Polecam oglądającym telewizję i program "bitwa o dom" III...

Polecam oglądającym telewizję i program "bitwa o dom" III edycja
Będzie tam można zobaczyć kobietę mieszkającą w naszym mieście. Zwiastun wywołał moje zdziwienie i konsternację. Polecam na YouTube zwiastun "Bitwa o dom edycja III" Zainteresowanych proszę o komentarze. Zwłaszcza "samotne matki"

7 komentarzy

tymi_tunie_pier

, że nie umiesz wkleić.

0 3
ID:60556

abcde

Tak bardzo cie jara byla synowa krzysztofa g.?

0 2
ID:60557

.

a co mnie to? niech się każdy zajmie swoim tyłkiem, wolny kraj , każdy robi co chce

1 1
ID:60558

george best

Ja pierdzielę debila z siebie robić .Poczekam jak będzie Bitwa o Proboszcza to będzie lepsze .

3 3
ID:60563

dewil

@~george best: i tak robisz .

1 0
ID:60572

ket

Samotne matki nie proś o wypowiedź bo ta będzie zawsze jednakowa.Zapytaj tych co znają tę konkretną sprawę z pierwszej ręki.Nie sadzę by ktoś kto ma luksus wyemigrował w nieznane tylko dlatego,że ma taki kaprys.Nie ma ludzi idealnych.Każdy ma prawo żyć według własnych zasad, a nie dyktatury.Są razem,chcą być ze sobą i dobrze.Życzę im szczęścia.Oboje są rozwiedzeni więc mogą założyć nową rodzinę, to wolny kraj.Są ludzie,którzy nie potrafią współistnieć z innymi na zasadach partnerstwa,lecz wyłącznie podporządkowania,a takie związki prędzej czy później kończą się zawsze tak samo.Trzeba dać im szansę i zostawić w spokoju.Pozdrawiam

0 0
ID:60573

george best

Takie programy tylko pokazują jak ludzie są pazerni i sprzedają się jak panienki spod latarni.Pazery do roboty zarobić na mieszkanie a nie liczyć na garbatego .Dobrze że podatek chociaz z tego trzeba wybulić

1 1
ID:60574


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA