Kraina mlekiem i miodem płynąca. Bo tak mówi...

Kraina mlekiem i miodem płynąca. Bo tak mówi telewizor.

7 komentarzy

fiskus

Doda też była na Majdanie .

2 2
ID:60380

poliszynell

Szacowny@zxxc - wiem ile tego "miodu i mleka" w TV El Dorado:)

Takie wieści najlepiej przesłać Ukraińcom, żeby nie mieli pretensji do zwykłych Polaków w jakie goowno "Polska" / czyli figuranci z Wiejskiej / ich pchają:)

pzdr

6 1
ID:60385

Radio_Moskwa

Eee tam:) Ja w telewizję nie wierzę, ale nasz prezydent jak swą czerwoną buziulkę pokazuje w lokalnych tv to wierzę we wszystkie jego szczero wypowiadane słowa:), Więc zawsze można napisać do maruderów i malkontentów! Cieszmy się z tego, co mamy a mamy 20% bezrobocia i rośnie! W tym jesteśmy dobrzy w Polsce dobre i to!

3 2
ID:60388

Oliwia

Obok powstala nowa Kraina - neonazistow, ktorych czcigodny swiat demokratyczny zawziecie broni. W Kijowie trzymaja manifestantow uzywajac wielkich psow tak jak to bylo podczas okupacji niemieckiej. Musimy teraz tez uwazac zeby demokratyczne samoloty wojskowe - zlom, nie spadly nam na glowe. Mamy Amerykanow z ich baza obok. Cudowna kraina.

1 5
ID:60389

Wpyskgo

Za tę krainę mlekiem i miodem płynącą, oraz wieczną szczęśliwość, modlił się ciemny naród w czerwcu 1989 roku. Biskupi wymodlili sobie rząd uległy Watykanowi. Niestety, dziś ten rząd zaprzedaje swoją duszę diabelskiemu Watykanowi i kapitał wypracowany przez ciemny naród.

4 2
ID:60391

zxxc

@~Oliwia: co mnie interesuje Ukraina, mnie interesuje moj kraj. Jesli mowa o Ukrainie to interesuje mnie tylko ta czesc ktora byla nasza i tylko w kontekscie odzyskania jej.

6 3
ID:60392

fiskus

@zxxc: 70 lat milczenia w sprawie rzezi wołyńskiej i banderowcach UPA .

1 0
ID:60399


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA