No dziś biuro propagandy i sukcesu przy politbiurze naszego...

No dziś biuro propagandy i sukcesu przy politbiurze naszego wielebnego Andrzejka przeszło samych siebie! Otóż zaproszono jakiegoś cwaniaka z poznania na niby szkolenia drobnego biznesu! Co w tym dziwnego? ano to, że facio przyjechał ze swoimi statystami, którzy udawali przedsiębiorców i tak to sprytnie zrobiono, aby reklamować jakieś bzdurne zagraniczne artykuły! Czyli taki handel obwoźny, ale z własnymi statystami udającymi klientów!!! Nic by w tym nie było dziwnego gdyby to zrobiło sobie jakieś prywatne biuro ala amber gold, ale zrobili to spece z UM w samym UM! No naprawdę Bareja został przebity, jeśli chodzi o mistrza komedii i absurdu końca socjalistycznej gospodarki rynkowej

8 komentarzy

fiskus

Czyli , ratuj się kto może a na koniec aparat polityczny ci pomoże ...

11 4
ID:60510

Radio_Prawda

Nie podniecaj się, ten co pieje na ten temat sam najchętniej to zrobi żeby zarobić. Nie wierz w w fałszywych proroków bo chyba narazie to ślepo robisz. Pomagasz zamienić jednych złodzieji na drugich a potem będziesz płakał.

6 13
ID:60511

Krystyna

Zaklady z prawdziwego zdarzenia polikwidowali a wprowadzaja jakas fikcje bez zadnego inwestowania aby tworzyc solidne miejsca pracy.

14 2
ID:60514

Radio_Moskwa

@~Radio_Prawda: No ja się nie podniecałem, bo nie było, czym za to otoczka propagandy i sukcesu była, że ho ho! Ciekawi mnie ile zarobiło miasto na tym teatrzyku z handlem obwoźnym? A może jeszcze do tego spektaklu dołożyliśmy?!
Każdego po owocach poznacie ja już poznałem was!

17 4
ID:60516

śniady

Fakt Pchli targ kwitnie a nasi handlowcy padają.

4 3
ID:60522

śniady 2

Śniady- przecież Ty tylko czekasz na dorwanie się do tortu :),już raz liznąłeś a teraz nie mów, że interesuje Cię los biednych handlowców, w tym Czerwonej Gnidy :). Śniady Ty chcesz milionów z remontów dróg i to jest jasne i nawet udokumentowane w rozmowie z Twoim przyjacielem. Cytuje " Moge zorganizować każde konsorcjum".

2 7
ID:60524

Turek

@~śniady 2: Dobrze się czujesz? Wiesz kogo nazywa się "śniadym". Miałeś coś o przenośniach i porównaniach na j.polskim?

5 2
ID:60533

tymi_tunie_pier

@~śniady 2: znaczy się, że ciumok jesteś, a głos zabierasz.
Ciumok, to osoba niekompetentna w jakiejś tam dziedzinie albo w ogóle.

5 2
ID:60542


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA