID:60230


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA