Unia ci da? Ile wpłacamy do eurokołhozu? Ile zakładów...

Unia ci da? Ile wpłacamy do eurokołhozu? Ile zakładów musieliśmy zlikwidować dla eurokołhozu? Przykład cukrownie. Ile firm unia przejęła tylko po to by zlikwidować polską konkurencję? Unijny cyc kończy się za 7 lat Zostaną długi po "inwestycjach" w przystanie i stadiony!. Każdy z nas Polaków obecnie zadłużony jest na 60 tyś zł. Co roku ubywa Polaków ubywa pracy przybywa starców i długów! 70% Młodzieży chce uciekać z tonącego tytanika gdzie muzyczka gra a stateczek zwany Polską idzie na dno!

10 komentarzy

Ada

Tak, ma Pan racje Panie Radio niech w koncu panstwo zacznie budowac zaklady pracy.

2 13
ID:60930

zxxc

@~Ada: żeby znowu kraść mogli wszyscy i żeby znów wszystko było wszystkich czyli niczyje :) Zajmij się robota uczciwa a nie do PRLu wzdychasz.

12 2
ID:60932

Radio_Moskwa

@~Ada: Państwo niech zmniejszy HARACZ na ZUS! Zakłady, warsztaty, drobne usługi będzie tworzył Polski obywatel! Obecnie HARACZ ZUS zabija nas drobnych!
Przypominam ci drobni wytwarzają 65% PKB kraju nad Wisłą! Jest to również najbardziej nieuczciwy podatek, jaki jest! Jedni go płacą inni są zwolnieni jeszcze inni mają ulgi i przywileje np. Młodzi policjanci na taksówkach czy też rolnicy! A wystarczy jeden mały podatek na pracę kwota około 350 zł, który opłacaliby uczciwie wszyscy bez wyjątku! Zmniejszyłaby się szara strefa i pobudziła przedsiębiorczość Polaków!
Ale PO, co? PO, co? Polacy mają pracować we własnym kraju jak powinni wyjechać i dorabiać innych! My szkolimy wydajemy ogromne pieniądze na szkoły na naukę Polskiego obywatela tylko i wyłącznie po to by ten PO szkole musiał uciekać z własnego kraju! Straty są przeogromne! Wystarczy spojrzeć na nasze zadłużenie i ubytek w ludności!

6 6
ID:60933

Moher

@zxxc: Ludzie nie kradnijcie .Rząd nie lubi konkurencji!!!

7 6
ID:60934

Oliwia

Sikorski powiedzial, ze Polska jest okretem, ktory nie moze zatonac. To jest raczejTytanic. Nie daj Boze z takim kapitanem. Placimy nie tylko do Unii ale rowniez utrzymujemy NATO, ONU i inne. Musimy myslec i robic tak jak nam dyktuje General zza oceanu. Super wolnosc.

3 8
ID:60940

!!!

@zxxc:
Masz rację . Lepiej niech kradną wybrańcy. NA CO HOŁOCIE MAJĄTEK. HAHAHA

5 8
ID:60941

fiskus

A po co, a po co ta lokomotywa Tuwima tak gna- wojenka z lichwą sterowaną zza oceanu i amerykański hamburger przy drodze zakupiony.

1 3
ID:60942

george best

A co to Unia że ma tylko dawać.Dobrze mówi zxxc to nie komuna że co drugi kradł wynosił załatwiał drugiemu.Choć nawyki co niektórym zostały tylko brać ,kraść katoliki od 7-dniu bolesci.
A więc Radio umiesz liczyć licz na siebie a dupeczki jakieś sie wybierz a nie tam marzysz o forsie z Unii

7 4
ID:60946

fiskus

@zxxc: A najlepiej żebyśmy byli zdrowi.
Żeby kraść nie trzeba było zmiany systemu PRL-u .
Złodziej wywołuje wojnę domową na Ukrainie Syrii Palestynie Gruzji Afganistanie Iraku Czeczeni...... a wszystko jest zielone !

0 2
ID:60956

ben

@zxxc: Wyrażnie widać że masz wyprany mózg przez obecnych polityków, którzy w PRL-u za darmo zdobywali wykształcenie, a obecnie rządzą tym doszczętnie sprzedanym i złupionym krajem. Żyłem w tamtym systemie i wiem dobrze jak było, kiedy ty nie byłeś na tym świecie, dlatego ludziom wmawiasz takie zakłamane brednie, które powtarzasz co ci inni nakłamali.

2 5
ID:60974


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA