Myślałem na początku, że chodzi sowietom o ich bazy...

Myślałem na początku, że chodzi sowietom o ich bazy wojskowe na Krymie i że chcą obejść porozumienie z Ukrainą na mocy, którego Krym miał całkowicie przejść we władanie ukrainny, ale cóż szykują się naprawdę duże zmiany:) kupujcie konserwy budujcie schrony:) Nasi bracia Słowianie chcą się z nami podzielić ziemiami Słowian ukraińskich:) Nadchodzą ciekawe czasy:) Naprawdę ciekawe:)

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Kuriozalne-pismo-z-rosyjskiej-Dumy-do-polskiego-MSZ-podzielmy-Ukraine,wid,16491564,wiadomosc.html?ticaid=1126be

21 komentarzy

Ada

Tylko przyłaczenie do Rosji ukruci w Polsce rozkradanie i niszczenie gospodarki i zwyklych ludzi

4 21
ID:60585

Oliwia

Polska powina wspolnie z Putinem zrobic porzadek z tymi faszystami i zbirami z Majdanu

4 18
ID:60586

zxxc

Jakie to dziwne... IP: 93.186.31.xxx rożne nicki a ten sam tekst wychwalający mateczkę rosje, kto Ci płaci? :)

15 5
ID:60589

tymi_tunie_pier

@zxxc: , że nie ma trochę racji.Jakiś nie słyszałem przeprosin za zzmord100tys Polaków. Nie słyszałem zaprzeczenia a wręcz odwrotnie dalej żąda się zwrotu polskich powiatów dla Mateczki Ukrainy.

5 2
ID:60596

zxxc

@tymi_tunie_pier: to chyba my możemy żądać oddania Lwowa etc.

Co nadal nie zmienia faktu ze Ada, Oliwia, Zofia i inne korzystają z tych samych proxy a czasem tak jak tu i tego samego ip i najzwyczajniej w świecie zaniżają poziom jak niegdyś zacietrzewiony ???? vel antydziałkowiec. Ciągle i w kolo jedno i to samo.

8 5
ID:60599

Zofia

Sowietow juz nie ma. Badzmy obiektywni. Reagujmy tak samo dla Palestyny, Kuby, Iraku, brakowalo obroncow Jugoslawii, polnocnej Irlandii, ludnosci indianskiej, ludnosci z kolonii francuskich, Libii. Ta histeria jest niepotrzebna. Wschodnia czesc ukrainy to sami Rosjanie Banderowcy sami spowodowali ten kryzys. Przeciez ten niby rzad jest nielegalny. Wyborow nie bylo.

7 8
ID:60600

ozon

"zapałki w ręku dziecka to pożar"- takie napisy kiedyś na tym produkcie widniały.
Dozorcy w ogrodach zoologicznych małpom nie dają brzytwy- zabawnie by może wyglądały ale na chwilę tylko.
A co do poziomu no to niżej niż bruk- zły wykonawca nigdy fuszerować nie przestanie- ma to w genach...

5 5
ID:60603

LALA20

@ - py

Ada
Oliwia
Zofia
fiskus

" Jeżeli nie możesz być gwiazdą na Niebie,
zostań przynajmniej lampą naftową w domu ".

George Elliot

5 7
ID:60610

LALA20

Witam wszystkich Forumowiczów.
Przyjechałem na krótko do Włocławka.

4 4
ID:60613

Radio_Moskwa

@~Ada: @~Oliwia: Można by stworzyć twój profil osobowy:), ale może innym razem:) Do innych, którzy piszą o poziomie no cóż liczyłem, na chociaż szczątkową inteligencję, ale sorry:) A przecież można by nawiązać do wspaniałej retoryki naszego premiera i groźnie brzmiącej wypowiedzi, iż wcale nie jest pewne czy POlskie dzieci pójdą do szkół we wrześniu ( być może premier wie coś więcej wszak sam z Putinem już się kiedyś dogadywał w smoleńsku) Pomijam jednak " naszego" premiera i pomyślmy dalej, o co wielkiej Rosji chodzi? Czy chcą nas obdarzyć niegdyś naszymi ziemiami? A może plan jest inny:)? Sami nie połkną od razu Ukrainy, bo będą mieć wojnę z banderowcami i może to trwać latami. Ale jak by tak namówić polaczków? Sowieci biorą swoje tzn. tereny bogate w minerały a my w wielkim "patriotycznym" zrywie swoje! Skutek? To nie Rosjanie będą mieć zadymy i walki partyzanckie, ale my Polacy! Sytuacja będzie się zaogniać gdyż banderowcy nie będą siedzieć cicho, ale pierwsze, co to zwrócą się przeciwko Polakom by odreagować zabór Ukrainy! I przy takiej zadymie nasi Bracia Rosjanie przejmą nie tylko pozostałą część Ukrainy, ale i Polskę:) Wszak pomagać w potrzebie potrafią a i ludzi mają tu swoich sporo:)

5 5
ID:60614

LALA20

@ Zofia

Na terenie Ukrainy nie ma też narodu scytyjskiego.
Czy wiesz kim byli Scytowie?
Stepan Bandera zmarł w 1974r. w Monachium, jednak jego "cień" w pewnym
stopniu działa.

4 4
ID:60615

Wpyskgo

Potwierdzeniem przypuszczeń Ady, Oliwii, Zofii niech będzie być może ten link, mało czytany bo mało widoczny...? http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/o-tym-sie-nie-mowi-nieznana-strona-wojny-na-balkanach/dqmmm ..Mam inne ciekawsze...ale sami może poszukajcie na temat byłej , Libii i Kadaffiego..kto i dlaczego...itp itd...Czytaj ze zrozumieniem. Kiedyś może dowiemy się faktów i mitów o Ukrainie.. http://sajt.faktyimity.pl/

4 4
ID:60616

LALA20

@ zxxc

Obawiam się, że żądanie przez nas Lwowa itd. wywołałoby reakcję łańcuchową.
Zaraz usłyszelibyśmy głosy niektórych kręgów niemieckich, które zażądałyby
Wrocławia, Szczecina, Gdańska, Pomorza, Warmii i Mazur.

4 3
ID:60617

fiskus

~@ " Demokracja polega na tym, że to parlament decyduje "

Poseł Stefan Niesiołowski

Protest rodziców w Sejmie

" Ktoś ich zmanipulował "
Ta co zatrzymała tramwaj

3 2
ID:60620

ozon

Cześć! Miło Cię przeczytać.
Jak widzisz "LALA20" nic się nie zmieniło na forum mimo iż "pytajnika" od nowego roku nie ma- przynajmniej fizycznie...Pozdrawiam.

5 5
ID:60623

zxxc

@~LALA20: oczywiście ze Niemcy by się w te pędy odezwały :) chciałem tylko odpisać trolololo tymi_tunie_pier :) Jestem daleki od wygłaszania takich tez na trzeźwo.

@~fiskus: i miał racje Stefcio :) Przecież ktoś ich tam wpuścił, na czyimś bannerze konferencja pierwsza była... Niezależnie od tego czy jest to problem czy nie (a wierze ze jest) to jak widzę takie sceny to zastanawiam się gdzie jest opieka społeczna? Czemu matka niepełnosprawnego dziecka zmusza je do spania na podłodze jak bezdomnemu?

Palikot tez miał racje, niezależnie od tego jak mi gościa zal bo mu mozg wyparował to powiedział on tylko to co wszyscy inni z tymi biednymi ludźmi robili ;) Kto mógł to chciał na tym kapitał zbijać a oni uczepili się tego który powiedział o tym głośno... No śmiać się już nie mogę bo zakwasy mięśni brzucha mam po wczorajszych wiadomościach. Oceany hipokryzji.

5 3
ID:60627

Ada

@~Radio_Moskwa:

My Pana popieramy. Tylko zmiana tego systemu powsztrzyma zaglade i do teo potrzebujemy takich jak Pan

4 3
ID:60631

ozon

"Ada" i "adopodobne" szykują rewolucje?
Kosy już wyklepane?

3 5
ID:60641

LALA20

@ ozon

" Bo tutaj jest jak jest..................... ".
Czyli, kilka osób ciężko myślących.

Pozdrawiam.

2 4
ID:60656

fiskus

@zxxc: Oceany hipokryzji i absurdu tyczą się Stefcia , matek dzieci niepełnosprawnych , czy tez kawałka podłogi w sejmie, na którym położone zostały materace , nie rozumiem. Może coś takiego jak firma, nasze państwo
pomyliło finanse i może tak tylko zwyczajnie " rządzić " lichwą pod zarządem unii.
Afganistan po co dialog , 1 mld rocznie na lekcje religii w porozumieniu nie mówy o tym ,że to państwo ma płacić.

Ciężko myślący wyjeżdzają za granicę, bo mają dość !


3 2
ID:60664

fiskus

@~LALA20: Ważna rzecz historyku, Bandera umarł w 1974 w Monachium, co nie zmienia faktu, że to banderowcy szkoleni przez gestapo w Gdańsku dokonali rzezi Polaków na Wołyniu, tam gdzie oba narody i inne żyły w zgodzie w większym czy mniejszym dobrobycie. Mam dość ideologii i podatków państwa typu Vat , czego nie ma w USA .

Premier odpowiada tylko historycznie....a malmę doceniają Włosi.

1 1
ID:60666


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA