Włocławek przypomina teraz miasto w Czeczeni.Brud syf i...

Włocławek przypomina teraz miasto w Czeczeni.Brud syf i ubustwo .Wyludnione miasto brudne i z pijakami którzy pracuja w Szpitalu.Śmiem twierdzic ze w najbogatszym miejscu 3-go Maja po 22 trzeba chodzic z bronia bo można za darmo wyłapać .No i na końcu ten piekny obrzydliwy bulwar .
Hańba i wstyd co maja zwiedzac turyści we Włocławku?Pewnie Pchli targ i podziwiac biedę.

11 komentarzy

Cycu

To widać z obczyzny?

9 2
ID:60488

abcde

Hahahahahhahahha 10/10!

7 3
ID:60489

donperchino

George pewnie już urodzinowe drzewko wypalił to wiele widzi ;)

9 2
ID:60490

george best

@~Cycu: nie wystarczy przyjechać a byłem rok temu i teraz sie wybieram

2 8
ID:60493

skull

A jakie to ma znaczenie czy z kraju czy z obczyzny? Najważniejsze jest to, że człowiek ma RACJĘ i pisze jak jest. W której części swojej wypowiedzi skłamał?

2 7
ID:60496

zofia

temat już wytarty

3 0
ID:60499

hyzio

jest źle - fakt, ale co zrobiliście georgu i skullu aby było lepiej?

8 0
ID:60503

Cycu

@skull: ano w tej " że w najbogatszym miejscu 3-go Maja po 22 trzeba chodzić z bronią " ja chodzę bez.

0 0
ID:60504

Włocławiak

wszystkim piszącym ,chcę zadać jedno pytanie.Czy 8 lat jednoosobowego zarządzania miastem,bo nawet gniazdo Pałuckiego - SLD, potulnie ściele przed nim dywan ,(nikt "normalny" i odpowiedzialny nie zatrudnił by takich postaci na dziesiątkach stołków za publiczne pieniądze). Totalny upadek miasta i Pałucki to jedno,ale czy on sam się wybiera ? I to kolejny raz ! Jak się doda jego rządy u poprzedników,gdzie np.był wiceprezydentem u Wawrzonkoskiego , to facet miał i ma decydujący wpływ na wszystkie dziedziny życia w mieście od kilkunastu lat. !Dlatego walnijcie się w piersi, spójrzcie w lustro i odpowiedzcie sobie na pytanie co zrobiłem ,żeby TO NIE ON. Jak niewolnicy,którzy utrzymują Pana,bo jeszcze po mordzie nie bije..Nic nie chcecie widzieć oprócz plucia na każdego Co się jeszcze we Włocławku ma stać żebyście przejrzeli ,że KRÓL JEST NAGI.Kręcicie się wokół własnego ogona i nie jesteście w stanie wyjrzeć zza Pałuckiego ! Macie tak jak sobie ścielicie !

4 5
ID:60505

beduin

@~Włocławiak:
A karawana idzie dalej! hahaha

0 1
ID:60508

ozon

Do Włocławka przyjeżdżam raz- może dwa razy na miesiąc... miasto a ściślej jego centrum wygląda faktycznie okropnie! Główna ulica czyli 3 go Maja wzywa o pomstę do nieba! W zdecydowanej większości miast w centrum kwitnie życie a Włocławek to niechlubny wyjątek ...Brud przeokropny . Ulica Piekarska na której z ulicznych śmietników kipi odpadami... walają się po chodnikach..
Prawo własności ( mówię tu o budynkach) to jedno a brud w centrum to drugie i nikt mi nie powie ,że to nie wina Miasta.
Osiedla wyglądają raczej schludnie no bo nie zarządza tym Ratusz tylko spółdzielnie... wyrażnie więc widać że władza w mieście nie radzi sobie z obowiązkami i pora to zmienic. Biednie nie znaczy brudno!!!

1 6
ID:60519


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA