Zobaczcie co nam sprzedają i gdzie jest kontrola znalazłem...

Zobaczcie co nam sprzedają i gdzie jest kontrola znalazłem to w necie:

Zakupiłam na niedziele schab w dużym markecie.W sobotę zrobiłam kotlety schabowe i były miękkie, ale mdłe.
Po zjedzeniu rozmyślałam co to za mięso,czym te świnie były karmione...
I bingo,mam!
Tak smakowała wieprzowina z Chin w okresie PRL.Za nic nie można było tego przyprawić,wyłaził taki mdły, mydlany smak.
Opakowania po mięsie leżały na stoisku, ale nie było oznakowania że pochodzą z Chin.Do głowy by mi nie przyszło zapytać.
Może tylko ja mam takie odczucie bo jestem uczulona na soję, a najwyraźniej te zwierzęta były karmione wytłokami z soi.Nie mam nic na przeciwko tylko informacji nie ma.
Teraz nie wiem czy wyrzucić to mięso,czy zużyć jakoś.Ja go jeść nie będę, bo na samą myśl jest mi nie dobrze.
Przypomniałam sobie,że była informacja o tym iż na naszym rynku jest dużo wieprzowiny z Chin i Hiszpanii. A naszej Ukraińcy i Rosjanie nie chcą...
Ciekawe czy sprzedawcy udzieliliby mi właściwej informacji.

8 komentarzy

Wpyskgo

A kto każe Ci jeść wieprzowinę? Jedz świninę!. Albo warzywka.

1 2
ID:61001

george best

Kupuj za kilo np25 a nie za 15 i nie miej pretensji że jesz badziew.Zresztą wieprzowina to trucizna i śmierdzi.Polecam soję ,warzywka,brokuły,a nie źreć takie ochydztwo.Jajka pewnie teraz w Polsce tanie bo świnta idą to jajek się najedz do syta -smacznego.

2 0
ID:61007

Bogdan

@~george best:
Fakt, że jesteś jajcarz i na dodatek herbarz .Chcesz mnie teraz zatruć antybiotykami albo pestycydami i herbicydami.
Jak dżordż chciał mądralą zostać!Hahaha

3 1
ID:61010

fiskus

@~george best: Jajcarz i na dodatek herbarz, teraz amerykańskie F-16 latają nad Rumunią i nie tylko, ale jaja..

0 0
ID:61013

george best

@~fiskus: Jak będzie wojna szukać mnie w okolicach Zaist .Fiskus i Bogdan,Ozon i Kaloryfer wypłacajcie kasę z kont kupujcie dolce nie wiadomo ile jeszcze Władek z Donkiem bedą wojować

1 0
ID:61014

fil

Fakt jaja są tanie w marketach tylko je wcinać -co to za jajeczka?

0 0
ID:61026

zbuntowany_kaloryfer

Witaj @Dżordż. Ależ ja już od dawna nie trzymam oszczędności w PLN i oczywiście nie korzystam z usług żadnego z polskich banków. "Strzeżonego Pan Bóg strzeże" jak powiada Księga Przysłów Polskich. Wolę dmuchać na zimne;)

0 0
ID:61030

george best

@zbuntowany_kaloryfer: tak trzymaj kaloryfer !!!Najlepsza inwestycja to frank i dolar w razie wojenki ciekawe co ci co trzymają kasę w bankach ją wypłacą .A tak to kasę w kieszeń rodzinkę spakować i chodu bo jaki głupek zostanie w razie wojny w Polsce.Pozdrawiam i zdrowia życzę.

0 0
ID:61062


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA