Tak się zastanawiam, czy głupota krytyki Pałuckiego już...

Tak się zastanawiam, czy głupota krytyki Pałuckiego już sięgnęła szczytu? Jeśli jeszcze nie to czas do wyborów będzie dramatycznie naszpikowany debilizmem, hehehe. Gratulacje dla "zapraszanych politycznych gości-krytykantów", hehehe - podziwiam, naprawdę podziwiam...żenadę!!! Nawet niedawne referendum ich nie "otrzeźwiło", hahahahaha

11 komentarzy

ktosssss

Nastepny stazysta z UM.

7 6
ID:60350

Bareja

Powiem tylko ,że ludzie w sprawie list na referendum są w dalszym ciągu wzywani na policję. Myślę ,że jednak ktoś beknie za te fałszywki i obudzenia nieboszczyków. Kolega pięć dni myślał co za dokument sfałszował. Mało nie osiwiał. A tu proste pytanie Referendum Hehehe

5 6
ID:60352

andrzej 5419

Ma mocne plecy pracował kiedyś w policji pytane ile pracował dla Milicji skoro znalazł się w policji prosto z rozwalonego komitetu pzpr zbrodniczej parti nie dajcie się zwariować już czas na prawdę .

4 5
ID:60355

Radio_Moskwa

Do Kumpel~ Napisz, co za Pałuckiego powstało i zostało zrobione dobrze! Dobrze tzn. gospodarnie! Napisz o ile zmniejszył się "HARACZ" na miasto przez zwykłych obywateli Włocławka! Jeżeli Mieszkańcom zostało więcej kasy w kieszeni po "inwestycjach" Andrzejka to osobiście zaśpiewam międzynarodówkę i nagram to na YouTube:) Gwarantuję będzie HIT Internetu Proszę tyko wskaż, za co za panowania Andrzejka zapłaciłem mniej, jako zwykły obywatel. Wyłączyć należy urzędników (pasożytów) UM i ludzi, którzy wygrali specjalne przetargi miejskie

10 8
ID:60356

prawda

Referendum ktorego twarza jest o.... nie moglo sie udac. Krytyka takimi ustami tez nie ma sensu.

5 1
ID:60359

jak to?

@~andrzej 5419: W wolnej solidaruszej Polsce giną ludzie ! Jak to ???
http://demotywatory.pl/3955641

2 4
ID:60362

Lima

radio moskwa.. - jeżeli chcesz włocławianom wmawiać, że dziś żyje nam się gorzej niż 7 lat temu, to chyba powinieneś wziąć jakąś tabletkę. Nowe ulice (remontowane), orliki i inne boiska prawie przy każdej szkole, nowy stadion, remontowane budynki i obiekty, które służą kulturze we Włocławku, nowe, piękne bylwary (gdzie są ładniejsze?), strefa ekonomiczna, która się powoli zapełnia zakładami pracy, nowy tabór autobusów (gdzie są nowsze?), i tak bez końca można.... A, że na wiele rzeczy i sytuacji mają wpływ tylko POlacy zasiadający na Wiejskiej (m.in. Poseł Wojtkowski - który niby ma receptę na rozwój miasta, a ja proszę, żeby poszedł do Tuska i zaproponował mu rozwiązania na rozwój Polski) to już inna sprawa. Zastanów się ilu ludzi w ostatnich 7 latach pracowało przy wszystkich inwestycjach w naszym mieście!!!

6 6
ID:60363

qqq

jeszcze mnie referendum zmobilizowalo do odwopania Paluckiego za straszenie ludzi policja... na pewno! chcesz to i obale kazde referendum pojde i podpisze sie Twoim peselem i zrobie gryzmolka jako Twoj podpis i co bedzie przeciez sfalszowany... a um ma dostep do pokaznej bazy PESELI

7 4
ID:60365

psychunion

chce brac te leki co Lima... innej rady ni ma... ladniejsze bulwary np.. w Toruniu, ulice remontowane juz z ubytkami (patrz Kaliska), bezrobocie wieksze niz 7 lat temu, stadion nie oddaNY jeszcze sukcesu tam nie ma...... remontowane budynki i obiekty .. ktore???, strefa ekonomiczna --> nie wiem co piszesz hasla??/slowa?? ktore powoli zarastaja... a nie wypelniaja sie chyba ze zabami..., tabor autobusow niedawno wypadl jednemu sinik nowsze sa w Warszawie... Wlasnie Wojtkowski to juz inna sprawa zapewniam Ciebie lepsza... zastanow sie takze ilu ludzi musialo wyjechac i zostawic tutaj swoje rodziny...

5 4
ID:60371

zbuntowany_kaloryfer

No więc: nie jestem stażystą z UM. Nie te lata, a poza tym chyba bym oszalał siedząc dzień w dzień 8 godzin w tym ohydnym bloczysku;) SLD też bardzo nie lubię, ale na chwilę obecną uważam, że AP to optymalny wybór dla miasta. Mam tylko ciągle żal o tych bezproduktywnych zastępców, z których właściwie każdy jest persona non grata ;) Może się mylę, ale skoro kilkusettysięczne miasta mają tyle samo vice to chyba jest coś na rzeczy;(. Reasumując: gdy wyobrażę sobie jako prezydenta kogoś takiego jak złodziej meleksów już teraz decyduję się na głosowanie na AP w kolejnych wyborach... no bo nie bardzo mam wybór.
I pamiętajmy o jednym: są w mieście tacy, którym podobają się remonty i poczynione inwestycje. I jeszcze raz podkreślam - nie jestem zwolennikiem AP ani LSD tylko panicznie boję się pis. Psychole spod tego znaku są zdolni właściwie do każdych - najbardziej nieobliczalnych działań.

2 8
ID:60382

do grzejnik

masz racje mylisz sie... poza tym kto tu mowi o meleksach i o pisie ... tak wiec do kielicha... widze natomiast ze bardzo lubisz bylych milicjantow.. no coz...

2 3
ID:60384


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA