Wczoraj na parkingu w Oss podeszło do mnie i mojej rodziny ...

Wczoraj na parkingu w Oss podeszło do mnie i mojej rodziny 3 holenderskich skinheads.Zapytali skąd pochodzimy .Więc mówiuę że jestem z Polski żona z Meksyku dzieci urodzone w Holandii.Spokojnie bez żadnych zaczepek odeszli .Mówie do żony że w Polsce to by nie przeszło 4 lata temu na Jarmarku Dominikańskim w Gdańsku żonę wyzwało jakiś 2 gówniarzy od brudasów jak piliśmy kawkę .Także wniosek jeden Holenderscy Skinheads to kultura sama w sobie.

15 komentarzy

sportowiec

Sinhedzi w Holandii może i są na poziomie, ale co powiesz o holenderskich "elytach" świrujących o miejscach pracy zabieranych przez imigrantów?

1 0
ID:60575

Johan

@george best dałeś im buzi za to że tak Cie potraktowali. W Holandii powstał właśnie portal, w którym użytkownicy składać mogą skargi na imigrantów zarobkowych. To na razie inicjatywa jednej z partii, jednak odkąd Holandia otworzyła w 2007 roku rynek pracy dla nowych państw członkowskich UE, głosy niezadowolenia słychać coraz częściej - także w wypowiedziach polityków. Holendrom doskwierają zwłaszcza imigranci z Polski.

4 0
ID:60581

Johan

Nieznani sprawcy wybili szyby w 12 autach na polskich rejestracjach na parkingu w miasteczku Noordwijk. W tej kuracyjnej nadmorskiej miejscowości jest wielu Polaków, bo wokół znajdują się farmy, na których pracują. Nie chcę spekulować na temat etnicznego pochodzenia sprawców mówi "Faktowi" Janusz Wołosz, rzecznik ambasady Polski w Holandii. Jednak z policji dowiedziałem się, że do tej pory nikt z pokrzywdzonych nie złożył... Może to skinheads?
MialNieznani sprawcy wybili szyby w 12 autach na polskich rejestracjach na parkingu w miasteczku Noordwijk. W tej kuracyjnej nadmorskiej miejscowości jest wielu Polaków, bo wokół znajdują się farmy, na których pracują. Nie chcę spekulować na temat etnicznego pochodzenia sprawców mówi "Faktowi" Janusz Wołosz, rzecznik ambasady Polski w Holandii. Jednak z policji dowiedziałem się, że do tej pory nikt z pokrzywdzonych nie złożył.Może to skinheads?

3 0
ID:60582

george best

@~Johan: papiery i pasek holenderski mam .Jestem więc obywatelem Holandii pochodzącym z Polski .A jesli chodzi Tobie o szwędających się żebraków z Polski,Rumunii oraz Węgier jestem 3xna TAK aby towarzystwo pogonić.

4 3
ID:60583

ozon

Tak to już jest niestety- idealnych społeczeństw nie ma.
Nie lubi się Romów z Rumunii czy innych Węgier no bo żebrzą, są natarczywi itd.Polaków zaś za cwaniactwo za lepkie ręce zwłaszcza do samochodów... każda nacja coś tam ma za kołnierzem.
Polska dla Polaków- też mamy takie hasła więc Holender czy inny Niemiec lub Szwed też ma prawo do "patriotyzmu"...
Za potop też mnie się tu "dostało"- normalne to nie jest. Pamięć historyczna nie może odbierać zdrowego rozsądku a tu ciągle swego rodzaju rewizjonizm pokutuje.
Retoryka jaką niektórzy tu się popisują jest zatrważająca,
Ale taki to kraj- w którym niepełnosprawne dzieci stają się narzędziem ...
Dziwi mnie i przeraża taka postawa rodziców nawet w słusznej sprawie! Dlaczego nie ma reakcji Rzecznika Praw Dziecka? Narażanie tak chorych dzieci na takie warunki ? jeśli z powodu biedy zabiera się dzieci rodzicom no to co powiedzieć w tej sytuacji? Taki to dziwny kraj który u jednych widzi żdżbło a u siebie kłody nie dostrzega.
Polak - katolik ?

6 1
ID:60592

Olo

@~george best: i ja jestem 3xna TAK aby cię razem z żona z Meksyku i dziećmi urodzonymi w Holandii pognali, wtedy zmądrzejesz.

3 2
ID:60595

tymi_tunie_pier

@~ozon: ,nie mam się do czego przyczepić. To jest mądry post.

1 0
ID:60598

ozon

Jestem pod wrażeniem "tymitu...." Pozdrawiam

1 1
ID:60602

george best

@~Olo: Pracuję płace podatki dlaczego mają mnie pogonić .Nie rozrabiam nie kradnę o co Tobie chodzi

1 2
ID:60608

ozon

Nie przejmuj się "george"- niskie dzisiaj ciśnienie i niektórzy mają złe samopoczucie....Trzymaj się zdrowo>

1 2
ID:60624

george best

@~ozon: Dzieki dzis trzeba się trzymac mecz United-City

1 1
ID:60625

zbuntowany_kaloryfer

@dżordż. Swego czasu udzielałem gościny dwóm Turczynkom. Studentkom przyjeżdżającym do nas w ramach umowy międzyuczelnianej. Raptem zdążyły się sprowadzić i jaki tekst usłyszałem za plecami wychodząc ze sklepu..? "Sąsiad zgłupiał i przygarnia brudasów, zaj****anych czarnuchów". Nie byli to jacyś żule, tylko normalni faceci, którzy po pracy weszli do sklepu na piwko.
I co ciekawe... dziewczyny nie były szczególnie ciemnej karnacji. Gdyby tępy łeb spacerował po Rzymie i się przyjrzał powiedziałby np. "jakie śliczne, śniade Włoszki";)
Rasizm jest chorobą gorszą niż nowotwotwór...

2 1
ID:60628

pionier

rozumiem ze ci trzej skinheadzi to był jakiś oficjalny organ kontroli emigrantów

3 0
ID:60679

george best

@~pionier: No powoli robią czystkę w Holandii z tymi co tylko chlają i spią po parkach.Rumun i Polak przoduje

0 0
ID:60705

gumol-wylogowany

george-best - jestes h****** a do tego ktory ryczysz na lewo i prawo co to ty nie jest a tak naprawde użalasz sie tutaj na prowincjonalnym forum bo jesteś życiowym n*******.
po 1 - skinheads - filozofia white power - nie zjechali cie bo jestes bialy a nie polak, gdybys trafil na holenderskich nacjonalistów zjechali by ciebie i żonke bez sentymentu.
po 2 - wyzywasz polakow od żebraków - jak możesz ??? wielu ciezko pracuje a ze jest kilka czarnych owiec i od razu takie gadanie ???? ciekaw jestem jak sam zaczynałeś ???

a no i na koniec - zachowujesz sie jak elektorat pisiorowski albo pełowski - z incydentów na placu dominikańskim z dwoma gowniarzami w tle robisz afere, z 12 polskich aut zmasakrowanych w twoim kraju wiecznych ćpunów stwierdzasz "... jestem 3xna TAK aby towarzystwo pogonić."

0 0
ID:60740


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA